Jump to content


JBL 4312B


gorance79

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 1 year later...
On 16.8.2017. at 12:06, picturesd said:

Ja sam nabavio uz JBL 4311B pojacalo Revox B750MKII. Mislim da je ok kombinacija. Misljenja?

E sad imam i ReVox i Sansui CA3000 preamp i BA2000 poweramp. Revox ima puniji bass, damping factor je veci. Sansui daje puno bogatiji zvuk cini mi se. Muzika isla sa ReVox B226 CD player i ReVox PR99MKII. Cudno mi da ReVox B750MKII pojacalo "puni" kutije vise od Sansui ..

IMG_5712.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, picturesd said:

E sad imam i ReVox i Sansui CA3000 preamp i BA2000 poweramp. Revox ima puniji bass, damping factor je veci. Sansui daje puno bogatiji zvuk cini mi se. Muzika isla sa ReVox B226 CD player i ReVox PR99MKII. Cudno mi da ReVox B750MKII pojacalo "puni" kutije vise od Sansui ..

IMG_5712.jpg

Aha, crko mi je relej na Sansui CA3000 preampu, Hitachi. Gde da nadjem taj deo. U prilogu fotografija. 

IMG_5717.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 sati ranije, Willi Studer said:

Kako znaš da je crkao? Teško da ćeš naći isti ovakav ali zato možeš da izmeriš dimenzije, nađeš isti pinout i form factor, napon i struju. Ako ne nađeš, uz malo truda mogu da se uklope i drugi.

Tako sto je zezao i uvek mi se kvario i kad mi je drugar otkrio da je ovaj relej u pitanju onda je uradio bypass i izbacio ga iz funkcije i sad mi preamp radi ali nema kasnjenje dolaska struje nego mi rokne struju odmah i basobi na kutijama su mi maltene iskocili i vratili se od nekog strujnog udara. Sada prvo palim preamp pa posle poweramp a gasim obratno. Ali bih svakako zeleo da popravim ovo. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...