Jump to content


Streaming servisi,Tidal,Spotify,Qobuz


sondek

Recommended Posts

29 minuta ranije, Thecoki said:

Ja sam probao Aptoid ranije na savet članova, radi odlično. 

Koja je procedura? Sad više i nemam opciju na Android Tidalu da ga updatujem. Radi stara verzija

3 minuta ranije, Dragan Penev said:

Svi vi koji koristite Tidal, da li plaćate neki paket i šta plaćate? 

Spotify može da se koristi, ali posle 14 dana moraš da uradiš update lokacije, tj. da ga varaš preko VPN. 

Plaćam

Family paket (30$ na 30 dana)

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, Dragan Penev said:

Svi vi koji koristite Tidal, da li plaćate neki paket i šta plaćate? 

Spotify može da se koristi, ali posle 14 dana moraš da uradiš update lokacije, tj. da ga varaš preko VPN. 

Uglavnom smo porodica. Do 6 članova, dele porodični paket.
Moraš naći još max 5 članova, otvorite jedan nalog, i delite ga.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, siroma said:

Koja je procedura? Sad više i nemam opciju na Android Tidalu da ga updatujem. Radi stara verzija

Plaćam

Family paket (30$ na 30 dana)

 

Ja nisam baš gledao taj update. Kada sam instalirao Aptoide onda su mi se sve aplikacije preselile i ostavio sam automatsko ažuriranje. Imam family nalog.... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zamolio bih da neko napiše na koji način može da se skine Tidal aplikacija na telefon?

 

Instalirao sam Hola VPN na kompu, napravio nalog na Tidal, skinuo aplikaciju na komp i mogu tako da puštam muziku na sistemu, preko BT ili kabla.

 

Međutim, kad hoću da skinem aplikaciju na telefon, ne uspevam. Instalirao sam i Tunnelbear, prebacim se na USA, međutim kad god odem na Google play piše da ne podržava našu zemlju (iako je Tunnelbear uključen).

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... to je neki apk fajl, a za njega mi traži da se instalira pre toga neka uptodown aplikacija... To mi se isto desilo i sa ovim aptoidom koji se spominje na temi. Da li je to pravi put?

 

Skinuti taj apk fajl, instalirati tu neku drugu aplikaciju, pokrenuti tu aplikaciju, pa kroz tu aplikaciju instalirati apk?

Link to comment
Share on other sites

Nebi trebalo, samo skinuti Tidal verziju, i dozviliti instaliranje aplikacija koje nisu iz prodavnice. Ja sam uspio iz prve na 2 telefona, probaj sam.

Evo probao sam, klikni na ovo plavo-last version

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

 

 

 

692410888a4a87415a4bb37c8e1b1733.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, garson said:

Ja koristim Total Commander za Android. :D

A ovo za rename nisam razumeo. Znaci ako se preimenuje u .apk i dalje nece da instalira?

Tako je, ja ga ručno preimenujem, on opet izbaci istu poruku - nemam aplikaciju koja može da instalira taj fajl.

 

Ok, hajde da promenim pristup - kako da omogućim instaliranje aplikacija koje nisu iz prodavnice? Idem negde u settings telefona? U Settings - Apps nema te opcije...

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da menjaš ekstenziju aplikacijama, niti da ih skidaš sa sumnjivih izvora.

Idi na telefonom na https://mobile.softpedia.com/apk/tidal/2.23.0/, i tu imaš tidal.apk

Nađi neku stariju verziju, nemoj tu najnoviju. U stvari zavisi od verzije Androida na koji stavljaš. Ali te poslednje, kompatibilne su samo ako imaš najnoviji update za Android. Neka te ne muči što je .apk malo stariji, sam će se on update na najnoviji podržan od tvog telefona.

Link to comment
Share on other sites

18 minuta ranije, GuybT said:

Ok, hajde da promenim pristup - kako da omogućim instaliranje aplikacija koje nisu iz prodavnice? Idem negde u settings telefona? U Settings - Apps nema te opcije...

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&sxsrf=ALeKk00fdkrGRzUQjbfby_K6KQWGKJHpcg:1587830082172&q=how+to+install+application+outside+google+play&spell=1&sa=X&ved=2ahUKEwiwxouA-IPpAhUzSxUIHeTaDh4QBSgAegQICxAm&biw=2144&bih=1065

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...