Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

9 sati ranije, nkrgovic said:

 Stvarno ste bre dosadni.... Jeste, Scepan nije bas profesionalan kao voditelj. Pa? Ljudi, SCEPAN NIJE VODITELJ.

 Covek zivi od neceg sasvim drugog...

u emisiji koju vodi Scepan je voditelj.

Entuzijazma sigurno nikada nije falilo sa njegove strane i ne spori (po meni niko) njegov doprinos da se slikom i rečju zabeleži entuzijazam njegovih sagovornika a naših drugara po hobiju.

E sad, nije svako Orijana Falacci ni Mauricio Cucco da bude novinarska gromada ili multitalenat moramo priznati.

Ona ekipa od 10 ljudi "koji sve spreme"ispada da ne odmaže, naprotiv.

Kad smo već kod starih asova, setite se prof Dragana Ćosića i emisije Polarotor. Emisija je 90-tih bila na 3K a sada je valjda i dalje na nekoj kablovskoj televiziji. Sad ne znam kakva je ali u davnim/pradavnim vremenima je predstavljala odškrinuta vrata u svet novih tehnologija i elektronskih spravica.

Šćepa prema tome nije profesionalni novinar a nismo ni mi izgleda profesionalni medijski kritičari.

Nadam se da će buduće emisije da budu još lepše i bolje nego prethodne.

Živ bio, što bi ti rekao

:)

Link to comment
Share on other sites

14 sati ranije, nkrgovic said:

 Stvarno ste bre dosadni.... Jeste, Scepan nije bas profesionalan kao voditelj. Pa? Ljudi, SCEPAN NIJE VODITELJ.

 Covek zivi od neceg sasvim drugog, koliko se secam bavi se osiguranjem. On covek snima emisije iz cistog entuzijazma, juri ljude i snima njihove price. Ne, ne radi to kao Brankica Stankovic. Nema iza sebe tim od 10 ljudi koji sve spreme, pa on pregleda, pa se spremi za emisiju, pa.... jok. Covek uzme svoje privatno vreme i odvoji ga da snimi pricu nekoga ko se bavi istim hobijem kao mi.

 BTW, po meni emisija odlicna, ali ja sa Pecom volim i da pricam kad imam vremena i kad ga sretnem na sajmu jer... jer je dobar sagovornik i bre normalan lik. Iskreno, evo da javno kazem, jednom-dvaput smo seli i pricali jedno pola sata ili sat, i bilo mi je zanimljivije od dve trecine sajma :) . Emisija mi je ostavila utisak kao da sam ja dosao kod njega kuci i da je meni sve ovo ispricao. Krajnje intiman snimak, po meni zanimljiv, vredi odvojiti vreme za cuti, bar je meni bilo.

 Ali pre svega: Kome se ne svidja, ne odgleda. Nisu ni meni sve emisije zanimljive, pa? Ne zanima me, ne odgledam, produzim dalje. I dalje postujem sto covek trosi svoje privatno vreme na to. Sta tacno vi ocekujete, ovo je HOBI.

 @ScepanBG : Samo nastavi, radis super posao! 

Hvala puno!!! :):thumbsup2 Da si živ i zdrav!!! :):cheers

Link to comment
Share on other sites

Normalna osoba svakako ne moze da jedva ceka kraj odmora,al' jedva cekam po povratku da odgledam "You asked for it" emisiju kako mi ju je Peca nazvao dan dva pred odmor,a vi je sad tako hvalite.Peca je ne samo sjajan sagovornik sa velikim iskustvom znanjem i pre svega sluhom,već iskren drugar spreman da spakuje u ranac Nagru i priusti internet drugarima sjajno vece u poznatom okruzenju.

Cheeers !!!

P.S Sćepo podrska i skidam kapu za dugogodisnji entuzijazam u hobiju.Za to sto radiš najmanje je bitno biti "Voditelj"

Link to comment
Share on other sites

On 24.8.2019. at 16:45, sondek said:

Normalna osoba svakako ne moze da jedva ceka kraj odmora,al' jedva cekam po povratku da odgledam "You asked for it" emisiju kako mi ju je Peca nazvao dan dva pred odmor,a vi je sad tako hvalite.Peca je ne samo sjajan sagovornik sa velikim iskustvom znanjem i pre svega sluhom,već iskren drugar spreman da spakuje u ranac Nagru i priusti internet drugarima sjajno vece u poznatom okruzenju.

Cheeers !!!

P.S Sćepo podrska i skidam kapu za dugogodisnji entuzijazam u hobiju.Za to sto radiš najmanje je bitno biti "Voditelj"

Hvala puno!!! :):thumbsup2 Da si živ i zdrav!!! :):cheers Rekao mi je Pecass za Nagru,svaka mu čast!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gost Zoran Modli, svaka čast jer sam čuo dosta pozitivno o čoveku ali ono što sam lično doživeo mi daje za pravo da kažem sledeće :

Kao mladić željan novih znanja iz oblasti računarstva i telekomunikacija mi se povraćalo u radio ili tv emisijama Polarotor koje su veoma površno i sa velikim zaostatkom izveštavale o novim tehnologijama a posebna frustracija je bila Modlijeva specijalnost da pozove u emisiju super interesantnog gosta pita ga neko ultra dobro pitanje u onda ga preplavi doskočicama i praznom pričom gde ovaj samo promuca ..da, možda i međutim?!

AAAAAAaaaaaaaa 

Znači gospodin je pravio odličan šou za nivo ljudi koji o hifi-ju čitaju u "Man's Health" i sličnim tralala magazinima. Toliko.

A da je pomenuta emisija imala i svetle trenutke....imala je...kada je u njoj učestvovao jedan gospodin sa bradom (zaboravih ime).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Oh konacno emisija posle dugog perioda!  Lepa pitka, lep sistem! Lep nacin za ulazak u HiFi i jos lepse sto se steceno znanje unovcava, a nije samo novac bitan nego i propagiranje lepog hobija. Jedino sto mi upada u oko da ucesnici graditelji uce na znanju dostupnom sto od veterana hifi ja sto sa interneta sto u sopstvenim eksperimentima a na kraju niko nema petlju pa da iznese po nesto od toga?! Pa kao sad mi nemamo internet gde imas bar deset proverenih sema necega iz kujne hifi pa ce mo mu smanjiti promet, jes! Naravno mnogi i kazu sta su koristili od elemenata u izradi svog proizvoda i to pozdravljam. Na kraju krajeva odes lepo na 6moon i vidis otvorena vrhunska dela od hifija na izvolte. Toliko

Veliki pozdrav za Scepu! 

Link to comment
Share on other sites

On 6.1.2020. at 17:58, Spachek said:

Pa da li je bas tako, fino to deluje, imaju na kraju sajt gde se moze pogledati sta nude, mozda cak nesto i dobiti na probu pre kupovine.
Da ne pljujemo po obicaju pre nego probamo nesto.

http://hedonistaudio.com

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 

Moj komentar nije bio na konto Nikole, već sam komentarisao post iznad, zato nisam kvotovao, valjda se podrazumeva ako je bez kvotovanja da se odnosi na predhodni post.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...