Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

30 minuta ranije, RingeRaja said:

Nemam pojma, ja samo logički rasuđujem. Jedino onaj ko je skinuo dve emisije Siniše Rankova mogao je ovu da vrati, kontam da ti je to jasno.

I pretpostavio sam da nemas pojma i kao po obicaju ispiras usta.....i na kraju mi jos to nesto prazno i objasnjavas.

Jasno je da tu neko skida i kaci ,pitanje je razlozi,na ciju inicijativu,zelju,poznanstvo.....

 

Površinske,jasno vidljive manifestacije nema potrebe bilo kome da objasnjavas.....ne ispadas time pametan kako ti se cini.

Link to comment
Share on other sites

Za početak da naučiš da normalno komuniciraš sa onim sa kojim to želiš i da ne lepiš etikete, niti je kulturno, niti ćeš nešto postići, osim zadovoljenja sopstvenog Ega.

Kad to usvojiš, neće iz tvojih postova izbijati srdžba i frustracija, već ćeš ili prihvatiti činjenicu da nismo svi pravljeni po tvom kalupu i nastavićeš komunikaciju ili je nećeš nastaviti (hint: postoji ignore).

 

Link to comment
Share on other sites

Ne vezano za @RingeRaja u, i o tome šta trenutno piše, a vezano za komunikaciju.

 

Ovde je na delu jedan kasičan buz_dovan i njegovo shvatanje komunikacije. I sada, ako ovakve bud_ale svakodnevno gledamo na Tv u, i po novinama, barem ne moramo na forumu. Jedan moj drug, pre nego šta se sam se učanio na forum mi je rekao. Parafraziram: dođi, upoznaš normalne ljude, naučiš dosta stvari, slušaš muziku.

Šćepa radi dobar posao. Desi mu se kiks, pa šta. Ko radi taj i greši, a imao je mnogo više uspeha. I šta sada treba da radimo. Ispravljamo Drinu na zadnjih 10 strana, a neko gubi zdravlje i živce. Šćepo želim ti dobru novu emisiju, a ko bi da ispravi nešto, neka počne od sebe. Ja sam prvi uveo sebi autocenzuru. Posle nje se uglavnom bolje osećam, mada mi omakne nekad kao sada. Izvinte za off topic.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
On 3.4.2019. at 15:18, lobster6117 said:

Kad ce sledeca, sta je sa emisijama?


Sent from my iPad using Tapatalk

Uskoro slede nove emisije ( posle Uskrsa) :) U procesu sam nabavke nove opreme ( nadam se da ću uspeti) koja će doprineti poboljšanju kvaliteta novih emisija :)

Postao sam Otac 19.03.2019,rodio se sin! :) Zbog obaveza prema ženi i sinu je usledila ova pauza :)

Lobster6117, Bato Hi-Fi, Ružić Slavoljub da ste živi i zdravi!!! :):thumbsup2 :cheers

Link to comment
Share on other sites

On 26.2.2019. at 21:43, vladat1 said:

Ne vezano za @RingeRaja u, i o tome šta trenutno piše, a vezano za komunikaciju.

 

 

Ovde je na delu jedan kasičan buz_dovan i njegovo shvatanje komunikacije. I sada, ako ovakve bud_ale svakodnevno gledamo na Tv u, i po novinama, barem ne moramo na forumu. Jedan moj drug, pre nego šta se sam se učanio na forum mi je rekao. Parafraziram: dođi, upoznaš normalne ljude, naučiš dosta stvari, slušaš muziku.

Šćepa radi dobar posao. Desi mu se kiks, pa šta. Ko radi taj i greši, a imao je mnogo više uspeha. I šta sada treba da radimo. Ispravljamo Drinu na zadnjih 10 strana, a neko gubi zdravlje i živce. Šćepo želim ti dobru novu emisiju, a ko bi da ispravi nešto, neka počne od sebe. Ja sam prvi uveo sebi autocenzuru. Posle nje se uglavnom bolje osećam, mada mi omakne nekad kao sada. Izvinte za off topic.

 

 

 

 

Hvala puno na lepim željama!!! :):thumbsup2 Da si živ i zdrav!!! :):cheers

Link to comment
Share on other sites

17 sati ranije, ScepanBG said:

Uskoro slede nove emisije ( posle Uskrsa) :) U procesu sam nabavke nove opreme ( nadam se da ću uspeti) koja će doprineti poboljšanju kvaliteta novih emisija :)

Postao sam Otac 19.03.2019,rodio se sin! :) Zbog obaveza prema ženi i sinu je usledila ova pauza :)

Lobster6117, Bato Hi-Fi, Ružić Slavoljub da ste živi i zdravi!!! :):thumbsup2 :cheers

cestitke na prinovi , i neka je sa srecom...Sto se emisija tice , polako i bez sekiracije.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Snimio sam dve nove emisije u kojima mi je gost bio Branko Nojković ( Elektroinženjer,Samograditelj,Dobitnik prve nagrade u Američkom časopisu Audio Amater,družio(saradjivao) se sa našim legendama Miletom Nestorovićem,Duškom Dragovićem,Viktorom Bradačem...) :) Evo snimka prve emisije, a biće snimljeno još nekoliko emisija sa Brankom Nojkovićem :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...