Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

Nemam vremena da pratim redovno tvoje emisije. Zima je godišnje doba kad se zavučem u sobu i imam vremena za TV. Iz tog razloga nisam pratio, komentarisao,ni učestvovao u temi ali znaj da je svakako nisam zaboravio. Nisam znao ni da si imao problema sa zdravljem. Žao mi je zbog toga.

Sad imam vremena da sve propušteno odgledam . Želim da ti ponovo dam podršku u pravljenju novih emisija a i da ti poželim dobro zdravlje.

Samo guraj ! Jako je lepo ovo što radiš.

Velik pozdrav za tebe .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo snimka moje 70.emisije "Ne može to bez kabla" u kojoj su mi gosti bili: Tomislav Pavlović, Goran Filipović i Boban Stanić :) Emisija je snimljena kod Tomislava Pavlovića u Kruševcu :) Emisija je snimljena 25.Decembra 2018,ali zbog raznih okolnosti zbog kojih sam izgubio dosta živaca je postavljena tek jutros na You tube. Hvala puno članovima foruma Gile i Jorgo, i hvala puno Strahinji koji su mi pomogli da emisija bude postavljena :)

 

Link to comment
Share on other sites

Ja vecu gonilu gluposti, neistina i tendencioznog “navlacebja vode na svoju vodenicu”  na jednom mestu odavno nisam cuo.

Apropos kupivine polovnog evo link sta moze da saceka potencijalne kupce 

i to za polovno pojacalo od 5.000€!

Sta ocekivato od primeraka uredjaja starih 20-30 godina za deset puta manje novca?

Istina nikad nije crno bela, kuditi sve sto je novo ili polovno po svim parametrima je u najmanjuu ruku neukusno.

I kod novog i polovnog ima dobrih i losih prilika. 

Sasvim je u redu da ko ne moze da kupi novo, priusti sebi polivno; i treba ALI kuditi novo, dizati u nebesa polovno a pri tome imati non stop cca 200 oglasa polovnjaka na KP je blago receno maliciozno.

Poznajem Tomu, slicne ali umerenije komentare je imao i u prvoj emisiji u kojoj je gostovao ali ovog puta je bas zestoko preskocio granicu dobrog ukusa.

On je izneo svoje misljenje, koristim pravo da iznesem svoje.

 

Link to comment
Share on other sites

19 minuta ranije, neskor said:

zaboravio si samo da dodas da to iznosis  kao prodavac novih uredjaja

cisto da bi bilo sve transparentno

Sve je transparentno. Ispod mog imena stoji AV Impuls kao i oznaka “distributer.

Opet mislim zasto ni Toma a ni ti ne spimenuste da valjate polovno?

Zaboravili? :D

Link to comment
Share on other sites

36 minuta ranije, neskor said:

Ne znam zasto navodis valjanje u mnozini.

Kakve ja veze imam sa Tomom i "valjanjem"?

Ti se ne bavis preprodajom na KP?

Ako sam te pomesao sa nekim molim te da ne zameris. Bio sam  nekako misljenja da i ti (pre)prodajes na KP ali u manjem obimu od Tome.

Nije bio akcenat na “valjanju” kao izrazu. Ja “valjam” novo uz sve okvire regularnog uvoznika. :)

Uz to, ovde se zna manje vise zna ko se cime bavi kad je hifi u pitanju. Neko sa vise desetina pa i stotina ocena na KP tesko moze da se sakrije iza termina “zaljubljenik”, “audiofil”... vise mu lezi naziv “(pre)prodavac”, zar ne? ;)

Ruzno je pokusavati auditorijum koji te slusa “praviti blesavim”.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sonichammer said:

Ja vecu gonilu gluposti, neistina i tendencioznog “navlacebja vode na svoju vodenicu”  na jednom mestu odavno nisam cuo.

Apropos kupivine polovnog evo link sta moze da saceka potencijalne kupce 

i to za polovno pojacalo od 5.000€!

Sta ocekivato od primeraka uredjaja starih 20-30 godina za deset puta manje novca?

Istina nikad nije crno bela, kuditi sve sto je novo ili polovno po svim parametrima je u najmanjuu ruku neukusno.

I kod novog i polovnog ima dobrih i losih prilika. 

Sasvim je u redu da ko ne moze da kupi novo, priusti sebi polivno; i treba ALI kuditi novo, dizati u nebesa polovno a pri tome imati non stop cca 200 oglasa polovnjaka na KP je blago receno maliciozno.

Poznajem Tomu, slicne ali umerenije komentare je imao i u prvoj emisiji u kojoj je gostovao ali ovog puta je bas zestoko preskocio granicu dobrog ukusa.

On je izneo svoje misljenje, koristim pravo da iznesem svoje.

 

Niste u pravu g.Simo, uredjaj MA7000 ima fabricku gresku, tako da su kupci koji su kupili nov uredjaj, prevareni od strane Mcintosha, a distributeri okrecu glavu, ne zele se petljati u to, jer nemaju nikakvu korist. To je isto kao da sam kupio Hegel koji ima fabricku gresku a vi kazete, ja ne znam nista o tome, a ukucate na googlu, desetine njih mole za pomoc.. itd, da ne ulazim u dugo objasnjavanje..

Link to comment
Share on other sites

27 minuta ranije, Alek5 said:

Niste u pravu g.Simo, uredjaj MA7000 ima fabricku gresku, tako da su kupci koji su kupili nov uredjaj, prevareni od strane Mcintosha, a distributeri okrecu glavu, ne zele se petljati u to, jer nemaju nikakvu korist. To je isto kao da sam kupio Hegel koji ima fabricku gresku a vi kazete, ja ne znam nista o tome, a ukucate na googlu, desetine njih mole za pomoc.. itd, da ne ulazim u dugo objasnjavanje..

Ti si koliko sam razumeo kupio polovno od vlasnika? Tebi pokvaren uredjaj ili uredjaj sa greskom nije prodso McIntosh.

Taj prodavac nije znao da urefjaj nije ispravan? 

Ako i nije znao, sad zna a ipak eno ga na oglasu. Ko je odgovoran? McIntosh? 

Svako radi svoj posao kako misli da treba. Ja sam pomagao ljudima da poprave svoje utedjaje cak i kad ds ih pokvarene kupovali za smesne pare i donosili iz inostranstva.

Besplatno nabavljao daljinske upravljace, sheme...

Ne verujem da bilo koja firma, pa ni McIntosh oktece glavu i ne zarezuje svoje kupce...

Kupio si polovno, na zalost “platio cenu” i jbg... sledeci put pamet u glavu. :thumbsup2

 

Link to comment
Share on other sites

@Sonichammer uredjaj MA7000 ima fabricku gresku i ja jos nisam dobio odgovor od Mcintosha, dobio sam obavestenje da pocinju sa radom 14 Januara. Postavio sam pitanje, da li znaju da model MA7000 ima fabricku gresku i koja su dalja uputstva za servis, jer u nasoj zemlji nema ovlascen servis.
Nisam ja rekao da vi niste pomogli ljudima i da ne pomazete ljudima, cak suprotno, cuo sam sve dobre komentare od mojih prijatelja koji Vas poznaju, tako da nista Vama licno nisam rekao, samo sam rekao da se Mcintosh nigde nije oglasio za model MA7000, znam iz pouzdanih izvora, ali sam siguran da ce pruziti maksimalan popust za kvar koji je nastao njihovom greskom, ali se mora ici u ovlasceni servis, a kod nas ga nema.

Link to comment
Share on other sites

35 minuta ranije, Alek5 said:

@Sonichammer Naravno da je Mcintos prodao pokvaren uredjaj, pa nisam ga ja sklapao.. Mcintosh i mora snositi odgovornost.

Uredjaj tj konkretan kom nisi kupio od McIntosh-a tj ovlascenog zastipnika. Kupljen je polovan! Realno ne mozes da znas da li je kad je kipljjen nov, bio ispravan ili ne.

Na internetu svako pise sta mu padne napamet. Sutra ce neko da procita tvoju tvrdnju da je u pitanju fabricka greska i ds u nju poveruje isto kao sto si ti poverovao to sto si negde procitao... i to je lancana reakcija.

Sacekaj da u Meku proslave Novu godinu, vrate se na posao i odgovore. :)

Da se razumemo, ne branim McIntosh, cak imam interes da bude na losem glasu ali to o cemu pises su spekulacije i potencijalne dezinformacije.

licno mogu da preporucim servisera, Misu Lukica. Ja sa njim imam odlicna iskustva.

I impuls je genije za elektroniku ako se ima vremena za cekanje.

Bez ljutnje, imam pitanje - ti si onaj Aleksandar sto prodaje Burson na KP? Ako jesi sad je jasno zasto “branis” teoriju kupovanja polovnjaka? Pa i ti imas 152 ocene! I ti si (pre)prodavac polovne opreme. 90K% ocena je za hifi , nesto malo za foto tehniku... Jasno kao dan.

Link to comment
Share on other sites

@Sonichammer Ne moze slucajno biti da 20 njih traze pomoc za servis MA7000.. i to bas levog kanala, kakva slucajnost. Ne branim ja nikog, samo sam realan.

Diler sam za Burson Audio, V5 je imao problem, svakom kupcu sam obezbedio garantni primerak u roku od 30 dana.. tako da sam veoma ozbiljan prema svim kupcima i to zahteva politika Burson Audia.

Na KP sam prodao uredjaje koji meni nakon izvesnog vremena ne trebaju, to sto sam u mogucnosti da sebi priustim i cujem vise uredjaja, ne znaci da sam preprodavac, nego budala koja ce mora stati ove godine da me zena ne bih ostavila zbog konzervi..

Najvise sam prodao stalaka za zvucnike, koje sam sklopio iz zezanja za drugara, stavio na oglas i prodao mnogo komada.. zato sto je cena povoljna, profit nije neka, ali usrecis nekog za malo para.

Profesionalno se bavim fotografijom, tako da sam prodavao opremu koja mi ne treba ili je zamenjena boljom..

g.Simo, imate veoma losu procenu prema ocenama na KP, to sto vi imate samo 4 ocene na KP ne cini vas nista boljim covekom, mozda bi neko rekao losim trgovcem ili losom cenom na trzistu, pa nema ni kupaca..

U svakom slucaju Vam zelim puno pozitivnih ocena na KP, tako cemo svi znati gde je ispravna i najbolja kupovina za svakog od nas. 

Sto se tice servisa, cuo sam za Misu Lukica i za Impuls. Nadam se da mi nikad nece zatrebati, ako mi zatrebaju znacu gde da se obratim.
Uglavno gledam da budu uredjaji provereni i ne popravljani.. Jedini razlog sto sam vratio Mcintosh je, ne zelim da ga popravlajm za novac koji kosta..
Da li cu biti preprodavac ako prodam MA8000 i kupim MA9000.. ne razumem.. ocene su samo merilo kvalitetne i uspesne saradnje.. na njima ne pise preprodavac ili distributer.. KP je oglasnik i svi ga koristimo po potrebi.. da radim u rudniku, sigurno ne bih imao KP nalog.. itd..

Link to comment
Share on other sites

Od celog sveta cak 20 prituzbi? Da nije to ipak malo za “serijsku gresku”?

Svaka cast za zamenu neispravnih delova kupcima. Zasto garancija 30dana? Zakonski rok je min 2godine.

Nadam se da necu biti indiskretan ako pitam , obzirom da se dellarises kao zvanicni prodavac za Burson, kako se zove tvoja firma preko koje radis uvoz? Ili svercujes?

Pitam jer na sajtu Bursona, kao ozbiljne firme kako kazes, stoji da si za teritoriju Srbije uvoznik ti kao fizicko lice a sajt prodavca je, verovali ili ne, wew.kupujemprodajem.com

Vrlo ozbiljno i sa tvoje strane a tek od  strane Bursona.... :D

Bice da su moje trgovacke sposobnosti izrazene brojem pozitivnih ocena, ko je samnom trgovao zna, ko nije, nadam se saznace. ;)

slika sa Burson sajta u prilogu.

Tvoji podaci na dnu slike :)

D673D391-FE9A-49C5-9176-0FA19189F385.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...