Jump to content


Streaming servisi,Tidal,Spotify,Qobuz


sondek

Recommended Posts

Da koristio sam. :) Čemu taj nadrndani stav, skoro uvek. Deki, pa ne svađamo se mi ....................
Navika je čudo. Tj nisam obraćao pažnju da li ima suggested new tacks, albums ima. Ja sam mator čova, koristim Tidal preko Mconnecta HD koji renderuje ....bla, bla, na Foobaru na mini PC.

I Tidal koristim retko, ......nažalost.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je prava striming sreca krenula tek odkad je kompjutor potpuno izbacen iz sistema.Valjda neki usud od poklona za prvi rodjendan,al svanulo odkad je PC eliminisan.Mslm jeste i streamer jedan kompjutor ali meni je volja za muzikom prestajala jos dok se PC ukljucivao.

Link to comment
Share on other sites

Очекивао сам "правдање" цене пакета. Овако и даље каскају. Махом немају оптику, нуде ниже брзине за исти новац... а тај премиум који иде уз налог је мп3. Услов је обнова уговора или потписивање новог.

Link to comment
Share on other sites

Очекивао сам "правдање" цене пакета. Овако и даље каскају. Махом немају оптику, нуде ниже брзине за исти новац... а тај премиум који иде уз налог је мп3. Услов је обнова уговора или потписивање новог.
Tidal zapravo nema mp3, već aac i ja ga slušam na jednom sistemu koji nije priključen na net, pa strimujem telefonom sa mobilnog interneta . Znači aac 320 kbps, sasvim pristojan zvuk

Poslato sa AGS-W09 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, gnu said:

Tidal zapravo nema mp3, već aac i ja ga slušam na jednom sistemu koji nije priključen na net, pa strimujem telefonom sa mobilnog interneta . Znači aac 320 kbps, sasvim pristojan zvuk

Poslato sa AGS-W09 pomoću Tapatoka
 

I kod mene je na probi aac 320 , sasvim korektno zvuči .

Link to comment
Share on other sites

53 minuta ranije, gvlada said:

Очекивао сам "правдање" цене пакета. Овако и даље каскају. Махом немају оптику, нуде ниже брзине за исти новац... а тај премиум који иде уз налог је мп3. Услов је обнова уговора или потписивање новог.

Kaskaju za cim/kim?

Ne bih ja ocekivao pravdanje cene paketa nicim a ponajmanje Tidalom za koji velika vecina SBB korisnika i ne zna sta je. Ljudi koji znaju i/ili cak koriste servis za striming muzike u velikoj vecini znaju samo za Spotify, ako ne racunam one koji znaju za Deezer jer ga je neko delio za dz kod nas (bese Telenor?).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...