Jump to content


Kuršum Hi-Fi


Kuršum

Recommended Posts

I to što kažeš. No, događaj je svakako malo filmovan, znoj, bez daha itd.

A ustvari, celo veÄe mi drndamo, daj ove zvuÄnike, daj one, daj ovaj preamp, daj onaj, premesti ih ovde, onde, pojaÄaj, pa pojaÄaj joÅ¡ malo, tri sata potraja, a doÅ¡li u sedam. Već deset, a odvrnuli smo ga do jaja. I zalupa dum, dum, dum, k'o pravo, mada su ulazna vrata u drugoj sobi. Pogledam ja u njih dvojicu, a Naum kaže, jebiga, tako ti je kad si u zgradi. A imam neke fijuke u istoj i ja skoÄim, reko' sad ću da vam dam ja lupanje po vratima. Pogledam kroz Å¡pijunku, ugaÅ¡eno svetlo u hodniku. Otvorim vrata, nema nikog. Upalim svetlo, pogledam sprat ispod, niko. E reko pa nisi mogao ne znam dokle da stigneÅ¡ i ja niz stepenice. Kad sam proÅ¡ao jedno tri sprata, vidim da neÅ¡to ne Å¡tima. Vratim se, a ova dvojica umiru od smeha. A reko' nanu ću vam vaÅ¡u. Kažu, vidiÅ¡ Å¡ta je zvuÄnik! :D

Link to comment
Share on other sites

I to Å¡to kažeÅ¡. 

 

Kažem, to se deÅ¡ava nama, Äiji audio sistemi zaista jesu High Fidelity.

Nek nam se smeju, kad se na njihovim sistemima ne razlikuje snimak kucanja na vrata od snimka bas bubnja.

:P

 

 

Enivejz, drago mi je da se odabiranje zvuÄnika dobro zavrÅ¡ilo (jbg, nisam mogao doći). I ova "anegdota" je dobar znak.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Kažem, to se deÅ¡ava nama, Äiji audio sistemi zaista jesu High Fidelity.

Nek nam se smeju, kad se na njihovim sistemima ne razlikuje snimak kucanja na vrata od snimka bas bubnja.

:P

Enivejz, drago mi je da se odabiranje zvuÄnika dobro zavrÅ¡ilo (jbg, nisam mogao doći). I ova "anegdota" je dobar znak.

:wave2

Biće prilike, posedećemo. Taman kad stigne stolovrt, kako reÄe Sondek.

Link to comment
Share on other sites

Znaće Naum kako se zove pesma, njegov je disk bio. Mislim sa Triler-a nešto.

 

Pre bih rekao da je u pitanju "Black or White" na CD-u "Dangerous", tu je bilo lupanja o vrata na poÄetku pesme.

Na "Thriller"-u se Äuje samo Å¡kripanje Å¡arki na poÄetku i kraju pesme, nikakvog lupanja...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Isto to, samo malo drugaÄije.

post-30309-0-77536000-1422302807_thumb.j

Naravno, ovaj tv koji kvari sve će ubrzo leteti odavde. Onaj "za na zid" o kome pisah onomad, a koji se pokvario, ne može da se opravi, pa će morati novi da uleti. A ovaj koji je na pozajmici, da bude vraćen vlasniku.

U meÄ‘uvremenu sam smislio i nov raspored za komponente, pa će i tu biti premeÅ¡tanja, zarad ekonomiÄnosti prostora.

;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...