Jump to content


Kuršum Hi-Fi


Kuršum

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
4 sati ranije, kiLDer said:

Lep sistem... Tačno se vidi ljubav... Nego, videh na oglasima ove stalke i liče na nešto što bi ti odgovaralo, ako u međuvremenu nisi nabavio, napravio...

Hvala kiLDer. Kontaktiraću čoveka, to je taj fazon. :)

Edited by Kuršum
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Koss M80 Dynamite je prestao da se izležava na JBL-u ili kako neki ovde rekoše, da izigrava super tweeter i dobio novu poziciju, filmsku.

Subota je bila dan za igranje. Nisam imao nameru da mnogo mozgam i dangubim, pa je rešenje uslovljeno materijalom dostupnim u obližnjem Uradi sam.

58e0288a0a37b_2017-04-0123_45_37.thumb.jpg.8ef56d4b7efd659f70b9cb3a21681722.jpg

58e02896d84c0_2017-04-0123_45_15.thumb.jpg.df0f4765eb29f6efe3367ec3e577a6d8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zato što mogu da se šrafe samo sa jedne strane. Onaj što ih je pravio nije obradio rupu sa druge strane. A i planiram da napravim jedan paravan ispod tv-a, koji će da sakrije i njih i ovu gomilu kablova, koja se svako malo uvećava. Na ova 4 na slici, dodaj još dva zvučnička, dakle vreme za masku. :)

p.s. a mogu i da iscrtam cvetiće po njima, pa da budu lepi. :P

 

Link to comment
Share on other sites

38 minuta ranije, patason said:

stvarno nemas pojma,kako bi bilo lepo da se ne vide ti vinklovi....amater :heat

Ti nemaš pojma, da me je zanimalo to što se vide, sigurno ih ne bi pravio ovako. Dakle, ne hajem.

Zanimalo me je samo da akcija ne bude duža od jednog popodneva i da ne košta više od 12€. :lol:

p.s. usput, 48 puta sam te pitao kakvu kerefeku da izvedem, nisi bio od pomoći, šta sad kritikuješ. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Je li, je l' vi to stvarno mislite da sam ja blesav, pa mi sad objašnjavate kako je trebalo ili šta je trebalo? Postoje nosači? E otkrovenja. Treba da se plati? Baš interesantno. 

Dakle sve jedno rešenje sam pregledao. 1000 nosača video. Stvrno mislite da je zvučnik tri meseca na ormaru stajao zato što me je mrzelo da se potrudim? 

Elem, on može da stoji samo tu gde sad stoji i samo tako kako stoji i nikako drugačije. Nijedan držač to ne može da obezbedi. Takođe zvučnik je mobilan, što ni sa jednim držačem ne bi bio, a ne daj bože da bušim kabinet, kao što mora sa držačima koje @siroma predlaže.

Da su mogli vinklovi da se okrenu, kao što @stoN_Cold kaže, okrenuo bi ih, ali nije moglo, već sam rekao zašto.

@SUROKVL i @patason su bili konsultovani više puta, imaju slike prostora, Surokvl je predlagao neka gotova rešenja, zahvaljujem, ali nisu su uklapala sa mojim zamislima.

Dakle, ni za 50€ u ponudi na tržištu nije bilo rešenja koje se uklapa. Više od toga mi na pamet nije padalo da dam za rešenje koje nije trajno, jer u planu je da se u dogledno vreme ceo taj zid preuređuje, osmisle police za ploče, CD-ove, kasete, trt mrt, drugačija polica za sistem itd.

Na kraju, meni je i ovako lepo. :)

 

p.s. I da dodam, šta god da je stavljeno (sem skrivenih tiplova, a zid je tako kilav i debeo je sloj maltera da bi moralo bar 4 tipla po stalku) videlo bi se sa strane kad se uđe u sobu, ako se ne bi videlo od napred, dakle kakva je razlika? Da li to znači da ako se ne vidi od napred ne postoji?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...