Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

. ili da malo bolje kapiras  za pitanje sta je sa g.Nojkovicem,ni 10 emisija i nestade covek...

Na ovo bi dao objasnjenje koje je logicno i -patason/ ga zna vjerujem.Nojkovic zasluzuje zbog velikog znanja toliko emisija i moglo je da se desi da jednog dana niko ne bude mogao da iskoristi nesto od njegovog znanja da nije bilo emisije sa njim.Iz tog razloga dajem podrsku Scepanu i na toj emisiji, i ako sam preskocio sigurno 4-5.Ja jesam ali ima ljudi kojima je to bilo zanimljivo.

Zamislite da je neko nekad napravio emisiju sa sad pok. Nestorovicem i Bradacem?Koliko je to iskustvo, znanje?Samo to sto je radio za Mcintosh pa dosta, zar ne?

Scepo samo guraj dalje!

No kad ce nova emisija?Ko je sledeci gost?

Predlazem ti da dovedes za gosta nekog konstruktora, npr. Solaju, Igora Soulines, Napijala.....servisera Lukica ili slicnog gdje bi odgovarao na pitanja gledalaca.Npr. da objasni kako uklopiti nesto, neki upgrade, podesavanja, sitnije popravke i slicno.S tim sto bi ti najavio emisiju nedelju dana prije a mi sa foruma poslali ti pitanja u inbox za gosta.

Vjerujem da bi bilo veoma poucno.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, džonibigud said:

Slavoljube Ružiću, da li je tvoja namera da zaključaš i ovu temu time što unosiš politiku gde god stigneš? 

Ne zaključavam ih ja. Politiku ne volim i ovde sam zbog hi fi tematike. Postoji mizeran broj članova koji u skoro svaku temu ubacuju politiku,pljuvačinu,sprdaju se sa dobrim,konstruktivnim stvarima koje neko uradi,napravi,rugaju im se i ismevaju. Nikog ne vređam i ne omalovažavam. Uvek ću da reagujem na postove za koje smatram da nisu primereni.

 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Ružić Slavoljub said:

Ne zaključavam ih ja. Politiku ne volim i ovde sam zbog hi fi tematike. Postoji mizeran broj članova koji u skoro svaku temu ubacuju politiku,pljuvačinu,sprdaju se sa dobrim,konstruktivnim stvarima koje neko uradi,napravi,rugaju im se i ismevaju. Nikog ne vređam i ne omalovažavam. Uvek ću da reagujem na postove za koje smatram da nisu primereni.

 

Pokušaj da zanemariš postove i komentare koji su na bilo koji način povezani sa politikom. Uzdrži se od iznošenja svojih političkih stavova, afiniteta, shvatanja... Jednostavno preskoči to. Ne mogu svi ljudi da misle isto. Ideja da drugima napuniš usta pamukom i zazidaš ih nije dobra, nikako. 

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, džonibigud said:

Pokušaj da zanemariš postove i komentare koji su na bilo koji način povezani sa politikom. Uzdrži se od iznošenja svojih političkih stavova, afiniteta, shvatanja... Jednostavno preskoči to. Ne mogu svi ljudi da misle isto. Ideja da drugima napuniš usta pamukom i zazidaš ih nije dobra, nikako. 

Ja u klin,ti u ploču. Neko sme da kenja o politici koliko hoće a od mene tražiš da prećutim. Drugar,jel to u redu ?

Link to comment
Share on other sites

Mnoge oblasti hobija su pokrivene, neke se malo više forsiraaju i češće ponavljaju neke redje. Možda bi malo trebalo poraditi na diskofiliji, internet radiju tu ima dosta da se kaže. Kad već predlažemo goste moj predlog bi bio Zoran Modli, čovek je dugo u muzičkim vodama , mnnoge generacije je usmerio u smeru muzike, tehnike i kompjutera. Mislim da bi imao puno toga da kaže. U svakom slučaju svaka emisija i svaki gost je interesantan na svoj način. Jedno veliko bravo za Ščepu, samo  tako nastavi.  

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Dekson said:

Mnoge oblasti hobija su pokrivene, neke se malo više forsiraaju i češće ponavljaju neke redje. Možda bi malo trebalo poraditi na diskofiliji, internet radiju tu ima dosta da se kaže. Kad već predlažemo goste moj predlog bi bio Zoran Modli, čovek je dugo u muzičkim vodama , mnnoge generacije je usmerio u smeru muzike, tehnike i kompjutera. Mislim da bi imao puno toga da kaže. U svakom slučaju svaka emisija i svaki gost je interesantan na svoj način. Jedno veliko bravo za Ščepu, samo  tako nastavi.  

Uh,odličan predlog. Podrška od mene. Zoran Modli je radijska legennda.

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod Zorana Modlija.

Nadam se da istinom ne guram nikome prst u oko, ali mislim da je važno pročitati.

"Ti se to nama kao žališ? Ne, taman posla. Ja se vama poveravam."

Zoran Modli: Zašto sam samog sebe skinuo sa Programa 202?

PS: Ako je isuviše politički, spreman sam da se suočim sa posledicama, zarad istine i pravednosti.

Link to comment
Share on other sites

^ Upravo iz tog razloga sam i postavio njegovu izjavu. Čovek je prava manifestacija hrabrosti i inicijative za edukaciju masa. Lako je sa istomišljenicima, treba motivisati one koji su zadrti, inertni i ne zainteresovani. On je to radio sa toliko energije i entuzijazma da je bilo nemoguće da vas ne zavrti i ne usmeri u novo doba.

Sjajan primer ličnog davanja, i osećaja za opšte dobro i istinski napredak. :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

 Stvarno ste bre dosadni.... Jeste, Scepan nije bas profesionalan kao voditelj. Pa? Ljudi, SCEPAN NIJE VODITELJ.

 Covek zivi od neceg sasvim drugog, koliko se secam bavi se osiguranjem. On covek snima emisije iz cistog entuzijazma, juri ljude i snima njihove price. Ne, ne radi to kao Brankica Stankovic. Nema iza sebe tim od 10 ljudi koji sve spreme, pa on pregleda, pa se spremi za emisiju, pa.... jok. Covek uzme svoje privatno vreme i odvoji ga da snimi pricu nekoga ko se bavi istim hobijem kao mi.

 BTW, po meni emisija odlicna, ali ja sa Pecom volim i da pricam kad imam vremena i kad ga sretnem na sajmu jer... jer je dobar sagovornik i bre normalan lik. Iskreno, evo da javno kazem, jednom-dvaput smo seli i pricali jedno pola sata ili sat, i bilo mi je zanimljivije od dve trecine sajma :) . Emisija mi je ostavila utisak kao da sam ja dosao kod njega kuci i da je meni sve ovo ispricao. Krajnje intiman snimak, po meni zanimljiv, vredi odvojiti vreme za cuti, bar je meni bilo.

 Ali pre svega: Kome se ne svidja, ne odgleda. Nisu ni meni sve emisije zanimljive, pa? Ne zanima me, ne odgledam, produzim dalje. I dalje postujem sto covek trosi svoje privatno vreme na to. Sta tacno vi ocekujete, ovo je HOBI.

 @ScepanBG : Samo nastavi, radis super posao! 

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, vdzele said:

Ja bi voleo da čujem Slobu Konjevića sa Studija B. Ako može jednom. Hvala.

Huh, nostalgija brale.:mellow:
Vibracije i Parada albuma!!! Muzika, muzika... kultura .... Fantastičan radijski voditelj, edukator. Sad sam se baš rastužio. Koliko sam mator bre.
U svakom slučaju Vdzele odličan predlog.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...