ScepanBG

Emisija "Ne moze to bez kabla"

Recommended Posts

Sjajna emisija Šćepo!

Jedna od najboljih po meni.

Posebno mi se dopalo odlično objašnjenje značaja subjektivnosti u audiu.

Bravo još jednom!

Sćepo, fantastična emisija, fantastičan gost. 

Izuzetno je zadovoljstvo bilo slušati takvog elokventnog intelektualca kod kojeg se vidi da u potpunosti vlada svakom cinjenicom koju je izneo.

Nastavi sa takvim gostima i hvala na sve kvalitetnijim i interesantnijim emisijama.

Izvanredna emisija, zaista sam uživao. Ne bih isticao ništa posebno, jer su kolege već naglasile, ali me je oduševila količina objektivnosti i "down to earth" racionalnog gledanja na HiFi i muziku uopšte.

Ipak da izdvojim apsolutno slaganjem sa zvučnim doživljajem muzičara neposredno u bliskoj vezi sa instrumentom i nas koji ih slušamo iz suprotnog pravca. Očekivano drugačije doživljavamo zvuk pojedinih instrumenata od njih samih. Percepcija i subjektivnost zajedno sa iskustvom, možda i istreniranošću mogu sve skupa značajno uticati na konačan različit doživljaj istog materijala koji se reprodukuje na istom mestu u istom sistemu, a posmatrano iz uglova dve različite osobe.

Svakako se treba truditi da se u svakoj prilici čovek maksimalno opusti i prepusti muzici, dopuštajući da ga ona ponese i inspiriše.

Šćepo hvala na odličnom gostu i vrlo edukativnoj emisiji, a kako vidim baš te krenulo. Moram priznati da su ove zadnje tri bile baš po mom ukusu. :thumbsup2

Neverovatno dobra priča, gospodin je digao emisiju na viši nivo.Izuzetno prijatna emisija, Šćepo skoro i da nije morao da pita ništa, teklo je kao da je predavanje. Svaka čast i poštovanje za gosta ! Ovo je jedna od emisija koju ću gledati sigurno više puta.

:thumbsup2

10 sati ranije, RingeRaja said:

Fantastična emisija!

Ovo da bude bukvar za svakog zaljubljenika u HiFi.

Ovo je sustina HI FI-a, ostalo je sve mitomanija.Vjerovatno najrealniji, najstrucniji sagovornik do sad.Sve je rekao i poslije njega vjerujem da drugi nece imati sta da kazu.Naravno o samim komponentama i nekim licnim iskustvima da , ali sustinski niko niko nece nista novo reci.Najbolji sagovornik po meni definitivno.Bravo Scepo!

16 sati ranije, Vlajo said:

Neverovatno dobra priča, gospodin je digao emisiju na viši nivo.Izuzetno prijatna emisija, Šćepo skoro i da nije morao da pita ništa, teklo je kao da je predavanje. Svaka čast i poštovanje za gosta ! Ovo je jedna od emisija koju ću gledati sigurno više puta.

:thumbsup2

Poslije ovog gosta svako ko dodje bice u "blagoj sjenci izlaganja Rackovica", i predlazem Scepu da u sledecih par emisija ,ako je moguce dovede nekog ko je dijametralno suprotan, jer bilo ko iz struke nece niti nista novo reci,nista sustinski, ada to nije objasnjeno.Idealan bi gost bio neki konstruktor , serviser i kako rece Rankov neki hajfista.Odusevljen sam!Scepo hvala na odlicnoj, mozda i najboljoj emisiji do sada.:banana

Mislim da je vreme za letnji odmor, posle izlaganja g.Rackovića hi fi trava više ne raste :D