Jump to content


M2Tech HiFace EVO Combo + FTA Pirelli


Recommended Posts

Na žalost, prinuđen sam da uradim downgrade, pa je konsenzusom odlučeno da digitalija ide na doboš.

Dakle, na prodaju M2Tech HiFace EVO Combo 1st gen. - USB/spdif + DAC + baterijsko napajanje + FTA Pirelli

Sve je potpuno ispravno, bez ikakavih skrivenih mana, skockano i radi perfektno. Komplet info možete videti i na mojoj temi o uređajima, gde imate i slike.

 

1. HiFace EVO usb/spdif - bez napajanja (koje originalno i ne dolazi sa ovim uređajem), bez kutije, stanje besprekorno, kupljen kao ex-DEMO, direktno od M2Tech distributera iz Grčke

2. HiFace EVO DAC - sa napajanjem, bez kutije, stanje besprekorno, kupljen od prvog vlasnika, član foruma surokvl

3. HiFace EVO baterijsko napajanje - komplet sve što originalno dolazi + 2 vrhunska kabla za napajanje napravljena od originalnih konektora, posrebrene žice, sve zgotovio zoranzu. Baterija zamenjena novom, tako da će još dugo raditi. Kupljen od prvog vlasnika, sa pinkfish foruma.

4. FTA Pirelli - jedan od najboljih USB kablova koje je napravio Zoki, tukao znatno skuplje kablove u direktnom duelu. Dužine nešto preko 1m, tako da je komforan za korišćenje.

Uz komplet dajem i vrhunski LAN kablić za I2S vezu (CAT7, pun presek, pozlaćeni konektori)

 

Prodaje se isključivo u kompletu, ne rasparujem, bez zamena! Dobija se vrhunski DAC sistem, bez potrebe za bilo kakavom intervencijom i upgrade-om, plug&play.

Dosta ljudi je imalo prilike da čuje ovaj sistem u kompletu i svi su ga prilično visoko ocenili. U direktnom sudaru sa "starijim bratom", Young 1st gen., sa Teddy Pardo napajanjem se uopšte nije obrukao, čak šta više, pri čemu second hand Young bez napajanja košta praktično kao ceo ovaj sistem sa napajanjem + dobija se izuzetan USB kabl pride.

Sve naravno može da se proba kod potencijalnog kupca u njegovom sistemu.

 

Cena: 670 EUR đuture

 

Kontakt PM

 

p.s. zamolio bih preprodavce da me zaobiđu, pošto nisam spreman da ovo prodam tek tako i budzašto.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...