Jump to content


Acoustic Energy AE-1 (Classic) clones


pera451

Recommended Posts

On 02/08/2017 at 14:39, Zexx said:

Ako već imaš stalke, siguran sam da u kući imaš sasvim dovoljno knjiga koje mogu da posluže za eksperiment, samo biraj one sa debljim, audiofilskim koricama, da ih ne izbušiš spajkovima.;)

Edit: htedoh da pitam, pa zaboravih, šta ti pravi taj prazan prostor na kraju svake poruke?!:ph34r:

Vi ste se gospodine kan'da bavili prelomom, pa nije vam ovo Ventura.. :P

Link to comment
Share on other sites

Posle svih onih postova o posebnim svojstvima celika za stalke, ne bih bas papir :).

Kad pomenuste Venturu, sta sve u njoj ne uradih.

Jedva naterao sefove da zaborave Chi Writer i da je prihvate.

I onda sva ona ludila u kontrasihtu.

Posle nje srecom predjoh na LaTeX i ne odstupam do dana danasnjeg, ne treba mi nista drugo za ono sto radim :).

edit: Uklonjeni space-ovi...

Edited by Scorpio(DDMF)!
Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, pera451 said:

Posle svih onih postova o posebnim svojstvima celika za stalke, ne bih bas papir :).

Kad pomenuste Venturu, sta sve u njoj ne uradih.

Jedva naterao sefove da zaborave Chi Writer i da je prihvate.

I onda sva ona ludila u kontrasihtu.

Posle nje srecom predjoh na LaTeX i ne odstupam do dana danasnjeg, ne treba mi nista drugo za ono sto radim :).

 

 

 

 

 

 

 

Vidi se da si LaTeX korisnik, opet imaš 7 praznih redova na kraju posta... Citat: "LaTeX encourages authors not to worry too much about the appearance of their documents but to concentrate on getting the right content.":lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Oglas je otisao na 4. stranu, a kada se nesto ne obnavlja, ljudi se cesto i ustezu da pitaju.

Mislim da se na forumu gleda samo prva strana oglasa (ako se i  gleda), mozda gresim.

Kutije su u oglasu sa Atacama stalcima, a postoji prica da one zahtevaju svoje. Ja sam jedno vreme davao oglase da kupujem te stalke, da njih obezbedim, a kutije kad/ako nadjem. Nista (naravno).

Sad sam dao nekoliko oglasa na forumu i na KP, prodajem razne komponente iz sistema B i C, pa ako bude malo srece, mozda ne ostanu neprodate :).

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...