Jump to content


Post ekspres


Mingus,Mingus

Recommended Posts

Postexpressom oduvek. Ima me ili nema kući, uvek mogu da podignem robu u najbližoj pošti 5 narednih dana. 

Meni stigla preključe ona pošiljka iz Kine posle tačno 40 dana. Na Ebay-u stoji i dalje da je "delivery in progress", a zadnja promena na tracking details 2.3.2019.god. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
11 sati ranije, black coffe said:

:order:D" Lukav i prepreden" glupan snima , a nezna da je snimljen . Ovo je dokaz da su  sitni kriminalci na sebi svojstven način ograničeni . ....

Moram da ti se javno ZAHVALIM,  kolega @ black coffe,  na ovako razumljivom i bez greške sročenom postu, ovo je svetlo na kraju tunela u današnjem sumornom i kišovitom danu, ulepšao si mi veče. :D;):thumbsup2 

Lep pozdrav iz kišom okupane Vojvodine.

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, pufta said:

Moram da ti se javno ZAHVALIM,  kolega @ black coffe,  na ovako razumljivom i bez greške sročenom postu, ovo je svetlo na kraju tunela u današnjem sumornom i kišovitom danu, ulepšao si mi veče. :D;):thumbsup2 

Lep pozdrav iz kišom okupane Vojvodine.

Hvala , al  več godinu ?  pišem suvislo ?  čak razumno i tzv konstruktivno . No ja nemrem sam sebi suditi . Eto problem je bio u tome  da svi znaju što ja mislim , u živom razgovoru nebi bilo problama ,  Furum ne podnosi "apstraktno " pisanje , nego direktno u glavu , da nebi neko morao slučajno razmišljati . Nema ljutnje  poštivam komentar  . Čovijek uči dok je  živ ? , a i podrška u tome je poželjna , sa sugovornicima . ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Evo i pobednika u losim kurirskim sluzbama. Nema grdjih od RoyalExpressa. Nevidjen javasluk.

Zakazao sam isporuku da bude u subotu (nisam ja birao kurirsku sluzbu) u Aleksincu jer sam vikendom tamo (roba je kabasta i treba mi isporuka  na toj lokaciji, ne odgovara mi da je prenosim sam) .

Celog dana ga nema nit se javlja a ja cekam kod kuce ne mrdam. Kad se do 17h nije pojavio zovem posiljioca da mi da broj otpremnice. Na sajtu vidim da je posiljka u Arandjelovcu.

Danas zovem ceo dan call centar (drugi broj nema) i govorni automat me obavestava (klasika) '' svi operateri su zauzeti"" I tako 3 sata. Call Centar postoji samo na papiru, niko se ne javlja

Na trakingu je paket kod kurira ali ja nisam sada na adresi za isporuku vec u Nisu.

Nikako da dodjem do kontakta kurira da se dogovorimo oko isporuke.  Na kraju ce se paket vratiti.

 

Ima li neko neki telefonski kontakt RoyalExpressa sem Call centra?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Stigli mi sa Alija Display Port na HDMI adapteri. Već sam izgubio svaku nadu. Pre 16 dana sam obavešten da su preuzeti od "last mile carriera". Mislio sam da će da nestanu kao i tri četiri sitne pošiljke pre njih.

Kad evo danas stigoše. Bez carine što je za svako čudjenje.

Još veće čudjenje da su stigli iz Latvie:screwy

Nis Serbia RS Latvia:eek:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

a dobijaju već drugu nagradu za best neki kikiriki.prelepe reklame na tv.silne pare uzimaju za pakete a radnicima šipak.u subotici imaju neke male pick up pežoe u koje ne stane ni deset paketa a kurir odradjuje buvljak , indusrijsku zonu i 3 mesne zajednice malo veće i siroma ne stigne pola da uradi. organizacija posla 0

Link to comment
Share on other sites

On 8/19/2019 at 11:16 AM, siroma said:

Evo i pobednika u losim kurirskim sluzbama. Nema grdjih od RoyalExpressa. Nevidjen javasluk.

Zakazao sam isporuku da bude u subotu (nisam ja birao kurirsku sluzbu) u Aleksincu jer sam vikendom tamo (roba je kabasta i treba mi isporuka  na toj lokaciji, ne odgovara mi da je prenosim sam) .

Celog dana ga nema nit se javlja a ja cekam kod kuce ne mrdam. Kad se do 17h nije pojavio zovem posiljioca da mi da broj otpremnice. Na sajtu vidim da je posiljka u Arandjelovcu.

Danas zovem ceo dan call centar (drugi broj nema) i govorni automat me obavestava (klasika) '' svi operateri su zauzeti"" I tako 3 sata. Call Centar postoji samo na papiru, niko se ne javlja

Na trakingu je paket kod kurira ali ja nisam sada na adresi za isporuku vec u Nisu.

Nikako da dodjem do kontakta kurira da se dogovorimo oko isporuke.  Na kraju ce se paket vratiti.

 

Ima li neko neki telefonski kontakt RoyalExpressa sem Call centra?

To je "batina" firma nema tu pomoci..

Link to comment
Share on other sites

Ja dnevno šaljem prosečno dvadesetak pošiljki tako da poprilično imam iskustva sa svim postojećim službama.Royal i AKS su ubedljivo najlošije sa uslugom zbog jel veličine firme i zaledjine ja ih izbegavam,posle njih ide BEX koji male pakete donosi redovno ali veće kasni uglavnom,zatim ide Daily expres koji je zlatna sredina posle njih Postexpres jako pozitivno iskustvo i vrh je Cityexpres ali oni samo rade pravna lica.Ovo se sve odnosi na domaći transport.I to je moje iskustvo u proteklih 15  godina poslovanja sa kurirskim službama.

Link to comment
Share on other sites

 

On 19.8.2019. at 11:16, siroma said:

Evo i pobednika u losim kurirskim sluzbama. Nema grdjih od RoyalExpressa. Nevidjen javasluk.

Zakazao sam isporuku da bude u subotu (nisam ja birao kurirsku sluzbu) u Aleksincu jer sam vikendom tamo (roba je kabasta i treba mi isporuka  na toj lokaciji, ne odgovara mi da je prenosim sam) .

Celog dana ga nema nit se javlja a ja cekam kod kuce ne mrdam. Kad se do 17h nije pojavio zovem posiljioca da mi da broj otpremnice. Na sajtu vidim da je posiljka u Arandjelovcu.

Danas zovem ceo dan call centar (drugi broj nema) i govorni automat me obavestava (klasika) '' svi operateri su zauzeti"" I tako 3 sata. Call Centar postoji samo na papiru, niko se ne javlja

Na trakingu je paket kod kurira ali ja nisam sada na adresi za isporuku vec u Nisu.

Nikako da dodjem do kontakta kurira da se dogovorimo oko isporuke.  Na kraju ce se paket vratiti.

 

Ima li neko neki telefonski kontakt RoyalExpressa sem Call centra?

6 sati ranije, Branislav81 said:

To je "batina" firma nema tu pomoci..

Epilog je bio sledeći. Vozač za Aleksinac lepo da bi imao slobodnu subotu, dotera kombi u Aleksinac i koristi slobodan dan. U ponedeljak krene sa isporukom. Zvao me u ponedeljak popodne da ima isporuku za mene. Napravim odlazak, i trošak da preuzmem. Da nisam vratio bi robu pošiljiocu i eto dodatnih troškova i meni i njemu

Ispostavi se da džiber stanuje 200 metara od mene. ( Tamo parkira kombi subotom)Pa peške bi otišao po to još u subotu da sam znao.

Znači Royal nikako.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Danas poslah Vlajčetu filter da proba dal će da utiša lampice sa jelke.

Uveli PostExpressovci novo pravilo. Mora potpišeš da ne insistiraš danas za sutra. Mnogo im navalica pa se ogradjuju na taj način. Će vidimo ka će stigne u Tužice

Inače , iskoristih priliku da pitam šta je sa paketići od Aliexpress Deda Mraza. Od 11.11.čekam.Tu su negde na karinjenju. Duže su u Srbiji nego što im trebalo da stignu iz Kine.:blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...