Jump to content


Streaming servisi,Tidal,Spotify,Qobuz


sondek

Recommended Posts

47 minuta ranije, sivuk said:

Razumem zašto se ljudi muče sa vinilom ali cd mi je misterija.

Nit voziš auto nit uživaš u jahanju 

Samo timariš konja bezveze  :)

sto bezveze?...imas muzicke materijale koji nisu objavljeni na LP,ili su tesko nabavljivi,a na CD ih mozda mozes kupiti za par eura....mogao bih isto to slusati i sa Tidal-a,ali jos uvek ima veci gust i oridji CD,meni barem...ja ih kupujem i sad redovito 😎

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, sivuk said:

Razumem zašto se ljudi muče sa vinilom ali cd mi je misterija.

Nit voziš auto nit uživaš u jahanju 

Samo timariš konja bezveze  :)

 

9 minuta ranije, paja959 said:

sto bezveze?...imas muzicke materijale koji nisu objavljeni na LP,ili su tesko nabavljivi,a na CD ih mozda mozes kupiti za par eura....mogao bih isto to slusati i sa Tidal-a,ali jos uvek ima veci gust i oridji CD,meni barem...ja ih kupujem i sad redovito 😎

I ne samo to. Problem sa Tidalom npr je sto imas eventualno 1-2 izdanje jednog albuma (neko starije plus remaster). Znaci ne mozes da biras, dobijes "loudness war" izdanje, i to je to.
Plus sto koliko vidim Tidal vise nema ni flac lossless izdanja, polako sve prebacuju u MQA (first unfold za non MQA izdanja).

Dakle, CD izdanje po izboru ili "loudness war" MQA first unfold ko zna koje izdanje? CD naravno. 😎

A i licno volim old school pristup, bez telefona tableta strimera i ostalih stvari koje samo odvlace paznju.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Objasnio je[mention=16169]Aibo[/mention] kako formirati familiju preko Payoneer kartice.
Za sada iz Srbije ne može ali može upotrebom rezidentalnog VPN-a (naveo je on koji nekoliko strana u nazad) i Payoneer kartice. Mora se samo voditi računa dali je Payoneer kartica registrovana u USA ili EU i shodno tome birati lokaciju preko VPN-a...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...