Jump to content


Bryan Adams live in Belgrade 28.11.2006.


williamwallace

Recommended Posts

.... kako da pocnem .. ostao sam bez reci , emocija , na nuli sam ....... Upravo prozivljavam jednu od najboljih noci u svom zivotu ... klimam glavom u neverici ....... nesto najbolje sto sam ikada doziveo , HVALA !!!!!!!!!! Sta covek da kaze posle ovakve veceri .... SLusao sam ga mnogo puta kuci , bukvalno plakao uz njegove pesme Heaven i Please Forgive me , pevao ih na uvo jednoj devojci , i onda se desilo ovo veceras ..... NEVEROVATNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A ono sto je osiguralo da cu ovo vece pamtiti do kraja zivota ...... Koncert je od samog pocetka bio kao san , dobro , mozda je malo vina pomoglo tome , ali , covek je toliko blizu da imas utisak kako da tebi peva ..... I svo vreme mislim na nju , na devojku kojoj sam njegove pesme pevao na uvo , sa suzma u ocima ...... Please forgive me I know not what I do .... I ceo koncert razmisljam o njoj , kako cu da je pozovem ako bude pevao Heaven , da na neki nacin bude tu pored mene , iako vise nismo zajedno ....... Usred pesme Cuts like a knife , ONA , stvara se ispred mene ........... Ljudi , ovako nesto se ne dozivljava ..... verujte mi ...... posle par pesama pocinje Heaven .... i ja kao hipnotisan idem ka njoj ......... ZIvim za trenutke , ovo je bio jedan od NAJBOLJIH TRENUTAKA U MOM ZIVOTU !!!!!!!!!! HVALA TI SNEZANA !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ma zezam se jer me to podsetilo na moj "najbolji koncert u životu"-Hipodrom '81. Najbolji deo koncerta je bila prepodnevna proba Iron Maden-a, jer se jedino toga sećam, sve ostalo je bila ONA. :thumbsup2

A Å¡to se tiÄe Brajana, izvinjavam se njegovim ljubiteljima, ali on je neni, i ponavljam, meni, bljak.

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam baÅ¡ siguran da je sweet rock bio mrtav 90-ih. Evo recimo Bon Jovi je 1990. radio muziku za film Mladi revolveraÅ¡i 2 gde je bio ogroman hit Blaze of glory. Pa je onda 1992. izaÅ¡ao album Keep the fight, 1995. These days. Pa onda Mr.Big koji su izdavali albume celih 90-ih godina. Tu je i Cinderella koji su treći i Äetvrti album izdali 1990. i 1994.godine. Itd itd. Mrzi me dalje da tražim po netu :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam baÅ¡ siguran da je sweet rock bio mrtav 90-ih. Evo recimo Bon Jovi je 1990. radio muziku za film Mladi revolveraÅ¡i 2 gde je bio ogroman hit Blaze of glory. Pa je onda 1992. izaÅ¡ao album Keep the fight, 1995. These days. Pa onda Mr.Big koji su izdavali albume celih 90-ih godina. Tu je i Cinderella koji su treći i Äetvrti album izdali 1990. i 1994.godine. Itd itd. Mrzi me dalje da tražim po netu :)
Link to comment
Share on other sites

E, koncert je bio odlican.

Ja ne bi isao ni za zivu glavu (blam me i ovo sto pisem, ljudi ce pokazivati na mene na ulici - evo ga onaj decko koji je isao na koncert Brajana Admsa), ali riba mi kupila kartu tako da nije bilo hoces, neces ... vec samo hoces. Dolazim tamo, i odmah se obradujem - prodaju se kokice !! Sreci nikad kraja. Gledam ljude, ekipa - deca i penzioneri, bolje da ne komentarisem. Krece svirka, izlazi Brajan, masa u transu, ko na Cecinom koncertu, Jebote, ja u cudu, svi znaju tekstove, ne mogu da verujem, sta se desava. I tako jedno 2 sata, masa sve vreme freneticna, znaci najjaca atmosfera na nekom koncertu u zadnje duze vreme. I pritom znaju sve, apsolutno sve tekstove, one koje cak ni Brajanova tetka ne zna, ja gledam jel neka skrivena kamera, Brajan u rebusu, ne zna sta ga je snaslo od silne popularnosti. Odsvirase oni solidno sat i po, pa bis, pa samo Brajan sa akustarom tri-cetiri one udarne baladice, sve po propisu. A svirka simpatcna, pravi rokic 80-ih. Eto, da sam prekljuce umro ne bih znao da u ovom gradu ima ljudi koji se loze na Brajana Adamsa. Oj Srbijo, medju sljivama ...

Link to comment
Share on other sites

Mala digresija na pomenutu temu...Jel neko gledao South Park-"Bigger Longer and Uncut"?Spominje se Brajan Adams u jednom navratu :)

Ma Ljudi sta ste napali coveka samo zato sto voli Adamsa...Pa volim i ja da ga cujem samo se ne secam tacno kada je to bilo...Bolje da ga iskritikujete zbog alkoholizma :P:):D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...