Jump to content


Streaming servisi,Tidal,Spotify,Qobuz


sondek

Recommended Posts

5 minuta ranije, Branislav81 said:

Sve ja to vec imam instalirano Heos mi daje samo Deezer..

Ko mi ovo sve podesi ima100e!!!!

http://manuals.denon.com/HEOSLINK/ALL/EN/OKNRSYizbiedqs.php

Ako ovo namestiš sam, daću ti popust...:lol:

P.S. Za slučaj da si preskočio prvu rečenicu, moraš prvo da kreiraš HEOS nalog da bi mogao da dodaješ muzičke servise.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zexx said:

Onda otvori Settings/Music Services i dodaj Tidal, pa kad dodaš, uloguj se sa svojim kredencijalima.

P.S. Ništa od popusta...:lol:

Provalio sam zasto nije moglo......Bila mi je namestena zemlja po Ipodu Hrvatska i sada sam na Heos acount stavio Austriju i izbacilo mi sve servise...

Hvala 

Castim rucak

kazite kada i gde

 

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Branislav81 said:

Provalio sam zasto nije moglo......Bila mi je namestena zemlja po Ipodu Hrvatska i sada sam na Heos acount stavio Austriju i izbacilo mi sve servise...

Hvala 

Castim rucak

kazite kada i gde

Najvažnije je da je proradilo, i hvala na ljubaznoj ponudi, ali sam se ipak našalio za nagradu, samo ti uživaj.;)

Link to comment
Share on other sites

Eh da, i meni tu Spotify mnogo više leži. Play lists prepared for me su uglavnom ono pravo.


Tidal tu nešto nikako da me pogodi. Osim kada znam tačno šta hoću. Ali prednost streaming-a je baš u tome da se pronalazi ono što drugačije ne bi bili u prilici da slušamo.

...jednom kolegi su druge kolege sedale za računar čim izađe iz kancelarije, pa na Spotify-ju lajkovali Acu Lukaca, Željka, Cecu i sve to najgrđe što su mogli naći. A Spotify onda nastavio da mu nudi liste "u skaldu sa njegovim ukusom". Bio cirkus nedelju dana dok nije ukapirao šta su mu napravili, i dok nije odučio Spotifaj od muzičkog ukusa gnusnih kolega. :P:D

Link to comment
Share on other sites

Slažem se da Tidal nema baš neki algoritam za nuđenje onog što vas zanima. Mogli bi da porade na tome. Ja sam se trenutno primio na razne plejliste, npr. Indie Unwind. To su muzičari koje ja nikada neću slušati na album jer mi baš i nije omiljena muzika ali mi ovako izmešano hit po hit ponekad baš legne.

Onda npr. kada na netu neko pomene relativno nepoznat album a ja želim da čujem. Npr. onaj recenzant John Darko pohvalio neki berlinski bend Cody High. Nigde na torentima ne mogu da nađem ali ima na Tidal-u i totalno mi se sviđa muzika.

Isto sam tako i Netflix "samo probao" pre 2 god. pa počeo da koristim redovno jer sam prosto više uživao u sadržaju a manje se cimao oko nabavke.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...