Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 1 year later...
On 6/23/2017 at 12:52 AM, ScepanBG said:

Gost ce biti Goran Glavonjic( Gox Co) ovoga puta u Video prenosu,s obzirom da je jedini koji je do sad bio u Audio prenosu.Moram tu nepravdu da ispravim.Gledajte/Slusajte nas obavezno!!! Bice jako zanimljivo!!!

Naredni gosti koje sam zvao(i koje cu zvati) u emisiju su; Dejan Nikic (NAT Audio),ZoranZu( FTA,dogovor je da bude gost u julu),Vojkan Borisavljevic (Kompozitor i Dirigent),Aca iz Novog Sada(vrhunski strucnjak za gramofone,trakase,ljubitelj Tandberg komponenti...),Miki Trosic (Auris Audio),Bosko i Andrija ( Beyond Frontiers Audio),Ivan Kljajic(Dizajner zvuka,gitarista,ima skolu za dizajn zvuka,Vanredni Profesor,...),Milenko Djenic(Audiofil i kolekcionar legendarnih hifi komponenti),Denis Vladislavic (Aska Audio lampasi,serviser za Accuphase,Naim... )...Kontaktirao sam i Pedju Rogica,nadam se da ce i on biti gost u mojoj emisiji :) Videcemo samo koji ce biti redosled,moram jos da se uskladim sa obevezama gostiju.Imam jos puno ljudi u planu koje cu da pozovem u emisiju.

 

I know it is an old thread. But I am trying to find contact details of Aca. 

As I have been told is the best in term of "gramofoni" repair in Serbia/Novi Sad.

If anybody could get me to the rigtht direction, Hvala. 

G. 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Pozdrav svima! :)

27.Januara ove godine je tačno 5 godina od kada sam snimio prvu emisiju  ( Gost je bio Ljuba Miodragović ) . Do sada su snimljene 102. emisije ,ukupno sam imao 76 gostiju. Juče je snimljena nova emisija u kojoj mi je gost bio jedna od naših legendi, Gospodin Boban Stojadinović ( konstruktor lampaških uredjaja BC Audio ) :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sad bas kritikujem ženu... slusamo emisiju u pozadini, pa je pocela da ponavlja ono tvoje ,,Da da'' koje se toliko puta cuje u emisiji. 
Zeno, hocemo li kafu? Da skuvam? 
Kao iz topa odgovara: ,,Da, da''. 

Pusti Sćepu, odgovori kako treba - hocemo kafu, ali ja cu da skuvam. 

Salu na stranu... Odlicna emisija, sjajan gost. Hvala. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Posle 100 godina pustim emisiju… Solaja o pojacalu za slusalice itd. Bas mi je mucno bilo da slusam o programerima i slusalicama i njihovim solidnim platama i smesno pravdanje cenovnika itd itd.

nije sto nisam programer :D al imam potrebu da kazem da nece 2.0 polako da ode a da su slusalice buducnost. I ako se to desi tacno ce u toj buducnosti da ih savrseno boli uvo za high end i sve ovo sto sam imao prilike da vidim i cujem dok nisam ugasio yt. 
 

mrtva trka da l je besmisleniji moj post ili ova emisija. Ni ja ni akteri ne znam kome se obracaju i sta je bila poenta jbt… 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sjajna emisija i izuzetno zanimljiv gost. Bas sam uzivao. Tema je bas moj cup of tea. Od skoro sam na lampaskoj fono sekciji (EAR)i bilo je bas lepo slusati na tu temu. O ecc88 u fono sekciji sam bas razmisljao sa nekim blagim neizdrzom ali mi je jako prijalo da cujem pohvale na racun ecc83 i da moze da zvuci i lepse. Mislim da me to mozda zadrzi uz postojeci preamp, a malo me je i pokrenuo ka nabavci nekih starih Mullard lampi sto mozda nece biti jeftina zabava,ali jednom se zivi ...i da tu potrosim par godina pre nego pojurim bolji preamp koji je sa 88. Naravno sjajno bi bilo cuti to uporedo, cuo sam na line sekciji bilo bi sjajno i na phono.

Jos jednom cestitam, sjajna emisija i svakako jedan od najinteresantnijih gostiju za slusanje. Najvise mi se svidelo kad je rekao da nije proizvodio uredjaje nego zvuk. 👍

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...