Jump to content


Post ekspres


Mingus,Mingus

Recommended Posts

Proizvodnja je generalno jeftina svega, i to sto prodaju po tim ciframa je vec zarada od par stotina procenata. 

Inace update na situaciju, resim da platim i da se ne cimam budalama, odem do poste, kazu nije tu. Mozda je u onoj, a mozda i u onoj drugoj.... To bre rasulo....

Link to comment
Share on other sites

Ma danas stiglo, odbio sam prvo dostavljacu iz post expressa jer nije imao da mi da uvid u carinski papir sta je ocarinjeno, sta je sve u paketu i po kojoj ceni. Rece ok ostavicu u postu tu i tu mozes danas posle 4 otici i preuzeti ako hoces. Odem ja u tu postu i nemaju blage gde je paket. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, brijac said:

Preuzeh. Carinici su carinili najskuplji komad, dodali jos jedan nepostojeci, i svaku stvar osim zica ocarinili po toj ceni. Naravno carinska deklaracija je bila unutar paketa, znaju za jadac.. 

Da li si platio samo PDV?

Ili carinu i PDV?

Velika je razlika.

Nisu naivni ni malo.

Link to comment
Share on other sites

Da nisam preuzeo da. Iz tog razloga carinska deklaracija treba da bude van paketa, ali su je majstori cusnuli unutra... Svakako vreme koje mi treba da odem do banke da izvucem izvod placanja, da od kineza trazim fakturu, da nosim to u carinu, pa da me doceka ft1p tretman, nedelje cekanja i izgubljeni zivci, ne isplati se osim ako necu da teram inat iz principa. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Да, један. Мислим да би било исто и за више комада али до одређене тежине. Јапан пост је у овом случају било.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvala za informaciju.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...