Jump to content


Streaming servisi,Tidal,Spotify,Qobuz


sondek

Recommended Posts

Hvala na odgovoru. 

Ne znam, nisam pametan. Radi pola godine bez problema, zabode tu i tamo vetovatno zbog neta, al se odmah reši. Ovo sad je zabrinjavajuće. Mislio sam da je mozda do strimera, ali sve ostalo radi odlicno. Probao sam Tidal sad i na telefonu i ista priča. Secka. Al ne secka kao drugaru ab lepo sitno nego baš seče.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Scooby Doo said:

Hvala na odgovoru. 

Ne znam, nisam pametan. Radi pola godine bez problema, zabode tu i tamo vetovatno zbog neta, al se odmah reši. Ovo sad je zabrinjavajuće. Mislio sam da je mozda do strimera, ali sve ostalo radi odlicno. Probao sam Tidal sad i na telefonu i ista priča. Secka. Al ne secka kao drugaru ab lepo sitno nego baš seče.

Pa pozovi onu istu tetu koju si zvao za Srb Tidal. Možda ona može da ti pomogne. 

BTW... Ne secka, sve radi kako treba. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dragan Penev said:

Pa pozovi onu istu tetu koju si zvao za Srb Tidal. Možda ona može da ti pomogne. 

BTW... Ne secka, sve radi kako treba. 

Dobro bre ljudi pogrešio sam, pročitao sam Sbb Tidal, ne moramo me odmah spaliti na lomači za dobrodošlicu na forumu.

Nego, da li može da bude do tog kineskog naloga?

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Dragan Penev said:

Ma nema to veze sa nalogom... Kakav ti je net? 

Ja cele nedelje ne gasim Tidal, bilo WiFi, bilo cellular network... Sve radi. 

Inače, uzeh danas 3 meseca free Spotify pa da probam i to. 

Net je ok. Klasika sbb, radi lepo po nekad na kratko zabode. Opet kazem sve ostalo radi super. Do pre dve veceri i Tidal radio odlicno. Elem, da više ne gušim temu sa mojom problematikom, valjda ce se srediti.

Što se Spotifaya tiče koristim ga dosta duže. Za neku varjantu blutut zvučnik u prirodi i to super je. Al kad se to sve veže na pojačalo dal komp il strimer, Tidal neuporedivo bolji. Što se kataloga tiče, sem Neil Younga kojeg ja ne nađoh na Tidalu sve ostalo je bar u mom slučaju isto.

Ako vec koristis Tidal mislim da nećeš videti neki boljitak sa Spotišom.

U svakom slučaju, što se mene tiče, kad sam shvatio da nikad neću uspeti da kupim sve diskove i ploče koje želim Tidal preko strimera mi je bilo prijatno iznenađenje.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...