Jump to content


Philips Receiver Dolby 22AH973 /22


cibetka

Recommended Posts

Poštovanje svima, treba mi vaša pomoć oko procjene uređaja sa kojeg uredno brišem prašinu već više od dvadeset godina, a da ga ne koristim :) U pitanju je (ćaletov) Philips (Sound Project tapc 6000) Dolby 22AH973 /22. Koliko sam skapirala guglajući, riječ je o receiveru, tuneru, amplifieru...Ili nisam skapirala? Uglavnom, uređaj ima kontakt (što se vidi i na fotkama), ali ne mogu da ga testiram jer nemam zvučnike. S obzirom na to - predstavlja mačku u džaku, pa me zanima nešto više o samom uređaju (gugl nije bio od neke pomoći), kao vaše mišljenje, slobodna procjena novčanog iznosa koji bih eventualno mogla da navedem u oglasima.  Unaprijed hvala svima :)

 

Slika 1

Slika 2

Slika 3

Slika 4 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, siroma said:

Ni zdravo živo, ni ja sam ...

Odma "pomagajte!"

:nono

Pa, nisi u pravu :nono "Zdravo-živo" se podrazumijeva u "Poštovanje svima", a "ja sam" ti nije potrebno - čemu insistiranje da ti se predstavljam na prvom i vjerovatno jedinom topiku u kojem ću učestvovati, jer čim tražim pomoć to znači da ne znam ama baš ništa o stvarima o kojim ovde diskutujete. Ccc, odmah bi se boksovao, to rade loši domaćini :boxing

Link to comment
Share on other sites

17 sati ranije, cibetka said:

slobodna procjena novčanog iznosa koji bih eventualno mogla da navedem u oglasima. 

2 sati ranije, Zexx said:

Kada bi bio kompletan, a nije jer mu fale gramofon, kasetofon i pripadajući zvučnici, vredeo bi od 50 do 70e, a bez zvučnika i manje

То је реална цена под условом да све ради како треба. Види се да се неко потрудио да уклони грамофон и касет дек и верујем да је то одлично урађено. 

Што се пробе исправности тиче постоје и излази за слушалице на предњем панелу.

Иначе бар шарке од бившег поклопца треба скинути.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...