Jump to content


Streaming servisi,Tidal,Spotify,Qobuz


sondek

Recommended Posts

Da ali šta? Komp je sa fabrički ugrađenim Icepowerom. Na kućištu terminali sa oznakama L i R. To bi trebalo da je u redu. Čak i da hoću, tu ništa ne mogu da prekopčavam. Ako Volumio nije swapovao u okviru kompa, onda lanac BoubbleUPnP——>Tidal-->Volumio uvrće?! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav dobri ljudi, imam dva pitanja za vas.

Hteo sam sa par drugara da napravimo Tidal hi fi plus family nalog pa me nešto interesuje. Radi se o ovoj regularnoj sbb ponudi.

Prvo, jedan od ortaka zbog posla bar 6 meseci provodi u Grčkoj. Da li on ispada iz priče, pošto mu upravo dole više treba Tidal?

Drugo, citao sam nešto po netu pa dal sam glup il ne razumem engleski dovoljno al nikako da shvatim. Jel korisnici family paketa koji naravno ne žive na istoj adresi imaju neka ograničenja u odnosu na normalne singl pakete. Ovde mislim u odnosu na playliste ili broj korisnika koji koriste tidal u isto vreme. Da lepo formulišem, da li ima nešto što treba da znam kao korisnik family paketa a što mi moze praviti problem kasnije?

Hvala u napted na odgovorima.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako ali mi u plejlistu upadne sledeći naslov.( verovatno neki Tidalov predlog)
Screenshot_20220804-115737.thumb.png.1004b48550216a286c7a4c46e49b5c25.png
Pustim ja i primetim da su mi levi i desni kanal swapovani. Proverim kablove, sve u redu. Da li Tidal greškom uvrće kanale ili je samo na ovom test snimku ( gde baš na njemu) greška? Sad da sumnjam u sve Tidal snimke?
Kod mene regularno, odnosno kako treba bez ukrstanja kanala.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

15 sati ranije, Scooby Doo said:

Hvala dobri ljudi.

Takođe sam godinama bio član neke usa familije. U stvari više njih (čitaj uzimao sam one alijeve tromesečne naloge za male pare). Ali sam registraciju naloga morao da radim uz VPN. 

Ako sam vas dobro shvatio vise to nije potrebno.

Jedino što ćeš imati manji izbor pesama, i ja sam u početku bio sam na USA,napravio playliste, posle se pojavila familija preko Njemačke izgubio sam deo pesama, posle smo presli na sbb jer je dosta jeftinije i tu sam još izgubio pesama.

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Spachek said:

Kod mene regularno, odnosno kako treba bez ukrstanja kanala.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 

Hvala.

Znači kod mene fabrička greška, uvrnuto od kompa do IcePowera ili do šasije. Čudno jer je sve na Nylon konektore koji samo u jednom položaju mogu da se ubodu.

Najlakše ću da rešim da prekrstim nazive kanala da ne bih morao da otvaram i petljam unutra

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, petarjovic said:

https://www.tunemymusic.com/

 

Da sačuvaš pesme i playliste, koristio sam ovaj program, nemam primjedbi.

Za tunemymusic mi je forumas ivanp već odavno baš na ovoj temi otvorio oči

 

11 hours ago, petarjovic said:

Jedino što ćeš imati manji izbor pesama, i ja sam u početku bio sam na USA,napravio playliste, posle se pojavila familija preko Njemačke izgubio sam deo pesama, posle smo presli na sbb jer je dosta jeftinije i tu sam još izgubio pesama.

Što se muzičkih kataloga tiče shvatio sam da se jednostavno ne može baš sve imati. I dalje ostaje dosta. Kao što rekoh već sam kotistio 6-7 tromesečna family USA naloga. Ja sam i tu gubio neke albume, neke sam i dobio. Dal to ima veze sa američkom državom u kojoj nalog registrovan, autorskih prava il šta već ja ne znam. Da ne širim tu temu pošto se ne razumem.

Hvala svakako na odgovorima.

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim Qobuz i Tidal, pa nekako u 90%situacija nadjem to sto mi treba. Pored Jazz24 volim jako i Radio Monaco sa totalno drugacijim izborom muzike ...e ovi drugi umeju da ga zabibere muzikom da ne moz' niđe naći, čak ga ni samsung ne prepozna kad pitam wats diz song. Bude valjda prefriska ...ja tako redovno kradem ideje za slusanje

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mconnect mi baguje već danima, tipa pustim playlist-u i posle par pesama aplikacija samo prestane da radi.

Ili mconnect svira i telefon je zaključan, otključam lock screen i aplikacija se ugasi.

Da li je neko imao sličan problem i kako ga rešiti?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...