Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

Bravo Šćepane. Samo nastavi tako. Svaki gost govori o onoj materiji koju najbolje poznaje i svi do jednog su bili vredni gledanja i slušanja. Tema o digitaliji će mi biti posebno zanimljiva jer, par godina unazad koristim PC kao izvor i mislim da tu ima puno toga što bi se moglo reći.

Link to comment
Share on other sites

On 3/21/2017 at 18:32, ScepanBG said:

Sledeci gost je Bojan Jovic ( na forumu poznat kao Zvukoljub,moderator) ,zamenik glavnog urednika Hi-Filesa Ljube Miodragovica.Napisao je oko 360 recenzija(testova...) za Hi-Files.

А када је емисија?

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, Bato - hi - fi said:

Ko je sledeci gost?

Sledeci gost je Zoran Dimovski ( na forumu poznat pod nikom Majda ) :thumbsup2  ,konstruktor vrhunskih DAC-ova ( Nenad Napijalo ima njegov DAC ),Phono preamp-a,Snagasa(lampaskih),strujnih filtera,strujnih kablova,interkonekt kablova...kolekcionar je zvucnickih jedinica,odlican je i za modifikaciju CD plejera. :)

Link to comment
Share on other sites

Sledeci gost je Zoran Dimovski ( na forumu poznat pod nikom Majda ) :thumbsup2  ,konstruktor vrhunskih DAC-ova ( Nenad Napijalo ima njegov DAC ),Phono preamp-a,Snagasa(lampaskih),strujnih filtera,strujnih kablova,interkonekt kablova...kolekcionar je zvucnickih jedinica,odlican je i za modifikaciju CD plejera.


Znao sam i pre najave. Jedva cekam sledecu emisiju.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...