Jump to content


Streaming servisi,Tidal,Spotify,Qobuz


sondek

Recommended Posts

55eur?  Ja koristim nekih 10 meseci  godišnji Qobuz nalog sa E-bay-a  i koliko se sećam koštalo je 7-8 $ .Čovek mi  uredno šalje novi username svaki mesec , čak i kada nešto "zaškripi" u toku meseca sa tekućim username-om odmah mi pošalje drugi. 

@ab hvala na ponudi . Koristim  Tidal   i Qobuz  ali mi malo dosadilo da svaki mesec krećem od nule s My Qobuz muzikom.

Link to comment
Share on other sites

Ja i kolega Naum smo uzeli od nekog prodavca iz Francuske po 6 meseci... Dobili po prva 2 meseca i izvisili za ostatak, mail ne stiže a profil više nije aktivan na eBay.

Sada smo isprobali kod nekog drugog prodavca, amera, koji ima istu takvu opciju gde se obnavlja mesečno ili nešto skuplju od 3 ili 6 meseci sve vreme na jednom nalogu. Uzeli po 3 meseca tih spojenih pa ćemo videti da li je istina ili nije.

Familija je ipak komfornija, sipaš i ne misliš... Ali šta ćeš kad ne žele naše pare. :)

Link to comment
Share on other sites

Значи моша

ја сам преко Amarra Play испробао триал верзију, и даље ми је активан налог али могу да преслушам само по 30 секунди од било које песме (претпостављао сам да ако платим могу да га користим и даље), сада сте ме збунили:

B123A276-D8B8-49F0-9980-AB438EB046A2.thumb.png.3068b241c063527a47ae5e309ebbec9b.png

Link to comment
Share on other sites

Што но јес :lol:

Него, нисам то ни проверавао до данас, мислио прошло месец дана и фајронт...а, они наставили на кашичицу...а, неће наше паре ;)

Link to comment
Share on other sites

Lale i ja dodjosmo na ideju oko familije tako sto videsmo da nas dvojica ostavljamo tidalu 40usd mesecno ...pa lako nadjosmo partnere koji su isto bili na 19.99.Ja sam u pocetku bio odusevljen i time da imam sve na dlanu za cenu jedne ploce, ali na duze gledajuci i nije bas malo ostaviti 200eura godisnje

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, somilenko said:

Jel probao neko da plati Qobuz virtuelnom karticom preko https://www.revolut.com/

I dali je to potencijalni bezbednosni problem...

Čisto da kažem, ja sam odustao od QOBUZ iz dva razloga, prvi je što želim da koristim TIDAL Connect funkciju na Volumio (koju trenutno prave), a druga je očigledno QOBUZ BAŠ ne želi da ga slušamo sa ovih prostora, kao da smo mi ne znam šta... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...