Jump to content


Kuršum Hi-Fi


Kuršum

Recommended Posts

32 minuta ranije, Kuršum said:

Jok more, ne ljutim se, nego malo malo me neko maltretira sa tim kablovima

Pa, to možeš pripisati samo sebi!

Da imaš kablove debljine anakonde ili transatlantik-kablova, maltretirali bi te samo sa koji/odakle/koliko RSD/zvučna slika/broj licni/isprepleteni po kojem uzorku...obzirom na severnu ili južnu hemisferu/kriogeneza/koliko dugo i kako usvirani/širmovanje/dužina u nm/DIY/bakar-srebro-unobtanium/ čistoća na  šesnaestu decimalku/itd gluposti....a ovako - pfffff...! ;)

Pozdrav za Beograd

Borut

PS: I još bela utičnica!...ajme meni - kako to možeš da slušaš?!

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Aleksandar75 said:

Dobro...ukapirali smo...

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 

 

54 minuta ranije, Vlajo said:

Šta bi, trokira ti net ?

Bem ti drndoid

6 minuta ranije, Krca44 said:

one sto vise sa tv-a bi kao trebao da skupis na jedno mesto ( iza tv-a ) i onda sprovedes po p.s.-u sve zajedno uvrnute od te neke zajednicke tacke ...  tra la la

Baš tako

Link to comment
Share on other sites

Kako da se skupe kad su sa dve različite strane? Desno ima dva HDMI kabla (to nije snop) koji idu na dve potpuno različite strane police, pritom iza TV-a ne mogu da se skupe, na nezgodnom mestu su konektori, ne mogu ni da se sprovedu iza TV-a. Levo je jedan strujni od TV-a.

I ako bi mogao da zamolim da otvorite teme o kanalicama i estetici pa tamo raspravljajte, po pedeseti put kazem mene to ne zanima.

Link to comment
Share on other sites

18 minuta ranije, Krca44 said:

kljucne reci su "kao" i "tra la la"  , izvini Kurshume, meni se sistem svidja a te zice i nisu nesto bitno

Nisam na tebe ni mislio. Nemam ništa protiv i da se nekome ne sviđa sistem, svako ima pravo da se izjasni po svojim kriterijumima, al' dosadno mi više o kablovima i kanalicama da raspravljam svako malo.

Link to comment
Share on other sites

19 minuta ranije, ab said:

Sta napaja sada Crimson-a? Jasno da je mrezni napon...

E to će morati @Gox co. da ti kaže, ako baš detalje hoćeš. Ja znam samo da je trafo Trafco 2x15V (samo sam zaboravio koja beše amperaža, mada sam ga ja poručio i uzeo) u zasebnom kućištu usamljen i od njega neki dobro širmovan kabl do preampa gde je dodata neka pločica, a šta je tačno na njoj pojma nemam. Ako je po preporukama Crimson-ovog konstruktora, onda je su dva pasivna R-C filtera posle linearnog regulatora LM317, ali to pričam napamet. Nisam se udubljivao.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...