Jump to content


Koji kablovi


sivuk

Recommended Posts

Kombinacija je Dynaudio Focus 110 i matori Denon 980R .

Nemam nikakvo iskustvo posto sam do sada bio "kabloskeptik" sto rece neko ovde .U stvari i dalje sam ali je doslo vreme da to se to proveri u praksi .

Trenutno su neki jeftini u sistemu i samo znam da su bakarni :)

Sta bih da promenim u zvuku nemam pojma , u principu sam zadovoljan i ovako ali naravno da bih bolje , sta god to znacilo .

Budzet je od prilike za neki best bay :)

Ako usput neko zeli da uvali svoje slobodno neka pokusa, verovatno ce uspeti :)

 

Link to comment
Share on other sites

ne bacaj pare na kablove bolje sređuj amp kad je dy u pitanju.Star je i verovatno bi mu prijao refresh pod uslovom da ti se sviđa i dobro se slaze sa zvucnicima.Probaj jos neko bolje ili snaznije pojacalo do kojeg mozda mozes da dođes doplatom u nivou buzeta za kablove ili bar odradiš refresh, DY je poznat po tome da na to dobro reaguje.Tu već mozes da čuješ pravu razliku,umesto da upadas u zamku zvanu kablovi.Kad već središ ili postojeći ili nabaviš bolji amp onda se poigraj sa kablovima.Van damme je btw.dobar predlog da to trenutno resis jer su poznati kao jeftino a dobro resenje,takođe i qved.Takve jeftine kablove uvek kasnije mozeš kasnije da prodaš uz minimalne gubitke i pređes na bolje,ali kad već resis i sve ostale delove sistema.

Uvek postoji i opcija Diy kablova o kojima imas dosta na forumu,a i nasa firma FTA koja je primer dobrog rada jer daju kablove na kućnu probu.Ne čudi odličan rejting na forumu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...