Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

14 minuta ranije, TechA said:

Izvini Šćepo, što odgovorih umesto Tebe.

Ma nema problema, on umesto da se javi i kaze sta misli i o mojiim stavovima i o stavu Sinise Rankova pa ostalih koji su izneli svoje primedbe,  pusta tim "advokata" da odgovara u njegovo ime.

TechA, welcome aboard! :D

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, TechA said:

Ma šta jednom godišnje!?

Može i dva puta mesečno, ali 100 evrića Šćepi, a 100 evrića Radiju 2M za emisiju, pa prezentujte uredjaje.

Može i džabe ako Šćepa tako odluči. Ljudi pa to je njegova emisija.

A gost može biti i njegova baba, ako je ima i ako on tako odluči. Pa njegova je emisija. On je i autor i vlasnik.

 

Devedeset posto Šćepinih pitanja se zna unapred u svakoj emisiji. Odgovori gosta se ne znaju. To je ono što čekamo, ali ne možemo njega prozivati zbog nečega što je gost rekao, jer je to gostovo mišljenje. Mislim da Šćepa ne treba da reaguje ni na šta izgovoreno, jer je to prosto mišljenje gosta. Pa u pitanju je intervju.

 

A ako vas takve emisije ne interesuju, pa nemojte ih ubuduće gledati.

Isto se odnosi i na dosadašnje emisije, koje koliko vidim neki ipak gledaju, a ne podnose ni Šćepu ni njegovo delo. Žive emisije su čekali da mu odmah na početku, pre nego što je išta rečeno, daju dislajk. Boles' ljudi! Boles'!

 

Ako vam se emisija svidja podržite Šćepu, a ako ne napišite to, ali ne 253 puta. Pametnima je jedanput dovoljno.

Ako znate bolje, napravite svoju emisiju. Niko vas ne sprečava.

 

Šćepo, želim Ti još stotine emisija.  

Živ i zdrav bio!

 

Pošto si quotovao deo mog komentara  i nakon toga sa velikom dozom ironije dodao svoj komentar kojim staješ ,,u zaštitu,, Šćepi, moram tebi i drugima (ako ih ima) koji nisu razumeli ono što je napisano da dam dodatno objašnjenje. Niko ne spori da Šćepa može da dovede koga god hoće u svoju emisiju i da se bavi temama koje on smatra da su interesantne. Naša uloga (mislim na članove foruma) je da izmesemo svoje stavove, mišljenja, (dobronamerne) kritike, a šta će Šćepa od toga da prihvati to je njegova stvar.

Pošto kažeš da je pametnima dovoljno jedamput nešto reći, nadam se da će ti ovo objašnjenje biti dovoljno.

A što se tiče Šćepe, on zna da ima moju punu podršku u onome što radi.

Toliko o tome.

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minuta ranije, Sonichammer said:

Umrecu a necu dokuciti zasto ljudima smeta kad im se kaze istina direktno i bez uvijanja. :)

Ako je to taj, najgori nacin, jbg... moracu da zivim sa tim, to je deo mog temperamenta.

Nikog nisam vredjao, nisam koristio ruzne reci...a to sto nekoga istina boli pa od "komarca pravi magarca"...

Svakako hvala na dobronamernom komentaru, tako ga i shvatam. :cheers

 

Sto se tice ovih kojima je "muka" zelim da kazem - necu da pravim svoju emisiju, svoj forum, svoju drzavu, svoju galaksiju.... hocu da ova emisija, ovaj forum, ova drzava budu bolji.

Hocu i da hvalim i da argumentovano kritikujem, zadrzavam to pravo a imate ga i vi pa izvolite.

 

Vidi, želje su obostrane...mislim, ko ne želi da živi u uređenoj državi sa njim nešto nije u redu.

Ali...i ti si hteo-nehteo morao da se povinuješ pravilima igre u ovoj džungli i radiš onako kako moraš, pa nemoj biti licemer i prozivati one koji su digli ruke i posao rade “na tamnoj strani”.

Nijedna, ali nijedna firma kod nas ne radi 100% “belo”, jer tako ne bi ni opstala. 

Hint: Mark&Daniel ;)

Link to comment
Share on other sites

evo copy-paste iz drugog topika  

2 minuta ranije, Bujodrag said:

(.......)

Bilo bi lepo kad bi @ScepanBG posvetio celu emisiju akustici prostora i doveo neke stručnjake za to, da srede neku lošu sobu i da pokažu kako se to radi. A mogao bi i @Ljuba da  pripomogne oko budžeta emisije te da time dodatno reklamira svoj časopis. I posle da napišu detaljan članak o tome u sledećem broju.

Eto, to bi bila win-win situacija.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, RingeRaja said:

Ali...i ti si hteo-nehteo morao da se povinuješ pravilima igre u ovoj džungli i radiš onako kako moraš, pa nemoj biti licemer i prozivati one koji su digli ruke i posao rade “na tamnoj strani”.

Nijedna, ali nijedna firma kod nas ne radi 100% “belo”, jer tako ne bi ni opstala. 

Hint: Mark&Daniel ;)

Ne, nisam.

To sto si neinformisan ne daje ti za pravo da budes bezobrazan.

Kad kazes: "Nijedna, ali nijedna firma kod nas ne radi 100% “belo”..." znaci mislis i na firmu u kojoj si zaposlen.

Odlicno.

Bas me zanima sta bi tvoj nadredjeni mislio o tome  i kako bi se ti proveo kad bih mu ovo pokazao. 

"Mali je svet." ;)

Apropos  firmi u kojima ne radis, takve stvari ne mozes da znas pa nemoj ni da etiketiras i kleveces.

Bas ti sto rade na "tamnoj strani" svojim "radom" pokusavaju da povuku i mene sa sobom u bunar... Za sada odolevam, evo vec 11godina sa namerom da istrajem. 

Sto se hinta tice, to sto si kupio, nisi kupio od mene i moje firme tako da je glupo da mi pretis praznom puskom. ;)

 

@edit

bas danas zove covek, pita za neke zvucnike, pita za cenu, pita dal moze niza cena... razmislja... pita na kraju da li dobija garanciju(?). Kazem , naravno;  i garanciju i fiskalni racun. Kaze: "e, onda je to druga stvar. Kupujem."

Prodato. :)

Link to comment
Share on other sites

[mention=9869]Sonichammer[/mention] , nemam primedaba na Vašu argumentaciju.

Naprotiv. Jako mi je simpatično sa kakvim žarom zastupate interes cele vaše branše.

Neko će reći da je to iz interesa. Ne bih se saglasio da je samo interes u pitanju (ne poznajem Vas ali mislim da ste Vi od hobija iz ljubavi izgradili posao) jer ne primetih ni jednog drugog distributera da prati redovno forum i istupa-“brani” Vaše pozicije.

Jedino sto bih Vam mogao zameriti je način na koji istupate. Siguran sam da Vam taj tip komunikacije ne ide u korist.

Imate neverovatan dar da izazovete ljude da se suprotstave iznetim argumentima čak i u situacijama u kojima bi se verujem (da je neko drugi u pitanju a ne Vi) saglasili.

 

Link to comment
Share on other sites

24 minuta ranije, Srecko said:

[mention=9869]Sonichammer[/mention] , nemam primedaba na Vašu argumentaciju.

Naprotiv. Jako mi je simpatično sa kakvim žarom zastupate interes cele vaše branše.

Neko će reći da je to iz interesa. Ne bih se saglasio da je samo interes u pitanju (ne poznajem Vas ali mislim da ste Vi od hobija iz ljubavi izgradili posao) jer ne primetih ni jednog drugog distributera da prati redovno forum i istupa-“brani” Vaše pozicije.

Jedino sto bih Vam mogao zameriti je način na koji istupate. Siguran sam da Vam taj tip komunikacije ne ide u korist.

Imate neverovatan dar da izazovete ljude da se suprotstave iznetim argumentima čak i u situacijama u kojima bi se verujem (da je neko drugi u pitanju a ne Vi) saglasili.

 

Stecko, hvala na podrsci, hvala i na kritici.

U pravu ste, interes je ovdd u drugom planu.

U prvom planu je moja karakterna osobins koju je najlakse opisati u dve reci - pravdoljubiva budala.

Sta mogu, od sebe niko pobegao nije.

Sve najbolje!

Sima

Link to comment
Share on other sites

Eto i Srećko je mal te ne ponovio......... ono što sam napisao.

Pre izvesnog vremena (meseci su u pitanju) istrčo si Simo ničim izazvan u temi o kineskom HiFi ju. Pale su tu i teške reči, kvalifikacije i stilske figure. Eto neke kineske firme ponekad ubodu i naprave dobar (i jeftin) proizvod. Pera451 se posle toga izgleda smobanovo. Ja sam bio ljut i zareko sam se da neću da uđem u tvoju radnju taman da mi capne neka tetka, strina u Australiji i ostavi mi bogatstvo. Ja odavno nisam ljut, ali ti i dalje istrčavaš, skačeš i bez potrebe stvaraš zlu krv.

Link to comment
Share on other sites

20 minuta ranije, ivanp said:

Eto i Srećko je mal te ne ponovio......... ono što sam napisao.

Pre izvesnog vremena (meseci su u pitanju) istrčo si Simo ničim izazvan u temi o kineskom HiFi ju. Pale su tu i teške reči, kvalifikacije i stilske figure. Eto neke kineske firme ponekad ubodu i naprave dobar (i jeftin) proizvod. Pera451 se posle toga izgleda smobanovo. Ja sam bio ljut i zareko sam se da neću da uđem u tvoju radnju taman da mi capne neka tetka, strina u Australiji i ostavi mi bogatstvo. Ja odavno nisam ljut, ali ti i dalje istrčavaš, skačeš i bez potrebe stvaraš zlu krv.

Maltene, jedna reč...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, ivanp said:

Eto i Srećko je mal te ne ponovio......... ono što sam napisao.

Pre izvesnog vremena (meseci su u pitanju) istrčo si Simo ničim izazvan u temi o kineskom HiFi ju. Pale su tu i teške reči, kvalifikacije i stilske figure. Eto neke kineske firme ponekad ubodu i naprave dobar (i jeftin) proizvod. Pera451 se posle toga izgleda smobanovo. Ja sam bio ljut i zareko sam se da neću da uđem u tvoju radnju taman da mi capne neka tetka, strina u Australiji i ostavi mi bogatstvo. Ja odavno nisam ljut, ali ti i dalje istrčavaš, skačeš i bez potrebe stvaraš zlu krv.

Eto, taman smo se razumeli a ti otvaras stare rane... :lol:

Na temi koju spominjes Pera se izlupetao kao maxim po diviziji i izmedjuostalog pokusao da nas ubedi kako su BMW i Subaru  “djoka” a Dacia vrh auto.

Inace, Pera je piznat po tome da na forum dodje kad mu nesto treba, “zavrsi posao” pa ga nema par godina da bi se opet vratio...

Vratice se, ne sekiraj se. :)

A Kinezi.... znaju i umeju da naprave dobro sli to onda me kosta 100 ili 200€ nego mnooogo vise.

Setimo se Lampucere. Par desetina €, skutijas kod slosera za jos 20€ i imas DAC koji “bije” sve do 1000€, oce to, kakp da ne. Hau jes nou. :rolleyes:

Posle se ljudi “osvestili” i ode Lampucera gde joj je mesto.

Link to comment
Share on other sites

Eto čačkam stare rane.
Nisam Peru tako doživljavao, a mislim da imam nos za ljude.
I znaju da naprave i za 100 evra!! E sad ybg, dal se zay..........u il namerno naprave, al dešava se!:)
Da skratim. Ne treba ti takva ostrašćenost i žuč jer samo šteti tvom poslu.
I nisam više ljut. Ako mi capi strina u Argentini i ostavi pare, eto mene..............:rolleyes::)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, zbog dve lose emisije izvadiste topove I poce rat?! Scepa radi vrhunski posao a cesto dobije kritiku iako nema veze sa problemima koji su u pozadini. On je zapoceo I vodi fenomenalni posao, to sto gosti imaju ili nemaju renome, sto se cesto nalupaju neproverenih stvari je drugo, sto nam pricaju o MP3-ju I AAC  a o Flac-u ,DSD-u I naprednim formatima treba tek da saznaju a kao prave DAC-ove sto bubnu da se zahuhtava strimovanje muzike a to postoji vec deceniju....znaci cekamo nove goste sa znatizeljom, pozdrav svima I maceve nazad u korice!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...