Jump to content


Kuršum Hi-Fi


Kuršum

Recommended Posts

Pa joÅ¡ su moji. Možda odu u rodni grad, Äesto idem tamo, pa ne bi bilo zgoreg da i tamo svira neÅ¡to. I onako imam tri gramofona, dva tjunera, dva cd plejera, dva deka, dva pojaÄala, dva predpojaÄala i dva para zvuÄnika. :-)

Videćemo.

p.s. i Prophet je bio u gostima. Njegov glas je bio da JBL ostane. Jedino tada Crimson preamp nije bio spreman tada (menjao ga je Advance acoustic) imali smo neke izmene oko napajanja, a i dobio je nove elektrolite u međuvremenu, pa je postavka sa njim na kraju presudila da Philipsi ostanu.

Link to comment
Share on other sites

Ohohooo.... drago mi je Kursume da si prrpoznao kvalitet zvucnika koji se opasno uklopio sa tim tvojim Crimsonima, stvarno se to lepo uparilo ali iskreno tek kad si vratio Crimsonov prramp u sistem, onako sa Advance - om nije bilo ubedljivo.

Pa i mene je to bunilo u odnosu na onaj prvi utisak kod tebe, ali situacija je bila takva da je Crimson u tom momentu bio na refreshu. Zato smo i saÄekali da se vrati i onda Äujemo postavku.

Link to comment
Share on other sites

Eto ga u Londonu kod mog druga, Äeka nekog da dodje da ga pokupi. To je trebalo da uradi drugi drug (britanski državljanin), koji ide za London već mesec i po dana da proda svoje vozilo sa naopakim volanom i da doveze drugo (takoÄ‘e naopako), al' nikako da ode. Postajem nestrpljiv!

Link to comment
Share on other sites

Ajde Suco, oglasi se! Ljudi hoce da cuju anegdotu...

 

Anegdota , hmmm .....pa da , bila je  ;-)  mogao si i ti da je prepricas ,  jbga radim nocu pa  par dana posle ne znam gde se nalazim a da bi nesto napisao treba mi raspolozenje . Ti ipak imas kulturniji posao :cheers produkcija na radiju s  :klanjanje 

 

Naum trazio da cuje nesto od Michael Jackons  -  a ali u jednoj deonici pesme (zaboravih kako se zove ) je usledilo neko lupanje po vratima kad ti ti u tom momentu krsum sav unezveren ustade i otrca ispred svojih ulaznih vrata i otrca niz stepenice ko pomahnitao  da navata komsiju - predsednika kucnog saveta za koga je mislio da mu lupa na vrata zbog glasne muzike , jbte nema coveka 5 min , vraca se sav znojav sa pricom da mu je pobegao - inace konflikt oko glasne muzike traje vec neko vreme . Ja i Naum smo se pokidali od smeha i zakljucili da je Philips to fantasticno odsvirao , toliko je to udaranje bilo verno reprodukovano da je ovaj mislio da ga zezamo . Naravno posle smo to i ponovili i stvar je brzo bila resena. Ali stvarnoooooo -  mnooooogooooo se primio   :banana

Evo upravo sad dolazi po mene i idemo kod Babylona da cuje Altece

Link to comment
Share on other sites

Malo je Å uca romansirao dogaÄ‘aj. Neke stvari prećutao, neke sitnice dodao, ali dogaÄ‘aj je istinit. Neću odmah da detalje objaÅ¡njavam, uživajte malo u Äinjenici da sam se ispalio (mada su i Naum i Å uca doprineli tome), pa ću i ja nakon toga izneti i svoju verziju dogaÄ‘aja.

Link to comment
Share on other sites

Malo je Å uca romansirao dogaÄ‘aj. Neke stvari prećutao, neke sitnice dodao, ali dogaÄ‘aj je istinit. Neću odmah da detalje objaÅ¡njavam, uživajte malo u Äinjenici da sam se ispalio (mada su i Naum i Å uca doprineli tome), pa ću i ja nakon toga izneti i svoju verziju dogaÄ‘aja.

 

Сипај им Ñо у кафу за казну.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Malo je Å uca romansirao dogaÄ‘aj. Neke stvari prećutao, neke sitnice dodao, ali dogaÄ‘aj je istinit. Neću odmah da detalje objaÅ¡njavam, uživajte malo u Äinjenici da sam se ispalio (mada su i Naum i Å uca doprineli tome), pa ću i ja nakon toga izneti i svoju verziju dogaÄ‘aja.

 

Ma, šta te briga, meni se to redovno dešava.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...