Jump to content


Željko 64


Željko 64

Recommended Posts

      Izgleda malo blesavo i matoro ali ja sam prezadovoljan kako svira.                                                                                                                                                                                                    AudioAnalyse B 90  snagaš                                                                                                                                                                                                                                                                  AudioAnalyse PA 60 inače integralac , radi odlično kao preamp                                                                                                                                                                                                           Dac JL Sounds , ak 4490 , Leonardova kutija , Destimulacijino delo                                                                                                                                                                                                    Sansui SR 525 , AT 120    garamofon                                                                                                                                                                                                                                                    Denon 3800 bdci    ,   Samsung bd- f7500   dva blureja , prvi za muziku drugi za filmove                                                                                                                                                                    Denon AVR-X2000                                                                                                                                                                                                                                                                                JMLab Focal Onyx  za stereo ,   JMLab  Focal Chorus 707 su prednji u 5.1 sistemu i stoje na oniksima,    JMLab  Focal Tantal CC5 centralni ,   JMLab  Focal Sib & Cub 2 vufer i zadnji              zvučnici.                                                                                                                                                                                                                                                                                                Komp sređen samo za Dac , ssd 128gb , hd 2 tb , 2x 3,4 Ghz i 8 gb ram , novo Termal Tejk kućište, Čiftekovo 650w-1kw napajanje i grafička 1gb ddr5                                                                Sad malo o žicama. Rca između Snagaša i Preampa i Preampa i Dac-a je Chord Chameleon plus vee3 , Preamp - Denon bd WW oasis 7 rca , Komp - Dac WW Starlight 7 .   Tu su još dva      optička za vezu Komp - AVR i Tv - Avr i 4 hdmi kabla.                                                                                                                                                                                                                          Oboreno srebrno Komp kućište je u stvari dom 1kw trafou , iz utičnice ide Gekko strujni u njega i ostatak istog iz njega u letvu ,model je basic.                                                                              StonCold je uradio osvežavanje , menjanje rca i zvučničkih terminala i ugradnju iec-a na snagašu i preampu , ful servis na gramofonu ( iec, ožičenje ručice, menjanje činčeva, rca kabl ...)          Pozzz

0-02-05-7cd961f9658404e4b3fb5354e446aaa73a0bde36da648216363ddbfcc8733b81_full.jpg

0-02-05-6761b4fd9039475e8e6c9c8134d059c9633b0f325772c17c97da45e54c335d4a_full.jpg

0-02-05-5913985834962f56b83588309ae4b42ed81d5e15c3500c2060357818b05f827a_full.jpg

0-02-05-49b46e35d6ab6bc02d625665923acf0d0babbc66ce84381d6e2eea0fbfea684a_full.jpg

0-02-05-13c6e485ef9ad09a049620af3e3e974e7dad04b398335b0d6225b466b6fb6c8b_full.jpg

Link to comment
Share on other sites

Slagao bih kada bih ti bilo šta rekao o njemu a ni Ston se ne seća čak ni njegovih dimenzija jer sam hteo kada skupim kintu da ga lepo skutijam. Pošto je to sledeće na programu napraviću par slika . Prodao mi ga lik iz KG-a i sećam se samo da je pisalo 1kw  220 primar  220 sekundar   , Ston aminovao i ja pazario. Pozzz

Link to comment
Share on other sites

Veri, veri najs :klanjanje

btw, evo malo pomoci sa moje strane :thumbsup2 Utrosio sam celih minut i po.

 

Izgleda malo blesavo i matoro ali ja sam prezadovoljan kako svira.                                                                                               

AudioAnalyse B 90 snagaš,

AudioAnalyse PA 60 inače integralac , radi odlično kao preamp,

Dac JL Sounds, ak 4490, Leonardova kutija, Destimulacijino delo,

Sansui SR 525, AT 120 gramofon,

Denon 3800 bdci, Samsung bd- f7500,  dva blureja, prvi za muziku drugi za filmove

Denon AVR-X2000

JMLab Focal Onyx  za stereo, JMLab  Focal Chorus 707 su prednji u 5.1 sistemu i stoje na oniksima, JMLab  Focal Tantal CC5 centralni, JMLab  Focal Sib & Cub 2 vufer i zadnji zvučnici.

Komp sređen samo za Dac, ssd 128gb, hd 2 tb, 2x 3,4 Ghz i 8 gb ram, novo Termal Tejk kućište, Čiftekovo 650w-1kw napajanje i grafička 1gb ddr5.

Sad malo o žicama. Rca između Snagaša i Preampa i Preampa i Dac-a je Chord Chameleon plus vee3 , Preamp - Denon bd WW oasis 7 rca , Komp - Dac WW Starlight 7. Tu su još dva optička za vezu Komp - AVR i Tv - Avr i 4 hdmi kabla.

Oboreno srebrno Komp kućište je u stvari dom 1kw trafou , iz utičnice ide Gekko strujni u njega i ostatak istog iz njega u letvu ,model je basic.

StonCold je uradio osvežavanje , menjanje rca i zvučničkih terminala i ugradnju iec-a na snagašu i preampu , ful servis na gramofonu ( iec, ožičenje ručice, menjanje činčeva, rca kabl ...)

Pozzz

Link to comment
Share on other sites

Nego mene najvise zanima ona denonja 3800, kakav je zvucno u odnosu na Samsung? Fenomenalna je to makina i ne znam nikog ko ih poseduje i bas me zanima kakav je zvucno i vizuelno? Ja imam zelju da posedujem DVD-A1UD i to je po meni san snova iako je "mator". Pre bih ga pazario nego neki Oppo. Nego cena...:plakanje

Link to comment
Share on other sites

Ovo je drugi put da imam taj Denon i iskreno bolje svira od svakog Primare cd-a koji sam imao,jako ozbiljno urađena sprava. Samsung je teška kanta i zapravo bilo me je sramota zvuka koji se čuo sa zvučnika. Što se tiče puštanja filmova i zvuka sa avr-a pri gledanju filmova sasvim druga priča , odličan je. Moja najveća greška je što sam prodao Oppo 103 jer je bolji duplo u svim segmentima od oba uređaja .Cd ne sećam se kada sam zadnji put pustio on je tu zbog ženine želje da ponekad pusti nešto za svoju dušu...ja isključivo samo komp i dac jer mi je mnogo praktičnije a iskreno i mnogo bolje radi. Zamolio bih administratora da tvoju izmenu teksta stavi u prvi post radi lakšeg čitanja . Hvala još jednom i pozzzz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...