Jump to content


Prenosivi muzički plejeri


Aleksandar75

Recommended Posts

1 sat ranije, Aleksandar75 said:

Naravno.

Probao sam sa AKG K451.

Nije jedini problem nedovoljno kvalitetan zvuk, G3 nema dovoljno snage da ''tera'' slušalice, koje su inače lako pokretljive.

U tom smisli ni Dragonfly ne može da bude rešenje.

Ja sam nabavio USB zezalicu nekoliko godina unazad, relativno povoljno, dok je trajala kampanja na Kickstarter-u: 'GeekOut' - poznate firme Light Harmonic. 

Zezalica, pored konvertora 32/384 sa Sabre 9018, ima i pojacalo u A klasi i tada je u ponudi bilo 3 varijante, izlaz od 450mW, 750mW ili cak citavih 1000mW, Uzeo sam najslabije pojacalo (slabo, skoro pola vata) jer i sada sumnjam da bilo koji telefon moze da isporuci energije za 1000mW pojacalo recimo 3-4 sata u kontinuitetu. Sa dobrom energetskom podrskom, ovo pojacalo pokrece sve slusalice odreda, bilo nisko ili visoko-omske. konstruktori su ga za probu prikljucivali i na Zu-Audio zvucnike :) 

Najnovija serija je sada vec znatno skuplji proizvod ali ne i neprimereno. >>> GO2PRO

Link to comment
Share on other sites

20 sati ranije, NShappy said:

Kačenje još jedne kutije na telefon, pa slušalice u to, pa sve to u džep, e jbg. Dobijamo frankeštajna. Praktičnost  ->0.

To da.

13 sati ranije, NShappy said:

Ima i za 370 na drugom oglasu. Ok, podnošljivije je od ondašnjih, koliko je bio? 600$?

Počeo sa 700$ čini mi se.

On 3/20/2017 at 9:01, ManicP said:

pomno pratim šta se dešava sa Onkyo DP-CMX 1

Pioneer XDP-300R je navodno nešto bolji.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav! Ovo mi je prvi post na forumu. Koristim već par godina ipod klasik 80 GB. 
Veoma sam zadovoljan zvukom (preko seinheiser hd1 slušam), i po meni vrlo bitna stvar, jako su lepo organizovani albumi. 
(Uglavnom slušam muziku po albumima).

Međutim, imam i iphone, koji mi je sinhronizovan sa itunes, i problem je 
kad god hoću da stavljam/skidam muziku sa ipoda, nastane karambol. Tražim neko rešenje da lakše prebacujem muziku na ipod, 
bez itunesa ali izgleda da su ili skupa, ili isto tako nepraktična. 

Moje pitanje je da li postoji neki player sa sličnim "user friendly" interfejsom, 
ali na koji se samo "nabaca" muzika, kad ga win prepozna kao fleš. (Sa slikama albuma, plejlistama..)

Link to comment
Share on other sites

Nisam hteo da krećem i tu priču, ali meni je ipod nepodnošjliv zbog iTunes. Taj softver ne mogu da podnesem, niti da razumem kako radi. 

Imam iPod Touch, I skoro se ne koristi. Ne želim da mi iTunes sređuje muziku u računaru. A on ne želi da radi drugačije, osim da je baš on overall administrator muzike. 

Link to comment
Share on other sites

On 21. mart 2017 at 12:22, brainles said:

Pozdrav! Ovo mi je prvi post na forumu. Koristim već par godina ipod klasik 80 GB. 
Veoma sam zadovoljan zvukom (preko seinheiser hd1 slušam), i po meni vrlo bitna stvar, jako su lepo organizovani albumi. 
(Uglavnom slušam muziku po albumima).

Međutim, imam i iphone, koji mi je sinhronizovan sa itunes, i problem je 
kad god hoću da stavljam/skidam muziku sa ipoda, nastane karambol. Tražim neko rešenje da lakše prebacujem muziku na ipod, 
bez itunesa ali izgleda da su ili skupa, ili isto tako nepraktična.

Moje pitanje je da li postoji neki player sa sličnim "user friendly" interfejsom, 
ali na koji se samo "nabaca" muzika, kad ga win prepozna kao fleš. (Sa slikama albuma, plejlistama..)

Ako je iPod classic do generacije 5.5 može da mu se ubaci drugi fimver RockBox (ne prepisuje orginalni pa može lako da se vrati na isti).

Dobija se mogućnost prebacivanja muzike samo kopiranjem, podrška za flac i još koješta.
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...