Jump to content


Streaming servisi,Tidal,Spotify,Qobuz


sondek

Recommended Posts

Nemogu da se registrujem na Tidal ni preko opere dzabe vpn stalno mi izbacuje da u mojoj zemlji jok da moze.Probao sam i drugi mail, jedino sto mi na pamet pada da su id racunara (verovatno se vezuje za hard) negde vec zabelezili.Dal ima svrhe da probam sa laptop-a?

Link to comment
Share on other sites

Nesto radis pogresno ali lakse je da probas Windscribe, TunnelBear i slicne free VPN programcice. Windscibe postoji i kao dodatak za Chome, Firefox, Opera brauzere. Kod registacije moras da imas dovoljno sredstava na kartici sto znaci minimum od 20e pa preko toga iznos mesecne pretplate i jas za troskove transakcije / konverzije.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dj.nik said:

A da malo dopunimo izbor striming servisa, nemacki High Res Audio (HRA) je postao otvoren i za nas te nude 7 dana free striminga u visokoj rezoluciji. Kod njih se i ne trazi unos bilo kakve kartice, samo registracija te preuzimanje striming aplikacije. Odlican zvuk, odlican izbor muzike.

Mislim da to nemam na koktelu zato i idem na tidal (imam na kartici sigurno dovoljno nego nisam ni dosao do te opcije) poznato mi je kako to funkcionise slicno kao na cexu predpostavljam. Linus je dobro izreklamirao tunnelbear  :D

Link to comment
Share on other sites

Imaces i na Koktelu. Za tvoj X45 je vec izbacen novi firmver i trebalo bi da ga masina automatski pokupi. Ako ne, javi se da ti posaljem novi fw. Za ostale masine novije generacije ce biti spremno do kraja sledece nedelje.

Trebalo bi da je sada vec podignuta i nova verzija Novatron MusicX aplikacije (1.4.5) za android telefone tablet racunare itd. sa podrskom za High Res Audio te Amazon Music.

Pozz!

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dj.nik said:

Imaces i na Koktelu. Za tvoj X45 je vec izbacen novi firmver i trebalo bi da ga masina automatski pokupi. Ako ne, javi se da ti posaljem novi fw. Za ostale masine novije generacije ce biti spremno do kraja sledece nedelje.

Trebalo bi da je sada vec podignuta i nova verzija Novatron MusicX aplikacije (1.4.5) za android telefone tablet racunare itd. sa podrskom za High Res Audio te Amazon Music.

Pozz!

 

 

Hvala.Vec mi se updateovao i trazio mi je opet update posle drugog boota tu sam ga iskulirao.

Link to comment
Share on other sites

6 je maksimum,naravno da moze i manje.Kad napravis nalog,onda ti kao "tata" ubacujes ostale pa ko koliko ima "dece".Tata i plaća nalog.Moze tata i da obrise nekog sa spiska,i doda do 6 clanova porodice.Nas je recimo 4,isplati se naravno i tako.Kad se samo setim da smo im calovali 80$ mesecno 2g. ...:plakanje

Link to comment
Share on other sites

Možda je bilo, ali da ne listam svih 15 strana...
Ima li neko iskustva u direktnom poređenju Tidal i Qobuza?

Ja sam generalno zadovoljan Tidalom koji imam. Najviše bibliotekom, gde ima i dosta domaće muzike čak.

Ono što mi se u neku ruku ne sviđa je to što su svi hi-res fajlovi u MQA formatu. Na Qobuzu nije tako.

Da sada ne bih isprobavao paralelno i jedan i drugi, ima li neko iskustva:
- Biblioteka domaćih izdanja?
- Zvučni kvalitet hi-res fajlova?
- Broj hi-res izdanja?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 3/29/2019 at 8:25 AM, sondek said:

.Tata i plaća nalog.Moze tata i da obrise nekog sa spiska,i doda do 6 clanova porodice.Nas je recimo 4,isplati se naravno i tako.Kad se samo setim da smo im calovali 80$ mesecno 2g

Kupljen "tata" nalog na 3 meseca ima mesta za "decu". Pa ko želi nek se javi u PM.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, NShappy said:

Isčitaj temu unazad. Moraš koristiti neki VPN program, koji lažira lokaciu gde se nalaziš. Dobiješ ikonicu u browseru koji koristiš, i klikanjem na nju, prebacuješ browser u neku od ponuđenih zemalja.

Preporučujem TunnelBear VPN.

Postohi kvaka, tunnelbear nije dostupan u nasoj zemlji ?! Ne mogu da ga instaliram.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...