Jump to content


Streaming servisi,Tidal,Spotify,Qobuz


sondek

Recommended Posts

Od danas prvi veci problem sa Tidalom u dve godine.. Dosao sa posla i da pustim malo muzike, kad ono, mconnect aplikacija trazi da se logujem na Tidal. Medjutim ne moze. Probam Tidal aplikaciju na andoridu, nece. Pobrisem cache, data, force stop, opet nece. Ne nudi cak ni opciju da nanovo unesem username i pass. Instaliram na zeninom mobilnom Tidal aplikaciju, tu ponudi da unesem user i pass ali javlja gresku  "login failed due to an unidentified network error. Please try again..". Probao i sa VPN_om na oba mobilna, ne vredi.  Celo vreme na desktopu aplikacija radi normalo.

Ima li neko sa ovim problemima kod logovanja na androidu?  

 

 

Na telefonu moje žene je bila stara verzija Tidala, verovatno iz maja prošle godine i isti problem, sa istim tekstom obaveštenja, joj se pojavio pre oko tri nedelje. Rešili smo ažuriranjem aplikacije. Mislim na original Tidal app. 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 sati ranije, Dražo said:

...a sto je najgore, posle svake pesme moram manuelno da pustam sledecu, evo vec 2 sata pokusavam da nadjem opciju da automatski pusti ceo album. Sve u svemu, place mi se za Mconnect-om.

Tri tačkice pored naslova albuma rešavaju stvar -  klik na njih i biraš "play" , "enqueue" ili neku od ostalih opcija. 

Link to comment
Share on other sites

Мени токен на Аудирвани није прорадио одавно, али Амарра 4 лукс ради без проблема. Што се тиче Амарра плеј за управљање преко телефона (ИОС) чекам још увек већ пар месеци Тидал да пусте којег најављују у тој апликацији , док је Qobuz отворен. За Тидал још увек могу да направим плеј листе, убацим извођаче или албуме на десктоп верзији и онда тако могу њима да управљам преко мобилног док претрагу Тидала преко мобилног још увек не могу.

Link to comment
Share on other sites

38 minuta ranije, ab said:

Мени токен на Аудирвани није прорадио одавно, али Амарра 4 лукс ради без проблема. Што се тиче Амарра плеј за управљање преко телефона (ИОС) чекам још увек већ пар месеци Тидал да пусте којег најављују у тој апликацији , док је Qobuz отворен. За Тидал још увек могу да направим плеј листе, убацим извођаче или албуме на десктоп верзији и онда тако могу њима да управљам преко мобилног док претрагу Тидала преко мобилног још увек не могу.

Token će proraditi kad ažuriraš verziju Audirvane, a pretraga za Tidal radi u Amarra Play aplikaciji za iOS, iako ne baš komforno... Ono što meni zaista fali u oba plejera su "My Mix" plejliste.

Link to comment
Share on other sites

Meni kod Tidal pretraživača smeta neintuitivnost. Ako pogriješim samo jedno slovo neće naći pretragu. Često moram na Googlu da prvo provjerim kako se pravilno piše album ili izvođač pa onda da tražim na Tidalu.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Engine said:

Meni kod Tidal pretraživača smeta neintuitivnost. Ako pogriješim samo jedno slovo neće naći pretragu. Često moram na Googlu da prvo provjerim kako se pravilno piše album ili izvođač pa onda da tražim na Tidalu.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 

Jedna od najiritantnijih stvari, generalno, bilo kojeg pretrazivaca....To je toliko lose da ako ikako imam priliku, napustam ih odmah i zaobilzim u sirokom luku....Jednostavno neoprostivo

Link to comment
Share on other sites

Treba reći da se sve ove primedbe na pretraživanje i manjak funkcionalnosti kada je Tidal u pitanju odnose isključivo na 3rd party aplikacije, dok originalna Tidal aplikacija radi savršeno. Pretraga radi slično kao Google, recimo, pa sugeriše rezultate već na osnovu samo jednog karaktera i uzimajući u obzir prethodne pretrage, a to što smo zadnja rupa na svirali i ne možemo legalno (ili barem ne lako...) da koristimo aplikaciju na mobilnim uređajima je već neki drugi problem...

Link to comment
Share on other sites

Tačno, pretraga radi odlično. Odmah prikaže posle par ukucanih slova.

Screenshot_20200618_192715_com.aspiro.tidal.thumb.jpg.40bc0760ee8ee2fe6700804f0c97ea71.jpg

Jeste ali pogriješi samo jedno slovo, npr- mile hihg, ili mike high, neće ti izbaciti traženi rezltat, što znači moraš da savršeno speluješ. Na googlu to nije slučaj, kucajte obje ove pogrešne kombinacije izbaciće vam u oba slučaja tačan naziv.

 

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Engine said:

Jeste ali pogriješi samo jedno slovo, npr- mile hihg, ili mike high, neće ti izbaciti traženi rezltat, što znači moraš da savršeno speluješ. Na googlu to nije slučaj, kucajte obje ove pogrešne kombinacije izbaciće vam u oba slučaja tačan naziv.

 

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

 

 

 

Aaa to?! Ok sada razumem. Drugo je Google on zna šta sam jutros doručkovao i kakvu kafu pijem...

Link to comment
Share on other sites

On 18.6.2020. at 11:10, Zexx said:

Token će proraditi kad ažuriraš verziju Audirvane, a pretraga za Tidal radi u Amarra Play aplikaciji za iOS, iako ne baš komforno... Ono što meni zaista fali u oba plejera su "My Mix" plejliste.

Хвала за А+ инфо, а за Amarra Play не знам о чем се ради, код мене изгледа овако:

CC435AA6-F877-4F1B-8126-6D4A9B9B80C9.thumb.png.a2f68ed117add7e68d2f32f033164286.png
Горњи део екрана се не види цео, а односи се на Qobuz где сам већ логован - дакле он ради.

Из Amarra тврде да је Tidal у припреми и да се ускоро очекује.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...