Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

Danas (četvrtak) od 15:30 do 17:10 časova je moja nova emisija (ukupno 68.po redu, ukupno 62.gost) "Ne može to bez kabla", gost u emisiji će mi biti Miodrag Petković ( Audiofil, bavi se Upgrejdom, ima veliko iskustvo u hifi-ju...) :) Gledajte/slušajte nas biće jako zanimljivo :)

FB_IMG_1542834628788.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, audiofix said:

Super emisija samo malo kratka 

Hvala puno!!! :):thumbsup2 Živ bio!!! :):cheers

Inspektor Blaža je hteo da bude 45 minuta, jer mu posle toga, kako kaže, opada koncentracija. Pritom je imao i neke obaveze, pa smo morali da završimo u odredjeno vreme. A i kasnili smo sa početkom emisije, jer je Blaža imao snimanje emisije na Radio Beogradu. Snimiću ponovo sa njim emisiju, moguće da će to biti u jednom lepom restoranu :)

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam i pretpostavio duhovit i zabavan.Nijesam ocekivao neka cuda da ce ispricati, ali za promjenu svakako dobro.Da dodam da je u CG tacnije u PG izvjesni Dusko Knezevic doveo je na otvaranje Capital  plaza Pamelu Anderson na otvaranje istog.

Inspektor Blaza nam je dosao kao mali odmor od velikog broja experata.Sledeci expert ce da nam legne super.

Scepo bravo i ovaj put!Primices se 100-toj emisiji.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...