Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

Divno je što se u emisiji mogu čuti ljudi sa one strane mikrofona i što se tu zapaža jedna velika doza posvećenosti i pedantnog rada. Nije u domenu HiFi-ja što ja nalazim jako osvežavajuće i podržavam. Vrlo lepo je izneto iskustvo sa ovakvim i onakvim toncima, pratećom opremom, nekad i sad odnosom prema radu i vezom sa osavremenjavanjem i sve većom erozijom duhovnosti i individualnog pečata...

Vrlo elokventan gost izrazitog iskustva i sam tok emisije je bio izuzetno dinamičan i zanimljiv.

Sve pohvale za Šćepana i puna podrška! :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, Father said:

Divno je što se u emisiji mogu čuti ljudi sa one strane mikrofona i što se tu zapaža jedna velika doza posvećenosti i pedantnog rada. Nije u domenu HiFi-ja što ja nalazim jako osvežavajuće i podržavam. Vrlo lepo je izneto iskustvo sa ovakvim i onakvim toncima, pratećom opremom, nekad i sad odnosom prema radu i vezom sa osavremenjavanjem i sve većom erozijom duhovnosti i individualnog pečata...

Vrlo elokventan gost izrazitog iskustva i sam tok emisije je bio izuzetno dinamičan i zanimljiv.

Sve pohvale za Šćepana i puna podrška! :thumbsup2

Hvala puno!!! :) :thumbsup2 Ziv bio :) :cheers Bilo mi je zaista mnogo drago da imam takvog gosta u emisiji :)

Link to comment
Share on other sites

Fino, opušteno, lagano lepo ćaskanje bez presije. Nekako mi je razgovor jako lako prošao, kao da sam odslušao dva fina albuma.

Iskreno mislim da se treba imati razumevanja za napore konstruktora. Nisu sajmovi HiFi-a samo za nalickane gotove prizvode iz serijske proizvodnje. Do nekle zvučnike kolege @beatgoeson doživljavam kao prototip njegovog istraživanja, novih pomaka u HiFi-ju i odgovor trendovima u svetu. Podržavam koncept elegancije lampi i moćne aktivne kontrole donjeg zvučnog spektra koji se predstavlja kao, na neki način timski projekat.

Svaki Dijamant je Dijamant i pre i posle brušenja, a u oba slučaja, je kamen od koga je neko napravio nešto lepo. I kako je Dragan lepo rekao, a ja prevodim na svoju misao, naići će uvek neko kome će Rubin više da se svidi. :unsure:

Odlična emisija, samo napred Šćepo! :)

Link to comment
Share on other sites

Odlicna emisija, odlican gost, prica jasna,lagana.Solajino rezonovanje mi se svidja.Ima jedna stvar ponekad je zaboravimo, ne mislimo na nju.Jednostavno se stekla neka navika da nas Scepo jednom nedeljno obraduje sa emisijom mi to gledamo sa uzivanjem, komentarisemo, neko ima i negativne komentare , naravno pozitivni dominiraju.Bojim se da nijesmo svjesni koliko nam ova emisija znaci.Isto koliko je truda Scepo ulozio u sve ovo.50-tak gostiju eeejj?To nijesu neki zaludjenici ovim hobijem vec ozbiljni ljudi, profesionalci raznih orjentacija vezanih za ovaj nas hobi.Koliko ga je ljudi ispostovalo govori i o Scepanu puno.Svaka cast "gorskom caru"(to je zbog toga sto je moj crnogorac, a nadimak sam mu dao po Zeljku Banicevicu vozacu brdskih i kruznih trka,nema veze cista asocijacija) na ulozenom radu i ljubavi prema hi fi tehnici.Pitam se kako bi se osjecali da nekim cudom nema emisije vise?Mislim da je ovo najbolja stvar sto se desila na ovom forumu od kad ga ja pratim.Sugerisao bih moderaciji i casopisu HI-Files da pomogne malo i popularise njegova emisije i u casopisu kako bi sto vise ljudi se ukljucilo u ovaj nas hobi, kako bi neki klinci kojima je telefon i tablet sve naucili da nije sve od toga pocelo ni da se tu zavrsava.Da ima jos nesto.Treba ovu emisiju popularizovati nebi li se ljudi malo vratili stereo audio tehnici, klinci koji se nijesu pronasli u nekim hobijima, aktivnostima nesto vide i saznaju jer im niko ninasta ne skrece paznju osim na te telefone i riality programe.Mi , a to mislim pogotovo na starije od 40 smo i zivjeli u nekom perodu kad je HI FI bio in, sad to nije ali ajde da ga vratimo malo.da zazive berze ploca uredjaja, sa tim ce se sve pokrenuti,malo ali dosta na sadasnju situaciju.Ja vjerujeem da moze, i kako kazu ono "ako vjerujes da mozes u pravu si, ako ne vjerujes isto si u pravu".Postujmo tudje zalaganje za sveopste dobro podrzimo kako ko moze koliko moze i na nacin koji moze.Svi cemio se osjecati bolje zbog toga i svima ce biti bolje .Sa malim angazovanjem , malim entuzijazmom i vjerom moze se postici dosta.Podrzimo domace proizvodjace, konstruktore.

Za kraj Scepo nasatvi istim naporom , koliko ti to zdravlje dopusta i slobodno vrijeme.

 

Link to comment
Share on other sites

fathermicrofarad nista lajk i to nego procitajte temu i molim vas ako mozete u neko vrijeme date svoj doprinos.:bananaIzvinjavam se sto Vas dvojicu jedine  prozivam, ali ajde da ovaj forum bude svestki, a nas.Postavio sam novu temu HI FI skola, pa vas kao vrlo iskusne molim da istu pomognete kad nadjete malo vremena.Siguran sam da vam se ideja svidja.:listenTakodje svi clanovi koji imaju znanja a ima ih dosta da nadju malo volje i daju svoj doprinos.:wave2

 

Link to comment
Share on other sites

Danasnji gost od 15:30 do 17:30 casova bice Vladimir Rackovic ( The Belgrade Dixieland Orchestra ) ,vlasnik studija Odiseja,muzicar,kompozitor,aranzer,producent,dobitnik mnogih nagrada i priznanja,autor knjiga "Studio klinika" , "Muzicki tonski studio" i "" Snimanje pop i rock muzike" ... Gledajte/slusajte nas bice jako zanimljivo :)

FB_IMG_1529488433087.jpg

FB_IMG_1529488391259.jpg

FB_IMG_1529488395635.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...