Jump to content


Lepo za oci; milina za usi : MBL i AD Notam


gruzanin

Recommended Posts

3 hours ago, DejanM said:

Taj pokusaj MBLa da udje u srednji segment sa Corona serijom je nesto sto svakako treba pozdraviti. Narocito imajuci u vidu kvalitet njihove izrade. Ali taj C31, sto se prodaje za nekih 6 hiljadarki, ima USB ulaz koji podrzava max. 24/96 ? Izgleda da je to uopste max. rezolucija koju interni DAC uopste podrzava bez obzira na ulaz i tip digitalne veze. Sta kazes svojim musterijama kada te pitaju zasto nema 24/192 ili cak i vise ?

Samo da uporede i da slasaju, a moje drugi odgovor je da li im treba vise, da li im nesto nedosta je , imam MSB, Accuphase ...

sa MBL nikad ti nista ne fali

Link to comment
Share on other sites

13 minuta ranije, gruzanin said:

Za sad Drops od firme Soee Soundesign , vise su za disajn nego za kvalitet ali iu maju stizu MBL 116

enceinte-soee-design-drops.jpg

Kao da sam znao.. pa kako drugacije :)

Bravo za sistem, naslusace se vlasnik muzike samo tako. MBL jedan od najbolje zvucecih sistema na Hi-Files sajmu pretprosle godine. Mozda ne u apsolutnom smislu (karakter visokih tonova nije uobicajen da ne kazem referentan, pritom ne mislim na prostornost koja je izvanredna), ali svakako sistem koji bih u paketu doneo kuci. Kako i sama tema kaze - lepo i za oci i za usi.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...