Jump to content


Streaming servisi,Tidal,Spotify,Qobuz


sondek

Recommended Posts

1 hour ago, lalelala said:

Premium Spotify je MP3 320Kbs ...Tidal je mnogo vise od pozidniskog slusanja ....vredi svaku paru !

+1 apsolutno se slažem. Neverovatno kako se to uklopilo kod mene. Vrhunska udobnost Roon (preko JPlay 6.2)+ Tidal koji omogućava bezgranično uživanje u muzici. Iskreno oduševljen konceptom i visokim kvalitetom ponuđenog muzičkog materijala koga ima u izobilju.

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, TurboMaximus said:

Pre neki dan sam kod Lalelale, nakon, od ranije važećeg, razočaravajućeg utiska, podigao mišljenej o Tidalu. Hoću da kažem da je prihvatljivo upotrebljiv, dok se očekivanja drže na uzdi.

“Most people ask for happiness on condition. Happiness can only be felt if you don't set any condition.”

Arthur Rubinstein

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Филип said:

Sondek, cini se da si spreman za sledeci nivo.. :lol:

Linn Selekt DSM

12AC96C0-CABD-407F-9047-1EC15C6CC6DD.thumb.jpeg.c2e32232282ea4e08bdd0952794ef61a.jpeg

Vala da znaš...predpojacalo mi u 5 kutija,plus Cd i DAC...dobio bi dosta od sakupljača sekundarnih sirovina za gvožđuriju...za polovan Akurate.Ne sviđa mi se taj Selekt vizuelno.Ne mogu to da nađem nigde u lokalu adsm da cujem.

Link to comment
Share on other sites

37 minuta ranije, sondek said:

Vala da znaš...predpojacalo mi u 5 kutija,plus Cd i DAC...dobio bi dosta od sakupljača sekundarnih sirovina za gvožđuriju...za polovan Akurate.Ne sviđa mi se taj Selekt vizuelno.Ne mogu to da nađem nigde u lokalu adsm da cujem.

Samo dodas dobar snagas i vozi Misko.. Tidal, Midal, HDDidal :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...