Jump to content


Streaming servisi,Tidal,Spotify,Qobuz


sondek

Recommended Posts

31 minuta ranije, CoyoteKG said:

@petarjovic, ako exportujes u TXt mislim da tada ne stavlja u listu, nego samo exportuje pesme.

 

Ako izaberes CVS, tada exportuje u plejliste koje imas, pa kad importujes ponovo na drugi nalog, imaces iste plejliste, ali redosled jbg ne bude isti.

nego mislim da redosled nije mana tunemymusic-a, nego valjda inace na Tidalu ne mozes da reorderujes muziku.

Trebali ste to ranije reci, pitano je ovdi u par navrata:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, Dragan Penev said:

Upravo prebacujem muziku sa jenog Tidal naloga na drugi.... cimanje do bola.

Do 1000 pesama prebaci, ostalo 'bem li ga.

Valjda za 2 evra mesečno ne treba da se žalim.

Do 1000 prebacuje, al CSV sve lepo prebaci! Definitivno radi i i definitivno Tidal Srbija ima slabu bazu, nema gomilu dobre svirke:plakanje

Kad sam imao Tidal VPN USA, tad je bilo najbolje, sve živo imao!

Al što veli Dragan Valjda za 2 evra mesečno ne treba da se žalim.

 

Link to comment
Share on other sites

Familija čiji sam ja "tatko" evo već drugu godinu, prethodno poučena iskustvom da izbor muzike može značajno da se razlikuje u zavisnosti od zemlje gde je nalog registrovan, konsenzusom je odlučila da ne prelazimo na srpski Tidal dok ne vidimo kakva su iskustva drugih, što se za sada pokazalo kao dobra odluka. Za razliku od 1,3e mesečno po članu nema smisla prelaziti na ovu domaću, "sakatu" verziju. Ko zna da li će i kad će izbor muzike biti uporediv sa onim koji važi za velika tržišta, mislim, možda 'oće, al' sigurno neće...:rolleyes: A što se tiče VPN, za Tidal nikad nije ni bio potreban za slušanje, nego samo za kreiranje naloga.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sondek said:

Ako se gubi prelaskom dosta muzike zar onda nije bolje ostati u dosadasnjoj familiji?  Mslm kosta nesto dukata,ali ako je gubitak u izboru muziku dovoljan da opravda ...

Prešli smo samo na drugi paket, po nižoj ceni. 

Zemlja je ostala ista. Uber alles. 

Ne znam zašto je otvoren novi nalog, sa malo cimanja sam uspeo da prebacim muziku, manje više je to to. 

Nedostaju oni miksevi koji se prave automatski na osnovu odabranih pesama, ali to će se samo kreirati vremenom. 

Link to comment
Share on other sites

Upravo prebacujem muziku sa jenog Tidal naloga na drugi.... cimanje do bola.
Do 1000 pesama prebaci, ostalo 'bem li ga.
Valjda za 2 evra mesečno ne treba da se žalim.
Meni ne trebaju stare play liste, na Tidalu je toliko dobre muzike da za života ne mogu preslušati, ne još da slušam stare. Recimo obožavam temu - Šta slušamo, volim dobre preporuke.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zexx said:

Koji to drugi paket?! I kako je zemlja ostala ista ako plaćate po ceni koja važi za Srbiju?

Moja greška. Ipak smo se prebacili na Srbiju, prijava regularno bez VPN i ostalih čudamuda. 

2 evra po grlu. Prebačene playliste. 

I što reče neko, toliko muzike ima da ne može sve da se odsluša. 

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, Zexx said:

Džaba mu rabota ako ima gomilu muzike koju ne želim da slušam, a nema onu koju hoću...:rolleyes:

Da to je i moja primedba. Ako izvođač nije baš Pink Floyd ili The Rolling Stones, izbor zna da bude čudan i šupalj. Ili smo mi malčice razmaženi.

Link to comment
Share on other sites

Од 1. јуна 2021. креће Тидал преко СББ. За сада се зна да ће бити омогућен свим корисницима, требаће да се активира а биће саставни део премиум пакета.

 

Link to comment
Share on other sites

16 minuta ranije, Delija said:

Moras da bude precizniji. Na cemu slusas, tj. sta ti je renderer?

Ako ti treba UPnP - nema.

Strimer onkyo cn 7050 nema integrisan tidal pa ga otvaram preko bubbleupnp . Radi to sve ok nego reko da nema neka druga , bolja apk ili neka druga varijanta sa androida ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...