Jump to content


44.Audioberza - Дорћол Platz - 11.06.2017.


zogra

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jos jedna odlicna Audioberza,trazio se sto vise za izlagace.Bilo je i Hifi-ja,kao i fenomenalan izbor Ploca i diskova! :) Bila je i cuvena ploca Jazz at the Pawnshop :listen Kao i veliki broj novih ploca,tako i audiofilskih cd izdanja XRCD,SACD... Od clanova foruma bili su: Bujodrag,Kuja,Scorpio,Beast,Bato HiFi,BokiTokiVoki,ZoranZu,Pirke,Jorgos,Bec,Suca77,Zogra,Babylon011...bio je Igor Gligorov(Soulines).Izvinjavam se ako sam nekoga zaboravio da pomenem,napisacu kad se setim.Evo i slika.

Audioberza 11.jun 2017 006.JPG

Audioberza 11.jun 2017 008.JPG

Audioberza 11.jun 2017 009.JPG

Audioberza 11.jun 2017 010.JPG

Audioberza 11.jun 2017 013.JPG

Audioberza 11.jun 2017 014.JPG

Audioberza 11.jun 2017 059.JPG

Audioberza 11.jun 2017 015.JPG

Audioberza 11.jun 2017 016.JPG

Audioberza 11.jun 2017 106.JPG

Audioberza 11.jun 2017 107.JPG

Link to comment
Share on other sites

22 sati ranije, sondek said:

ajao ubiću se Jazz at pawnshop kod Bec-a,a ja porucio iz USA.Ne pominjite mi cenu molim vas

Ho ho hooo ... Ubi se odma.

 Otisla  u sigurne audiofilske ruke :) jos i za skromne novce .

Novaaa...glaaaanc...

Covek ima najacu   kolekciju disco singlova , 45 rpm  ... Ho ho hoo..

Link to comment
Share on other sites

nisam ni ja ovo moje preplatio,al bolje ne govori cenu,nije cena bitna koliko mogućnost da vidis ploču kad je od nepoznatog.Od ooznatih u koje sam stekao poverenje cesto ni ne pogledam ploču.

P.S.ako je disko manijak neće bas da se nađuska na ovo :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

34 minuta ranije, sondek said:

nisam ni ja ovo moje preplatio,al bolje ne govori cenu,nije cena bitna koliko mogućnost da vidis ploču kad je od nepoznatog.Od ooznatih u koje sam stekao poverenje cesto ni ne pogledam ploču.

P.S.ako je disko manijak neće bas da se nađuska na ovo :D

 

 

Nije bila skromna cena,bila je vrlo priblizna ceni sa Discogs-a.A vidim da idu od 50 evra do 100 i nesto evra+na tu cenu kad se dodaju troskovi slanja i ako jos podlegne carini.Inace obe ploce kao nove u perfektnom stanju.Ja sam imao tu srecu da ne moram da placam dodatne troskove.Zvuk izuzetan :listen .Kazem to jer sam je ja kupio,a kupio sam od Bec-a i jedan lep cd ( Ray Brown Trio ) :)  :) 

Audioberza 11.jun 2017 169.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...