Jump to content


CD transport


vladastevic

Recommended Posts

Nema svrhe. Dobro optimizovan laptop sa kvalitetnim plejerom radi posao vrhunski. Ako ti nije do laptopa, Melco ili Bryston BDP-3. Pre sam za Melco sada su sa 4TB prostora. Ako baš poželiš transport imaš sledeće opcije:

1. Polovan CDP sa kvalitetnim transportom i SPDIF digitalnim izlazom, neki stari Meridian

2. Cyrus CD t 

3. CEC TL3N

4. METRONOME T5-T6-T8

Link to comment
Share on other sites

Da li kupiti  receiver ili pojačalo i tuner?

Da li kupiti pojačalo ili preamp i snagaš?

Da li kupiti CD plejer ili transport i dac?( Samo transport jer imam DAC?)

Mnogo odgovora i svaki je pravi.

Sagledavajući sve ,CD kao medijum na zalasku, nemaš kolekciju CD medijuma ( još uvek), trenutne cene CD plejera i transporta, marketinšku strategiju oko ceniranja transporta i plejera, mislim da bi bolje prošao sa plejerom.

CD transport nije kompromis ali je vrlo teško ugoditi da kombinacija transport +DAC prevazidje sam plejer.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ciki said:

Dobar priatelj se namučio sa 8200 cdp, a to je noviji model od tog transporta.

Mešaš babe i žabe:

8000CDM je transport iz devedestih godina, rađen u 2 varijante (osnovne) i made in UK. Oba koriste philips optiku.

8200CD je CD player, star nekoliko godina i proizveden u kini. Ne znam koju optiku koristi, nije ni mnogo bitno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Infidel said:

Mešaš babe i žabe:

8000CDM je transport iz devedestih godina, rađen u 2 varijante (osnovne) i made in UK. Oba koriste philips optiku.

8200CD je CD player, star nekoliko godina i proizveden u kini. Ne znam koju optiku koristi, nije ni mnogo bitno.

 

 

Ne mešam ja ništa nego ti ne čitaš pažljivo. Ponoviću: To je star cdt bar 10-12 godina. Zaobiđi ga u širokom krugu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...