Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

Milosave,Todore,Bokkie hvala Vam puno!!! :thumbsup2:cheers 

Gostovanje u emisiji su mi do sad potvrdili ( jako se radujem zbog toga) Gospoda: ZoranBG,ZoranZu(FTA),Dragan Solaja,Nenad Napijalo,Igor Gligorov(Soulines),Pirke(Audio Note UK,Opera,Lampizator...).A uskoro cu se videti sa jos ljudi da se dogovorim oko gostovanja u emisiji.Ako Bog da moguce da ce i Gospodin Karan biti gost i clan foruma Bec.

Link to comment
Share on other sites

 

23 sati ranije, Aleksandar75 said:

Ja predlažem da uvedeš i ''special edition'' emisiju u kojoj bi se odigravao davno zaboravljeni i od realiti show emisija potisnuti format tzv. ''TV duel''. Na taj način bi emisija dobila na dinamici. 

Moji konkretni predlozi za TV duel su sledeći:

1. @Destimulacija vs @suca77

2. @stoN_Cold vs @Milosav Grozni

3. @sondek vs @patason

4. @gvlada vs @Accuphase

Ovo bi bilo samo za početak...grantovano bi gledanost poprimila neslućene razmere :lol:

 

 

I kao neka posalica, "kao" neki fazon . . . zaista je krajnje degutantno, bolje reci infantilno sta si napisao u ovom postu.

Poznavajuci ljude i sa jedne i da druge strane i njihove trenutne ili mozda definitivne nesuglasice, ovde nije mesto takvim "parovima", tipovima, fajtovima . . . . prosto neverovatno da nisi sankcionisan zbog ovoga zaista krajnje neprimerenog posta. 

 

17 minuta ranije, ScepanBG said:

Milosave,Todore,Bokkie hvala Vam puno!!! :thumbsup2:cheers 

Gostovanje u emisiji su mi do sad potvrdili ( jako se radujem zbog toga) Gospoda: ZoranBG,ZoranZu(FTA),Dragan Solaja,Nenad Napijalo,Igor Gligorov(Soulines),Pirke(Audio Note UK,Opera,Lampizator...).A uskoro cu se videti sa jos ljudi da se dogovorim oko gostovanja u emisiji.Ako Bog da moguce da ce i Gospodin Karan biti gost i clan foruma Bec.

Samo napred ! :thumbsup2

Sve najbolje @ScepanBG

Link to comment
Share on other sites

@Traumatolog
Pa, dobro, ocigledno se covek salio. Nije bilo nista strašno i uvredljivo, bar ja ne vidim takvo sta.

Scepane, u posledjnoj emisiji sa Tomom iz Krusevca, posto je vec treca po redu i moze da se sumira rad, primetio sam da je konstatovano da ne moze sve u emisiji da se kaze i pomene sto je planirano, sto je normalno. Pokusaj u sledecim emisijama da nekako drzis emisiju po zadatim celinama u postojanijim vremenskim intervalima.
Svakako je zanimljivo cuti uopstena misljenja o hifi, o pojedinacnim karikama u sistemu, iskustvima i preporukama, o specijalnim "resorskim" pitanjima zavisno od gosta. Medjutim, mozda ne bi bilo lose da se svaki taj deo vremenski priblizno ujednaci, u smislu da se ne prica o pojacalima pola sata a o zvucnicima 10 minuta ili slicno. Naravno, ziva je emisija i treba da ostane spontan razgovor ali posto ima malo vremena a puno tema onda probati da se vremenski ujednace "delovi" sadrzaja. Verujem da ce neki gosti ponovo biti pozvani u emisiju pa ce biti sira prica nego prvi put, samo kad je vec opsiran skup tema onda ih "odrzati na okupu" da neka ne pobegne .

Molim te, nemoj da ovo shvatis kao inicijativu za "tematske" emisije (samo prica o zvucnicima, pojacalima, dacovima, gramofonima, zicurdama...), to nikako!
Mnogo je zanimljivije ovako spontano kao kod kuce ili u kaficu, samo da se ako je moguce ne razvuce prica o jednoj stvari a ostatak da se stisne u dva tri minuta.
Ovakav zahtev je uobicajen od kad postoje tv emisije i nemoj da se sekiras mnogo, verujem da je to veoma tesko izvesti ali, reko', da imas u vidu .


Link to comment
Share on other sites

30 minuta ranije, trotter said:

@Traumatolog
Pa, dobro, ocigledno se covek salio. Nije bilo nista strašno i uvredljivo, bar ja ne vidim takvo sta.
. . . 

Ocigledno je i maloletnom detetu, kao i babama.

No, u pravu si.

Nije ni strasno, a ni uvredljivo, kako ti kazes, a ni ja ne vidim upravo sada takvo sta.

Povlacim upravo rec, tj. komentar na njegovu salu koji sam dao. 

Slobodno neka nastavi da se sali na takav nacin.

Sve OK, itd., i tako to . . . :)

 

Link to comment
Share on other sites

Ma, sto bi kaz'o moj pokojni El Padre Trotter "sto bre citas te komentare na internetu, to ti je ko da slusas moju kevu i tvoje keve kevu kad se dovikuju na slavi, nijedna ne cuje a obe se smeskaju".

Nego, ajde u muzika forum i predlozi nesto, nemam sta da slusam, msm, imam ali ajde izvuci nesto za mornara sto imas po policama da me iznenadi.

Link to comment
Share on other sites

Trotter dosadasnji gosti ce tokom vremena ponovo biti pozvani u emisiju tako da ce moci da kazu ono sto nisu u prvoj emisiji.Postoje teme kojih se drzim u emisiji u dogovoru sa gostima.Tesko je ograniciti se na isto vreme vezano za jednu temu,jer negde ce neko imati da kaze vise negde manje sto je normalno.Hvala u svakom slucaju na predlozima jer znam da su dobronamerni ;) 

Link to comment
Share on other sites

Najpre pohvale, da se ne protumačim pogrešno, uživanje je slušati emisije.

Mala zamerka, ja znam da se voditelj poznaje dobro sa gostima, ali bez obzira na to bi trebao da bude na profesionalnoj distanci tokom emisije. Konkretno može gost da izjavi da su kablovi bitni, ali ne mora voditelj da se složi sa njim odmah nakon toga, šta sa nama koji ne mislimo tako? Takođe gramofoni su pomenuti, analogni zvuk generalno kao nešto najbolje i neprikosnoveno, odmah nakon toga voditelj se složi sa tim, opet šta je sa nama koji ne misle tako i nemaju uopšte takve sisteme kući? Mišljenja sam da bi voditelj u takvim trenutcima trebao da postavi pitanje zašto gost tako misli, koji su argumenti i iskustva pa neka slušalac sam donese sud, dok ako se voditelj automatski složi, mi koji ne delimo takvo mišljenje se odmah osetimo kao crne ovce koje nemaju šta da traže tu.

Obzirom na gore pomenuto meni su više prijale prve dve emisije, ali sve u svemu kritika je dobronamerna, i naravno imate podršku i čestitke na emisijama.

Link to comment
Share on other sites

SomiKnight za sve sto se slozim sa gostima tako i mislim.Svakako ce biti i gostiju kojima ce CD biti bolji od gramofona i kojima mozda kablovi nisu toliko bitni,meni su kablovi zaista jako bitna karika sto se vidi iz teme o FTA kablovima.Takodje za gramofon isto mislim.Opet gledam da gosti budu razliciti i da se o svemu kaze ono sto je bitno.I ono sto mi je najbitnije je da svaki gost ima veliko znanje i iskustvo u hifi-ju.Verujem da ce ti naredna emisija biti po meri jer cu imati gosta sa foruma  koji je vec pisao u mnogim temama ;)  A i znas kako se kaze: Svaki pocetak je tezak,ipak je ovo tek treca emisija.Hvala ti na zapazanjima i misljenju(uvazavam svaki predlog) i hvala puno na podrsci(sto mi zaista puno znaci).

Link to comment
Share on other sites

11 minuta ranije, Shang Tsung said:

Uzivanje je slusati o ovome. Bilo bi interesantno pitati sta gosti misle da je best buy sada kupiti polovno/novo (u par kategorija opreme i cena). Recimo do 200, 500 i 1000e.

Hvala ti puno!!! :thumbsup2 :cheers Upravo ce to biti jedno od pitanja u sledecoj emisiji.

Link to comment
Share on other sites

Све похвале за емисију! Одгледао, одслушао досадашње три епизоде и мало замерки се могу наћи. Лепо је и што се одређеним ликовима да лице за шири аудиторијум. Чују се савети, туђа мишљења, сазнају нечија искуства са одређеном опремом. То вреди! Водитељ попут коментатора на дербију мора бити непристрасан без обзира за кога навија. Ако овај каже да воли мини диск да слуша, а зашто је то боље... без ја мислим или слажем се. Нека гост сам каже, ако зна објасниће, ако верује проповедаће. Како се нико није научен родио, очекујем још занимљивије емисије у будућности.

Што се тиче тв дуела, занимљив предлог. Са једне стране пластичари, са друге стримаши, плоча, цд или комп, стерео, суроунд... Већина свађа на форуму била је не око хифи већ других разлога. Овакву емисију би требало одржати у строгим хифи водама.

Link to comment
Share on other sites

GVlada hvala puno!!! Ziv bio ! :thumbsup2 :cheers Iz emisije u emisiju ce sve biti bolje i bolje,ipak se ja poslom voditelja prvi put bavim u ove 3 emisije(a svaki pocetak je tezak).Gledam ja svaku emisiju po nekoliko puta i analiziram.Hvala svima na sugestijama,zapazanjima i predlozima.Zivi bili :cheers

Link to comment
Share on other sites

19 sati ranije, ScepanBG said:

SomiKnight za sve sto se slozim sa gostima tako i mislim.Svakako ce biti i gostiju kojima ce CD biti bolji od gramofona i kojima mozda kablovi nisu toliko bitni,meni su kablovi zaista jako bitna karika sto se vidi iz teme o FTA kablovima.Takodje za gramofon isto mislim.Opet gledam da gosti budu razliciti i da se o svemu kaze ono sto je bitno.I ono sto mi je najbitnije je da svaki gost ima veliko znanje i iskustvo u hifi-ju.Verujem da ce ti naredna emisija biti po meri jer cu imati gosta sa foruma  koji je vec pisao u mnogim temama ;)  A i znas kako se kaze: Svaki pocetak je tezak,ipak je ovo tek treca emisija.Hvala ti na zapazanjima i misljenju(uvazavam svaki predlog) i hvala puno na podrsci(sto mi zaista puno znaci).

Samo malo da pojasnim, možda nisam bio najjasniji, neće sledeća emisija biti po mojoj meri, dok prethodna nije bila, naprotiv sve su mi po meri i dobre, nije meni cilj da čujem samo mišljenja bliska mojim, to nikako, čak je bolje i zanimljivije čuti nešto novo i drugačije, to vodi napretku, inače stagniramo i idemo unazad.

Moja opaska je bila na komentarisanje izjava gosta, koja kako sam već naveo, mogu izazvati negativnu reakciju, ako su suprotna mišljenju slušaoca.

Kako bi reagovali da vam je gost konstruktor harbeth-a koji više voli digitaliju, rekli bi mu da se ne slažete sa njim? Nema potrebe, samo nekako navesti gosta da obrazloži možda svoje izjave. 

Dakle, ako se vama više sviđa gramofon, slaganje sa gostom je ok, ali bolje je uputiti gosta da obrazloži svoje opredeljenje, bitno je za nas koji se ne slažemo, i interesantno čuti drugu stranu.

E sad, kako to izvesti, naravno ne znam jer o vođenju emisija ne znam baš ništa.

Da ponovim na kraju, kritika je dobronamerna naravno.

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Scepane na volji i entuzijazmu da ovako nesto pokrenes i odrzis...Nisam komentarisao sam pocetak, ali iz emisije u emisiju se vidi da si udario dobre temelje, i da ce mnogi od nas saznati iz prve ruke prave inf. od kompetentnih ljudi. Inace, pre vise godina smo imali prepisku sa vlasnikom foruma, da bi bilo lepo kada bi na tv-u bila emisija o audiu, ali zbog raznih prepreka to je bilo tesko izvodljivo. Sada si ti napravio odlicnu zamenu za to, i zato samo napred...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...