Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

On 19.3.2018. at 16:58, TurboMaximus said:

Kolega s foruma, Nomimasen, je aktivni muzičar, bavi se produkcijom i tonskim snimanjem, odnedavno i u jednom poznatom studiju, a audiofilskog staža i to sa vrhunskim sistemima, ima skoro koliko i godina života. Ako dodam široka muzička interesovanja koja pokrivaju skoro sve popularne i umetničke zanrove, dobijamo gotovo idealnog sagovornika s uvidom u sve faze proizvodnje i reprodukcije muzike. 

 

Na preporuku clana foruma TurboMaximus gost u emisiji u cetvrtak 30.Avgusta 15:30 do 17:30 casova bice clan foruma Dimitrije Jakovljevic ( Nomimasen ) :) iz Novog Sada :)

Link to comment
Share on other sites

Veliki komplimenti sa moje strane za kolegu i gosta! Svaka cast za nasu mladju generaciju koja ima sta da kaze i stane iza reci i dela, sve pohvale.

Narocito mi se svidja sto kolega nosi svoju ideju, stvaralacku energiju i realizaciju.

Pozdrav i Scepi.

Link to comment
Share on other sites

Vrlo lepa emisija, prijatnog ritma, lagana i sa dosta korisnih opštih informacija.

Ja sam lično očekivao malo više o Dimitriju u profesionalnom smislu i studiskom/muzičarskom radu, nekim momentima koji su ga podigli ili razočarali ... više da bih bolje upoznao čoveka sa kojim povremeno podelim neko mišljenje ovde na Forumu.

Nisam bio lenj i pronašao link na Bandcamp-u i dva albuma koje je tamo objavio. Biće mi zadovoljstvo da ih poslušam.

Šćepo hvala. Vidim da ste popravili tehničke probleme sa zvukom iz par emisija u nazad. Možda je i gost umešao svoje vešte prste. ;)

Svako dobro i samo napred! :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, ScepanBG said:

Father nije gost umešao prste. Rekao sam Toncu za zvuk, u planu je da se popravi zvuk ( pričao sam sa Toncem oko toga, a pričaću i sa vlasnikom Milanom) :)

Samo strogo i autoritativno, ovde se radi o vrlo značajnoj Srpskoj zaostavštini koju treba adekvatno arhivirati. Ti tvoj deo radiš izuzetno, a od tehnike u 21 veku se očekuje barem da bude tehnički ispravna, ako već ne može da bude najkvalitetnija.

Samo guraj lagano i svi će biti srećni. Pozz

Link to comment
Share on other sites

Sutra ( četvrtak), 13.09.2018 od 15:30 do 17:00 časova je moja ukupno 63.emisija po redu :) Moj gost u emisiji će biti član foruma Gordan Paunović (na forumu poznat kao Anubisgrau, bio je dugogodišnji muzički urednik na Radio B 92,jedan od naših najpoznatijih DJ-a, Audiofil...) :) Gledajte/slušajte nas biće jako zanimljivo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...