Jump to content


Koje pojačalo za Quadral phonologue shogun mk4


richiemsch

Recommended Posts

  • Replies 711
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, Nixie said:

Denon je dobar, poveći komad opreme, nema A,B, A+B za zvučnike. :D 

Ako daljinac radi, nek je i od drugog modela, u čemu je štos? :huh:

Ево управо сам се чуо са продавцем Денона. Каже да је нижа цена зато што нема оригинални даљинац. Договорили се да за десетак дана донесе појачало код мене и да га пробамо на мојим кутијама, па ако ваља да га пазарим. Ако не, плаћам му трошкове за цимање.

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, richiemsch said:

Ево управо сам се чуо са продавцем Денона. Каже да је нижа цена зато што нема оригинални даљинац.

Imam Denon PMA2500NE, što je ako se ne varam isto pojačalo kao to koje ćeš probati, samo što ima i digitalne ulaze. 

Veruj mi, kad osetiš pod prstima potenciometar i selektor ulaza, bacićeš daljinac. :-) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, violent femmes said:

Sva tri ampa sa linka a zatim pomenuti Primare i ECI su izuzetna pojačala. Pitanje je samo lični ukus kupca i sinergija sa kutijama koje ima. 

Denon je zanimljiv ima čak 24kg:), mora da mu je trafo samo 10kg i hladnjaci jedno 5kg:D. Ipak zanimljivo je da isporučuje samo 2x80w @ 8ohm. 

 

 

 

 

Моје кутије су 150w на 4ома тако да...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Arn said:

Imam Denon PMA2500NE, što je ako se ne varam isto pojačalo kao to koje ćeš probati, samo što ima i digitalne ulaze. 

Veruj mi, kad osetiš pod prstima potenciometar i selektor ulaza, bacićeš daljinac. :-) 

Па опиши га још мало рођаче, слика дубина и ширина...

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, richiemsch said:

Па опиши га још мало рођаче, слика дубина и ширина...

Glomazna naprava standardne hi-fi širine 43 cm i skoro isto tolike dubine. Neobično je debeo, odnosno visok, što se vidi na slikama. Video sam po forumima i video klipovima da ga neki drže u dosta tesnim policama, ja sam ga ipak izbacio na površinu. Jedva bi stao u prostor u kojem su sad CD plejer i strimer i bojim se da bi mu tu bilo malo vrućina.

Tonalno, ne bih mnogo palamudio, čućeš i sam. Suština staje u dve reči - autoritet i neutralnost. 

 

IMG_2473.JPG

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Arn said:

Glomazna naprava standardne hi-fi širine 43 cm i skoro isto tolike dubine. Neobično je debeo, odnosno visok, što se vidi na slikama. Video sam po forumima i video klipovima da ga neki drže u dosta tesnim policama, ja sam ga ipak izbacio na površinu. Jedva bi stao u prostor u kojem su sad CD plejer i strimer i bojim se da bi mu tu bilo malo vrućina.

Tonalno, ne bih mnogo palamudio, čućeš i sam. Suština staje u dve reči - autoritet i neutralnost. 

 

IMG_2473.JPG

:thumbsup2 Животиња...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Delija said:

Ja bih proverio u kakvom je stanju par Krell integralaca na oglasima. Ozbiljnija prica od Marantz i Denon konfekcije.

Ali bih pre svega proverio same zvucnike tako sto bih privremeno pozajmio neko pojacalo. Nesto sam sumnjicav da nije tu bas sve u vinklu :)

Ево већ два дана их слушам са рисивером Јамаха р-с500 и са њом је звук потпуно отворенији и чистији. Невероватно, али високи су мнооого бољи са њом него Харманом.

 

Link to comment
Share on other sites

24 minuta ranije, Delija said:

Ja bih proverio u kakvom je stanju par Krell integralaca na oglasima. Ozbiljnija prica od Marantz i Denon konfekcije.

 

Imao sam Krell KAV 400i, ne bih se baš zakleo da je to tako. KAV 300 svira  takoreći identično.

Mislim na DENON ove MARANTZ-e izuzimam iz komentara

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, SUROKVL said:

Imao sam Krell KAV 400i, ne bih se baš zakleo da je to tako. KAV 300 svira  takoreći identično.

Mislim na DENON ove MARANTZ-e izuzimam iz komentara

И по твом мишљењу Денон није озбиљна прича?

Овако...Ништа још није одлучено. Продавац се понудио, обзиром да смо близу један другом, да донесе појачало и у случају да сам задовољан-купим га. У супротном, нема ништа од куповине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...