Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

8 sati ranije, RingeRaja said:

Interesantan momenat autizma na komentar gospodina Rankova.

Pod rizikom da ću dobiti perma ban mogu samo da konstatujem da ovaj forum nije daleko od SNS riality bljuvotine u kojoj moramo svi kolektivno da gacamo, dok se neki u njoj valjaju sa kezom od uveta do uveta.

Od mene jedno veliko bljak.

Uzimajući u obzir pretpostavku da gdin Rankov ne bi olako iznosio javno svoj stav jer mu to inače nije običaj, pa još i u vezi tako osetljive okolnosti koja pod pretpostavkom da može biti istinita jer druga strana medalje još nije otkrivena, zato kolega (ti koji daruješ opisne prideve) ne treba ostati gluv/glup/nem pa ne očekivati objašnjenje druge strane medalje. 

Ne bih da ostanem autističan i nem da ne primetim da u svemu tome ima nedorečenosti, možda i sakrivanje nekih činjenica o prisvajanju nečijeg rada i dela.

Link to comment
Share on other sites

Sćepo najbolje ti odustani od daljeg emitovanja emisije.Već si jednom u bolnici zavrsio od stresa od nje.Nije vredno gubiti zdravlje zbog tuđe sujete, zavisti, opanjkavanja,podmetanja i sl.Pre svega INTERESA.Ispadas nekom kriv zbog tuđih reči i dela,prrtvara se nesto lepo u realiti show,gleda ti se dlaka u jajetu i čeka iz zasede i ljudi se sa tim naslađuju.Nismo bolji kao ljudi ni od farme,ni od zadruge.Sta ti treba da te neko javno lincuje zbog tuđih interesa.Tvoj entuzijazam se nedovoljno postuje.Negativa pobeđuje ,srbijica je ovo.

Mi koji smo emisiju voleli mozemo samo da ti kazemo VELIKO hvala sto si ulozio svoje vreme,novac i najvaznije ZDRAVLJE.Ucinio si veliku stvar za ovaj nas hobi,emisije su tu pa nek ih pozitivni ljudi gledaju.Očigledno je da ne zasluzujemo ovako dobre stvari...bilo je lepo misliti drugacije.

Ako odlucis drugačije ja ti skidam kapu,ali nisam siguran koliko je to za tebe dobro.

Link to comment
Share on other sites

28 minuta ranije, sondek said:

Sćepo najbolje ti odustani od daljeg emitovanja emisije.Već si jednom u bolnici zavrsio od stresa od nje.Nije vredno gubiti zdravlje zbog tuđe sujete, zavisti, opanjkavanja,podmetanja i sl.Pre svega INTERESA.Ispadas nekom kriv zbog tuđih reči i dela,prrtvara se nesto lepo u realiti show,gleda ti se dlaka u jajetu i čeka iz zasede i ljudi se sa tim naslađuju.Nismo bolji kao ljudi ni od farme,ni od zadruge.Sta ti treba da te neko javno lincuje zbog tuđih interesa.Tvoj entuzijazam se nedovoljno postuje.Negativa pobeđuje ,srbijica je ovo.

Mi koji smo emisiju voleli mozemo samo da ti kazemo VELIKO hvala sto si ulozio svoje vreme,novac i najvaznije ZDRAVLJE.Ucinio si veliku stvar za ovaj nas hobi,emisije su tu pa nek ih pozitivni ljudi gledaju.Očigledno je da ne zasluzujemo ovako dobre stvari...bilo je lepo misliti drugacije.

Ako odlucis drugačije ja ti skidam kapu,ali nisam siguran koliko je to za tebe dobro.

I ovi sto u emisiji pricaju neistine  i teraju vodu na svoju vodenicu, rade to iz INTERESA. To ti ne smeta?

Zamolio bih te da objasnis sta si mislio pot onim “podmetanje”, “cekanje u zasedi”, “opanjkavanje” i na koga si mislio kao i da to potkrepis argumentima. 

Ako neko ko nesto organizuje svojim necinjnjem pusti druge da rade sta hoce i sam je kriv za posledice.

Ne sumnjam u dobre namere organizatora ali naivan , cak diletantski pristup poslu je doveo emisiju tu gde je sada.

Ako neko radi nesto sto ne ume da radi, bolje da ne radi. Manja je steta. Ako pak, tvrdoglavo gura po svome, pre ili kasnije “djavo dodje po svoje”. 

Ovo sto kazem je uopsteno, zivotno i nema direktno veze sa emisijom. Emisija je sam deo (nasih) zivota.

 

Link to comment
Share on other sites

A što se ti uvek osetiš prozvanim da podvučeš, podebljaš, iskonstruišeš, iskriviš,...ali tako da ide na tvoju vodenicu?

Sve ovo jeste deo naših života (ako to dopustimo da bude), ali nekima su od ovog foruma i direktno puniji džepovi.

Jadno je forum, gde većina nema ama baš nikakvog interesa, koristi za ostvarivanje profita. Čak i jadnije nego lečiti svoje frustracije i ostale psihičke probleme.

Link to comment
Share on other sites

@RingeRaja +1

@sondek reče “pomoz bog zla ženo”, pa ko se upecao, upecao se. Ko može bolje (što se tiče produkcije, izbora gostiju, ekspertize i baratanja materijom), široko mu polje, Šćepa kao jedan jedini željno čeka konkurenciju ako je iole pri čistoj svesti. Meni lično je emisija super jer naučim bar nešto novo, i shvatim da ovde ima genijalnih konstruktora, čije rukotvorine nikada neću moći da sebi priuštim :) Ista priča važi i za uvoznike, od novih stvari jedino bih mogao do Yamahe R-XxxD serije da dobacim, znači konfekcija, niko se ne bi od mene ‘leba najeo. 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, RingeRaja said:

...ali nekima su od ovog foruma i direktno puniji džepovi.

Slazem se samo kazi nam na koga mislis. Jel na ove tvoje drugare koje proteziras na forumu? Jedan servisira i (tebi) pravi a drugi  pravi i prodaje a ti ih na sva usta hvalis i bivas nagradjen za trud nizim cenama. 

Na njih si mislio?

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Sonichammer said:

Ziv mi bio sto godina, reci nam, molim te, sta si iz emisije naucio.

Svašta. Koliko su kablovi bitni, na primer. Saznao sam da postoji neka firma Bladelius i da prave vrh sprave. Kako funkcioniše ribon tehnologija zvučnika. Koliko je bitno dobro napajanje za dobar zvuk. Eto, malo li je?

Link to comment
Share on other sites

Emisija je pun pogodak. Puno važnih informacija,pametnih stvari,eminentnih gostiju i sve naj,naj. Divno je to što Šćepa radi i zbog nas i zbog onih klinaca koji će doći iza nas. Imaće trajne zapise nekih izuzetnih ljudi koji su već sad priznati u svetu a "naše su gore list". 

Samo ti Šćepane guraj. Lepo je što si se setio tako nešto da radiš,čak i plemenito.

Samo cepaj dalje. Ne obaziri se na negativce i mrzitelje koji jedino znaju da pljuju po svemu što valja.

Link to comment
Share on other sites

Kojih vaznih informacija? Da ”nema” rezervnih delova za nove uredjaje?

Treba da pazljivije procitas moje argumentovane postove. Treba da, pre nego das podrsku, trazis objasnjenje za post Sinise Rankova, da trazis odgovor na pitanje zasto voditelj javno iznosi neistine i dezinformacije vezano za distribuciju McIntosh-a a POZNAJE coveka licno. Treba da se zapitas gde je jos “lagio” a do sada nije izaslo na videlo. 

E onda podrzi, ako mozes, ako mislis da treba.

Jadni su klinci koji dolaze ako im “ovo” ostavljamo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...