Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

-Lepa i interesantna emisija,opustajuca, razmisljanja iz ugla jednog od priznatih muzicara. Narocito mi se dopalo sto je skrenuo paznju na ljude tonce i veliki deo posla koji od njih zavisi,a da se sami "ne primecuju" u krajnjem rezultatu.

-Velika zahvalnost Scepi,sto je i deo svog god.odmora odvojio i posvetio ovoj emisiji !

Link to comment
Share on other sites

On 8.10.2018. at 21:36, BrankoBin said:

-Lepa i interesantna emisija,opustajuca, razmisljanja iz ugla jednog od priznatih muzicara. Narocito mi se dopalo sto je skrenuo paznju na ljude tonce i veliki deo posla koji od njih zavisi,a da se sami "ne primecuju" u krajnjem rezultatu.

-Velika zahvalnost Scepi,sto je i deo svog god.odmora odvojio i posvetio ovoj emisiji !

Hvala ti puno!!! :):thumbsup2 Da si živ i zdrav!!! :):cheers

Link to comment
Share on other sites

Nova emisija danas od 15:30 do 17:00 časova, gost u emisiji će mi biti Nebojša Maričić ( Prvak Beogradske opere u penziji, konstruktor mnogih hifi uredjaja izmedju ostalog  pojačala i predpojačala Mozart, Teresonic, ručice za gramofon Mozart čarobna frula(Zauber Floette) zajedno sa Ivanom Jeličić, serviser audio uredjaja, konstruktor zvučnika, radi i matove i dodatke za gramofon...) :)

Link to comment
Share on other sites

Izvanredna emisija. Uživao sam od početka do kraja.

Kako je samo gospodin Maričić sa lakoćom i bez uvijanja izneo nekoliko suština, a sa punom i ubedljivom sigurnošću u svaku reč. Kakav autoritet, kakvo dragoceno iskustvo i suštinsko znanje sa fokusom na metu, bez skretanja ka beznačajnom i zavodljivo komercijalnom.

Ne mogu više da se složim sa konstatacijom o pogrešnoj fascinaciji ljudi sa reprodukcijom basa u sistemu... (49:12)

Nadahnjujuće inspirativan gost i dobar uzor za preispitivanje načela svakoga u ovom hobiju.

Svakako treba poslušati više puta. Fantastično provedenih 2 i kusur sata.

Šćepane ogromno BRAVO za emisiju. Sigurno spada u sam vrh najboljih emisija koje si nam emitovao. Pravo uživanje i visok edukativni kvalitet. Neka ti je sa srećom. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Odlična emisija. Jedna od najboljih.

Gost koji zna dosta, koji hoće to da kaže i koji to lepo prenese.

Ti si bio vrlo opušten, te me je iznenadila činjenica da ste se sreli neposredno pred emisiju. Inače sam hteo da Te pohvalim kako si dobro spremio i sebe i gosta za intervju.

Bravo!

Link to comment
Share on other sites

Sve bolje emisije,sve bolji gosti.Sćepo svaka cast,dragoceno je to sto radis za audiofilsku zajednicu.Mnogi bi ljudi ostali nepoznati,a zasluzuju da se cuje o njima. Ziv razgovor je nekad bolji i od literature jer ima veću sirinu. Imamo zaista mnogo strucnih ljudi iza kojih ostanu samo price i ponekad urbane legende,ovako YT pamti.Mada bih ja ipak negde sacuvao kopije svih snimaka.

Ako mozes da nam se raspitas o matovima pa preneseš,ja bih bio zaiteresovan ako jos mođe da se negde Audiovision mat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...