Jump to content


Streaming servisi,Tidal,Spotify,Qobuz


sondek

Recommended Posts

Track radio je sjajna stvar, narocito za putovanja u autu. Izaberes numeru ili period koji volis i sjajno radi dalje sam. Fali mi ta funkcija u softveru streamera za kucno background slusanje. Nedavno sam na numeri iz Peter Green periodaFleetwood Mac  stisnuo track radio ..ostalo pola meseca ukljuceno koliko je dobar odabir numera napravio.

Jako je dobro za otkrivanje novih imena i albuma iz nekog zanra.

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je bilo problema. Onog momenta kada se pokrenuo Tidal app update na telefonu (Android)  zaustavila se reprodukcija na Pioneer risiveru koji ima integrisan strimer (i svoju app na telefonu... etc). Pioneer je takodje prijavljivao da je nuzan update firmera... tako da sam usao u zacarani krug gde su Tidal aplikacije na telefonu i tabletu kecale Pioneer aplikaciju... (Android app vidi da je neko ulogovan na nalog po starim pravilima)

Resenje:

Ugasio sam tablet, telefon, risiver iz struje i ruter.... pa odmah posle ukljucivanja rutera i telefon gde sam se iz prve ulogovao... a zatim Pioneer  koji se najnormalije automatski ulogovao. Tablet je trazio da ukucam user/pass... dok laptop nije imao problema.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Problem rešen upgradeom firmwera.

 

Imam još jedan speaker baziran na LinkPlay tehnologiji. Originalni proizvodjač se ne javlja na mail u kome tražim support oko firmwera. Ali je LinkPlay na osnovu UUIDa našao i poslao mi novi firmwer i Update Tool . Vrlo poslovno.:klanjanje

Sad mi svi strimeri rade sa Tidalom.:bounce

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...