Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

On 7/26/2018 at 9:54 PM, ScepanBG said:

Noviteti kod Nenada Napijala ( N. N. Acoustics ), uskoro 2 nova vrhunska modela zvučnika sa RAAL ribonom i Audio Technology drajverima

Vrlo impresivna izrada kutija.  Pominjes i drugi model, da li ce to mozda biti 8" midbas & ribon kao sto je gospodin Napijalo rekao "..mozda.." ( kad se pricalo o novoj verziji KSN zvucnika i jos ponecemu ) ?

Pozdrav, Krca

Link to comment
Share on other sites

32 minuta ranije, Krca44 said:

Vrlo impresivna izrada kutija.  Pominjes i drugi model, da li ce to mozda biti 8" midbas & ribon kao sto je gospodin Napijalo rekao "..mozda.." ( kad se pricalo o novoj verziji KSN zvucnika i jos ponecemu ) ?

Pozdrav, Krca

Bice dva high end modela,jedan ce imati Audio Technology bas od 15 inca,Audio Technology srednji od 8 inca i RAAL ribon 140-15 AM.A drugi model ce biti sa Audio Technology basom od 12 inca,Audio Technology srednji od 8 inca i RAAL ribon 140-15 AM.I jedan i drugi model ce biti teski preko 100 kg .

Link to comment
Share on other sites

Hvala puno na ovakvoj mogucnosti, ali ja ne bih davio coveka sa nekim temama sta bi bilo kad bi bilo, pogresno sam formulisao moju dvojbu, vise je okrenuta zajednici diy I dal se neko igrao, verujem slusajuci neke od Napijalovih zvucnika da je to elaborirano maaksimalno I da nema sta, a vidimo da su delovi vrhunski.

Jos jednom hvala na ponudi, iskoristicu je jednom....

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,  ja sam sebi uradio skretnicu u kucnoj varijanti,  ali je odlicna,  jednostavna i super radi... Sinisa Rankov Sinevoice mi je uradio projekat skretnice a ja sam napravio. Pojacalo je rasterecenije nego pre,  bas je nizak,  visoki su transparentan i kompletna slika je odlicna (meni). 

IMG_20180729_163618.jpg

Link to comment
Share on other sites

U četvrtak ( 2.Avgusta) od 15:30 do 17:30 časova, gost u mojoj emisiji "Ne može to bez kabla" ukupno 60.po redu biće Dragan Domanovic (Samograditelj- pravi pretpojačala, snagaše, dac-ove, kablove...pod imenom S. A. EQ. uskoro će biti završen sajt, bavi se i servisom, upgrade-om...  prvi svoj uredjaj(lampaško pojačalo) je napravio još davne 1972 godine, ima veliko iskustvo u hifi-ju... :) Gledajte/slušajte nas biće jako zanimljivo :)

IMG-cf0c74e76623147c54155af3e9c1ea2a-V.jpg

IMG-ebef709fbf447d02f8762daf1387c502-V.jpg

IMG-83116abaa04e55143412c41d7ea7520b-V.jpg

IMG-f0521f7776ad6c2f7d07e8b110e2c1f3-V.jpg

IMG-c4f75cd517110827163493d76c7f8a87-V.jpg

Link to comment
Share on other sites

Odlična emisija! Mnogo pouka se može izvući iz izlaganja gospodina Dragana Domanovića.

Zdravorazumska logika, jasan i zdrav pristup. Apsolutno se slažem sa svim rečenim. Izdvojio bih napomenu o sazrevanju nečijeg sluha i opštem sagledavanju stvari na realniji način.

Bravo za emisiju Šćepo. :wave2

Link to comment
Share on other sites

@ScepanBG

 

Hvala druže za još jednu emisiju. Malo sa zakašnjenjem je pogledah. Jako mi se dopala, i ako traje samo dva sata :). Poseban osvrt na priču o DAC ovima. Ono što je ispričao o AK pločama i modifilacima je baš interesantno.  Pošto nisam graditelj a zanima me . Šta ljudi misle. Koja AK ploča ? Kakav trafo staviti ?  

Da li ima neka slična tema o tome ?

 

 

 

 

 

Capture1.JPG

Capture2.JPG

Link to comment
Share on other sites

Pogledah tj poslušah u kontinuitetu poslednje dve emisije, ne stigoh ranije. Jedino na šta bih mogao da imam zamerku je tehnička realizacija tj ton na samom početku emisija. Gosti i sadržaj su pun pogodak, zaista mi je bilo zadovoljstvo da čujem i naučim dosta novog. Šćepo, samo naprej :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...