Jump to content


Streaming servisi,Tidal,Spotify,Qobuz


sondek

Recommended Posts

8 sati ranije, garson said:

Kao sto rekoh u nekom od prethodnih postova, politicko pitanje, nista vise.

Значи држава нам омогућује већи уп? :)

Тај однос код ехе нета је био и пре утапања у мтс.

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, garson said:

Kao sto rekoh u nekom od prethodnih postova, politicko pitanje, nista vise.

Значи држава нам омогућује већи уп? :)

Тај однос код ехе нета је био и пре утапања у мтс.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, gvlada said:

Значи држава нам омогућује већи уп? :)

Тај однос код ехе нета је био и пре утапања у мтс.

Pa eto, sto se bas Exe Net utopio u MTS? Znas dobro kako ide kod nas, kad si dobar sa vlastima, imas beneficije (citaj - da postavis opticke kablove). A posle se utopis u MTS ili stranku. :)

Link to comment
Share on other sites

Ovih dana slusam pun streaming uzitak (dosad najbolji) i to u kolima.Streaming je sa telefona,a veza sa muzikom u kolima je bluetooth.Zvuk je perfektan,Nissan je u pitanju i zaista su se potrudili oko zvuka.Sa muzikom koja se u kolima slusa cak je bolji nego kod kuce ili je bar takav osecaj.Jedan mix americke muzike se vec vrti danima od Eagles do CrosbyStilsneshYounga, America,Chicago,Doobie Brothersa, Steely Dan do ranog Fleetwood Mac do nekih manje ponatih(meni) bendova iz tog perioda koje sve Tidalov track radio donese  jezdim kilometre kroz istoriju americke muzike...ma milina jedna.

Zbogom Cd-u i FM zagađivacima mozga u vožnji zauvek.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, sondek said:

Ovih dana slusam pun streaming uzitak (dosad najbolji) i to u kolima.Streaming je sa telefona,a veza sa muzikom u kolima je bluetooth.Zvuk je perfektan,Nissan je u pitanju i zaista su se potrudili oko zvuka.Sa muzikom koja se u kolima slusa cak je bolji nego kod kuce ili je bar takav osecaj.Jedan mix americke muzike se vec vrti danima od Eagles do CrosbyStilsneshYounga, America,Chicago,Doobie Brothersa, Steely Dan do ranog Fleetwood Mac do nekih manje ponatih(meni) bendova iz tog perioda koje sve Tidalov track radio donese  jezdim kilometre kroz istoriju americke muzike...ma milina jedna.

Zbogom Cd-u i FM zagađivacima mozga u vožnji zauvek.

He, he, i ja sam na sličnom putu, ali sa fiio M11 pro!

Em striming em mi razgoropadio zvučnike u autu.

:listen

Link to comment
Share on other sites

Ne mora da bude Bose. Moze da  bude i osnovni paket koji ima realno krsh zvuk - pogotovo preko BT-a.

Zato i proveravam da li je samo trenutna euforija u pitanju :)

 

Kad smo pre 3+ godine pazarili zenomobil pravio sam se pametan i hteo glupi rezervni tocak :rolleyes: 

Jedan od razloga zasto sam malo ubrzao upgrade :)

 

Ista situacija sa mojim autom. "Trpeo" sam bazno ozvucenje skoro 4 godine. Sada je Harman Kardon. Daleko je od savrsenstva, ali u odnosu na bazni sistem je velika razlika. Ali opet sam morao nesto da zeznem - dzimrija nije doplatio za DAB tjuner i sada novi zenomobil ima bolji tjuner (mada ga bas retko koristim) :)

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma sta je,moguce da je bosse ima bas dosta neke opreme koja za mene posle 11g starog Klia nasa technology.Sa FM radiom zvuci kao krs,stvarno su ocaj nase FM stanice,tipican primer sta krs izvor donese.Ali sa Tidalom bas jako dobro zvuci.Dobar,lak, detaljan,tolerantan prema gitarskoj muzici 70-tih.Jako mi fali taj zvuk kod kuce.Bio je postignut sa 868 laletovim preampom.Bukvalno mi se desavalo da slusam Hendriksa po 2-3 sata.Sa ovim mojim dobio se vise "hifi" zvuk sa vise detalja u visokim,bolja je dobra produkcija i sl....ali magija elektricne gitare je nestala.Jako me to nervira nakon pocetnog odusevljenja.Gledacu da nabavim  Phillips lampe da vidim jel' do njih,lale kaze da su one promenile zvuk na slusljiviji.Ako ne, stedim za 868,a u medjuvremenu uzivam u kolima kad je stara muzika u pitanju... Zvuk bukvalno opija,jedan dan sam se vozao kolima bzvz svaki cas da se naslusam muzike.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, sondek said:

Nemam pojma sta je,moguce da je bosse ima bas dosta neke opreme koja za mene posle 11g starog Klia nasa technology.Sa FM radiom zvuci kao krs,stvarno su ocaj nase FM stanice,tipican primer sta krs izvor donese.Ali sa Tidalom bas jako dobro zvuci.Dobar,lak, detaljan,tolerantan prema gitarskoj muzici 70-tih.Jako mi fali taj zvuk kod kuce.Bio je postignut sa 868 laletovim preampom.Bukvalno mi se desavalo da slusam Hendriksa po 2-3 sata.Sa ovim mojim dobio se vise "hifi" zvuk sa vise detalja u visokim,bolja je dobra produkcija i sl....ali magija elektricne gitare je nestala.Jako me to nervira nakon pocetnog odusevljenja.Gledacu da nabavim  Phillips lampe da vidim jel' do njih,lale kaze da su one promenile zvuk na slusljiviji.Ako ne, stedim za 868,a u medjuvremenu uzivam u kolima kad je stara muzika u pitanju... Zvuk bukvalno opija,jedan dan sam se vozao kolima bzvz svaki cas da se naslusam muzike.

Vrlo lako se detektuje da li je Bose ili nije - pise velikim slovima na masci zvucnika :D

Pored toga - jel imas rezervni tocak ili subwoofer na mestu rezervnog tocka?

Nissan-Qashqai-2018-1600-4a.jpg

18tdieulhd-QQHelios109.jpg

9966170_O_5b5ae82aac267.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...