Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

2 sati ranije, ScepanBG said:

gutanje sonde sam odbio

Želim ti da sve prebrodiš brzo i bezbolno. Ako u tome gutanje sonde može da ti pomogne, uradi i to. Nije moguće da više mrziš igle i sve te andrmolje nego ja, a eto, gutao sam i sondu i ostao živ. Na primer, više mrzim vađenje krvi, jedino što ovo sa sondom smara nešto duže i malo je bljak... živ bio.:thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Vdzele, Microfarad, Bato-Hi-Fi, Zoranzu, Goran_p, Beatgoeson, Krca44, Vlajo, Todor NS, Milovan1963, Level3, TechA hvala Vam puno!!! :) Živi bili!!! :):thumbsup2:cheers Primenjujem muzičku terapiju, kad sam izašao iz bolnice pustio sam cd Eric Clapton & Friends - The Breeze:An Appreciation of JJ Cale :) Naravno pustio sam i kaset dek i gramofon :) To su najbolji lekovi :)

Link to comment
Share on other sites

Scepo zelim ti brz oporavak , i sve najbolje u daljem zivotu i radu .

Ne bih da delim savete u vezi tvog lecenja jer nisam za to kvalifikovan , ali mozda jedna sugestija ne bi bila na odmet ...

Mozda ne bi bilo lose da se urade testovi i analize na Lajamsku bolest , nezgodna i podmukla infekcija koju prenose krpelji ,a lekari je ne uzimaju uvek kao mogucnost ..moguce da to nema veze sa tvojom situacijom ,ali simptomi su relativno slicni ...

Link to comment
Share on other sites

15 sati ranije, low-fi said:

Mozda ne bi bilo lose da se urade testovi i analize na Lajamsku bolest , nezgodna i podmukla infekcija koju prenose krpelji ,a lekari je ne uzimaju uvek kao mogucnost ..moguce da to nema veze sa tvojom situacijom ,ali simptomi su relativno slicni ...

i na koksaki virus obavezno! Sve najbolje Scepane,drz' se!!!

Link to comment
Share on other sites

Canma,Thezox,Bato-Hi-Fi,Traumatolog Hvala Vam puno!!! :) :thumbsup2 Zivi bili :) :cheers Danas sam isao na EEG u Medigroup.Sledeci koraci po dosadasnjim rezultatima iz Zemunske bolnice(vadjenja krvi,ekg,ultrazvuk,skener glave...),magnetne resonance(Afidea),EEG su Kardiologija i Endokrinologija.

Link to comment
Share on other sites

Zabrinut je svako normalan kad se radi o bilo kome, a pogotovo jednom finom kulturnom momku ciji je rad, zalaganje nesebican trud ulaganje u sve, a pogotovo emisiju koju smo svi iscekivali.Kao i svi dobronamjerni Scepanu zelim ozdravljenje, stabilno zdravlje, a za emisije ce biti vremena.Drzimo ti palceve i vjerujemo, da je ovo samo prolazna epizoda koju ces zaboravit.I u Scepovom maniru "ziv i zdrav bio".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...