Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Salu na stranu ljudi, emisije ubijaju od kvaliteta, za svaku sedam sa sveskom I olovkom, sta je covek reko alal mu vera! Naravno da ne zaboravimo autora, pozdrav Scepo.

P.s. Branko Gospodine Care, dali ste mi smernice u vidu knjiga za 99% mojih dilema, hvala vam!

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, RingeRaja said:

Pri tom, normalan porodičan čovek, duhovit, iskren i elokvenatan.

Daj Šćepo, zovi Pecu...:thumbsup2

Petar Antonovic. svidio mi se Gordan Paunovic, ima ih mnoooogo dobrih,Rackovic je rekao sto i ostali uglavnomali na tako pitak i jasan nacin da me odusevio,Napijalo je vrh, Solaja super,volio bih ponovo Igora Gligorova,onda sve one servisere Misu Lukica, Gox-a, bilo je tu puno interesantnih likova Rankov,onda svi oni muzicki producenti.....bilo bi zgodno da nam, a o tome sam vec pisao, da nam konstruktori pokazu po nesto.Npr. Igor neke cake o podesavanjima,Napijalo kako da otkrijemo neki zakamuflirani kvar, isto Lukic i ovi drugi po nesto....

Naravno svjestan sam da svaka zamisao i ne dobije realizaciju.

Scepo, kad pripunis baterije, evo ideja , ako hvale.

Link to comment
Share on other sites

Biografija se lako nađe na sajtu, http://petarantonovic.com/ ali veliko iskustvo kakvo se retko sreće,pozitivni entuzijazam i ljubav prema hifi koje nas mozda najvise interesuju ne moz' naći na nekom sajtu i tu dobro dođe ziva reč.Pritom komunikacija je na tako normalnom i pozitivnom nivou,stavovi izneseni bez ikakve sujete da je to cista uzivancija i jedna emisija je malo.Naravno obaveze nisu lake za uskladiti,pa ćemo imati strpljenja da pogledamo Pecu opet.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima. Poćeo sam  sa gledanjem  emisija od pre jedno 2 meseca. Odgledao sam možda nekih 60% u početku po redu a kad sam počeo da čitam forum onda sam malo preskakao. Meni kao početniku koji je sistem kupio na blef sve emisije su odlične sa jako zanimljivim i neobičnim ljudima. Puno sam naučio do sada. Malo mi je žao što sam se kasnije priključio pa sam uskraćen za emisije Siniše Rankova. Ako bih morao da izdvojim neke posebne to bi bile emisija sa gospdinom Dušanom Stijepčićem  i ceo serijal sa gopodinom Nojkovićem. Najdraži deo svih emisija mi je kad gosti preporučuju muziku za slušanje. Neke parktične stvari i pokazne vežbe bi takodje bile poželjne.Pozdrav za Šćepu i samo tako nastavi. 

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Dekson said:

Pozdrav svima. Poćeo sam  sa gledanjem  emisija od pre jedno 2 meseca. Odgledao sam možda nekih 60% u početku po redu a kad sam počeo da čitam forum onda sam malo preskakao. Meni kao početniku koji je sistem kupio na blef sve emisije su odlične sa jako zanimljivim i neobičnim ljudima. Puno sam naučio do sada. Malo mi je žao što sam se kasnije priključio pa sam uskraćen za emisije Siniše Rankova. Ako bih morao da izdvojim neke posebne to bi bile emisija sa gospdinom Dušanom Stijepčićem  i ceo serijal sa gopodinom Nojkovićem. Najdraži deo svih emisija mi je kad gosti preporučuju muziku za slušanje. Neke parktične stvari i pokazne vežbe bi takodje bile poželjne.Pozdrav za Šćepu i samo tako nastavi. 

Hvala puno na podršci :):thumbsup2  Sledi nastavak snimanja emisija sa Gospodinom Nojkovićem,a biće i novih gostiju.Videću samo kako da uskladim emisije sa Gospodinom Nojkovićem i emisije sa novim gostima.Za vikend ću snimiti emisiju sa novim gostom.Pozdrav,živ bio :):cheers

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...