Jump to content


Streaming servisi,Tidal,Spotify,Qobuz


sondek

Recommended Posts

Preko Aptoide aplikacije ja sam na Androidu instalirao Spotify.Na PC-ju pokrenuo TunnelBear i uspeo da otvorim nalog na servisu.Jedino je problem PREMIUM nalog koji neće da prihvati plaćanje ukoliko nije iz iste države u kojoj je kreiran Spotify nalog.Ima li neko rešenje?

HVALA

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

osim sto sam ti stvarno jako zahvalan, jos jedna poenta posta je bila da zainteresovani vide da radi... vpn, 4 evrica i miran sam do kraja jula :D Jedino sto mi istice free trial Audirvane sredinom aprila... da ima folder browsing kupio bih je vec u toku ovog free triala, ovako se i dalje razmisljam vredi li... a koristim je za "native" tidal i mogucnost koriscenja sa Volumiom koji mi je na laptopu kao renderer

Link to comment
Share on other sites

Može i Hola Free VPN za Chrome
https://chrome.google.com/webstore/detail/hola-free-vpn-proxy-unblo/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio?hl=en

@misko1989 možeš li molim te malo detaljnije objasniti oko Audirvane i Volumia. Native, koliko sam shvatio znači da sam plejer sa Tidal servera "pušta" fajlove, recimo Bluesound Node je Tidal native. Nebitno odakle se kontroliše, dal je to phone ili desktop..
Volumio jeste Tidal native al samo u verziji koja nije besplatna (My Volumio). Kako sada tu Audirvanu uklapaš?

Link to comment
Share on other sites

Tako je, to je to, prosto ti nudi mogucnost sam software da se povezes sa svojim Tidal nalogom. Sad kad si pomenuo, ja sam probao i MyVolumio jer hocu da vidim sta je ono sto mi najvise odgovara... I mogu ti reci da je varijanta sa Audirvanom dosta stabilnija, mnogo vise userfriendly odnosno "lepse" sve to sljaka... Najpribliznije nesto do sad Roonu, koji sam pre toga probao kao plejer za Volumio i sa svim svojim detaljima i kako je sve ispeglano i na svom mestu je za moje potrebe fantastican, ali mi je prosto preskup, pre bih kupio gomilu ploca za taj novac... Audirvana mi je kontroler/plejer gde biram hocu li lokalne fajlove ili streaming sa Tidala, Qobuza ili sta vec jos podrzava a izabrao sam Volumio kao playback device. 

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, misko1989 said:

osim sto sam ti stvarno jako zahvalan, jos jedna poenta posta je bila da zainteresovani vide da radi... vpn, 4 evrica i miran sam do kraja jula :D Jedino sto mi istice free trial Audirvane sredinom aprila... da ima folder browsing kupio bih je vec u toku ovog free triala, ovako se i dalje razmisljam vredi li... a koristim je za "native" tidal i mogucnost koriscenja sa Volumiom koji mi je na laptopu kao renderer

Погледао код Руса?

Link to comment
Share on other sites

U principu, tu je mconnect na telefonu, ali meni vise odgovara ovako upravljanje preko kompa koji je takodje lokalna baza muzike I po potrebi server. Audirvana je jedinstveno resenje slicno Roonu u mom slucaju. Musicbee je takodje jedna odlicna zamena za lokalne fajlove posto ima upnp/dlna podrsku. 

Link to comment
Share on other sites

Probah sad Tidal ponudu i kaze da je istekla. Instaliran chrome i vpn. Jel moze neko da proveri i da potvrdi da nije vise aktuelna? Hvala
Aktuelna je još. Samo moraš da promijeniš mjesto boravka, ja sam sa Tunellbear-om (za Android).

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prvo imstaliraš Aptoide i dalje ga koristiš isto kao Google play, tj ukucaš "Tidal" u pretragu i instaliraš. Ne smeta da imaš i Aptoide i Google play, pereko Aptoida preuzimaš nove verzije Tidala

 

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...