Jump to content


Streaming servisi,Tidal,Spotify,Qobuz


sondek

Recommended Posts

1 sat ranije, Spachek said:

Family se kupuje na mesecnom nivou ili moze na godinu dana?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 

Mesečno skidaju sa registrovane kartice, mesečnu pretplatu. 

Kada nećeš dalje, samo otkažeš pretplatu, i radi još dalje do kraja meseca, tj. dok traje plaćeni mesec. 

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, agronk said:

A sto ne probate na Ebay!

Proveravao sam te varijante.

Ako kupiš nalog na eBay, praktično nemaš svoj nalog, već dobijaš da koristiš nečiji, na nečiji mail.

Prodavac praktično osnuje familiju, napravi nekoliko naloga na nekoliko mailova, pa prodaje članstvo u porodici. Dakle, on glavnom već ima naloge, ne možeš da svoj nalog koji imaš od ranije ubaciš u porodicu.

Problem je što te prodavac, koji je administrator porodice, uvek može izbaciti napolje, čak i ako period koji si platio još uvek traje, a period za dispute na eBay je istekao. Niti možeš zadržati taj nalog kada se porodica odrodi.

E sada, to može i "the padre" kada osnujete porodicu ovde lokalno, ali se ipak ređe događa, tj. još nisam čuo da se nekome desilo. Članovi lokalne porodice su u kontaktu, najčešće preko Viber-a, i uglavnom je sve zasnovano na poverenju.

Plus, takođe, ovde napraviš svoj nalog, koji onda sve sa svojim listama možeš da seliš iz porodice u porodicu. Ne moraš da koristiš tamo neki nalog napravljen samo da bi bio prodavan. Ovako lokalno, jednom kada napraviš nalog, ostaje tvoj bez obzira kako ga koristiš.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne znam da li je ovde već spominjano. Ako jeste, nije na odmet opet ponovo skrenuti pažnju.

Pronašao sam servis koji prebacuje play liste sa jednog stream servisa na drugi. Meni konkretno, trebalo je da prebacim liste sa Spotify na Tidal.

Ceo posao je odlično uradio: https://www.tunemymusic.com/

Može da prebaci play liste sa gotovo bilo kojeg na bilo koji servis. Tidal, Spotify, Deezer, Google Play, Amazon, iTunes...
Naravno, morate imati pristup na oba servisa tokom konverzije.
Radi intuitivno. I npr, ako na source servisu ima neka pesma koje nema na target servisu, lepo vam napiše koje su to.

Meni je prebacio gotovo sve, osim neke gomile domaće rock muzike, starije, koje nema na Tidalu.

...

Inače, i dalje više korisitm Spotify, ali nadam se da ću sada i Tidal početi češće da slušam.

Kod Tidal-a me smara što što je jako loše rešeno korišćenje na Naim-u starije generacije. Ono, da Naim počne da stream-uje direktno, nije moguće po principu cast-ovanja (na telefonu ili računaru biramo šta slušamo, te samo preusmerimo na stream-er), već na Naim-u može da se koristi samo preko grozne Naim aplikacije za Android. A tu, jedino što možete a da se ne smorite, jeste da pustite play listu.

Spotify je tu mnogo bolji, jer radi cast.

Ali ok, sada su sve liste na oba servisa, pa će Spotify malo na odmor.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za to ranije koristio soundiiz, ali se placao. Jel ovaj free?
Free je i radi odlično. Ja sinoć prebacio liste sa Spotify na Deezer. Jedino što u opis playliste ubaci opis da je import napravljen sa servisom. Problem je što nema sync opciju čini mi se. Jednom sam htio to isprobati i napravio mi je duple playliste na destination.

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...